27 Aralık 2017 Burç Yorumları

Dünki gibi hareketli bir gün bizi bekliyor. Zihinsel olarak aktifiz, farkındalığımızın da yüksek olduğu bir gün. Çevremizle rahat bir şekilde iletişim kurabiliriz. Kendimizi net bir şekilde ifade edebilir, karşımızdaki insanları kolayca anlayabiliriz. Özellikle sabah saatleri görüşmeler ve anlaşmalar için oldukça uygun. Gün içinde yetiştirmemiz gereken işlere yoğunlaşacağız. Öğle saatlerinde başarılı olma isteğimiz üzerimizde baskı yaratabilir. Çevresel engeller bizi yavaşlatabilir ama sorunları kolayca çözebilecek, ani gelişmelerle durumu lehimize çevirebileceğiz. 

Sevgili Koç; bugün fikir ve düşüncelerini ifade ederken fazla hevesli, biraz da fanatik davranabilirsin. Aynı görüşü paylaştığın gruplardan alacağın destekle girişimlerde bulunabilirsin ancak üzerinde baskı kurmaya çalışanlar olabilir, üstlerinle çatışmalar yaşayabilirsin.

Sevgili Boğa; finansal konularla ilgili gizli anlaşmalar yapabilir, duygularını sırdaşlarınla paylaşabilirsin. Fakat üstünde baskı hissettiğin için sosyal çevrene kendi görüşlerini açıklamakta zorlanabilir, aldığın bireysel kararlara itirazlarla karşılaşacağını bildiğinden gizli saklı hareket etmek isteyebilirsin.

Sevgili İkizler; bugün sevdiklerinin parasal sorumluluğunu üstlenebilir, harcamalarında daha disiplinli olmak zorunda kalabilirsin. Ancak eşin, ortağın ya da yakın ilişkide olduğun kişilerle geleceğe dair düşüncelerini paylaşarak, hedeflerine varmak için girişimlerde bulunabilirsin.

Sevgili Yengeç; bugün çalışma ortamında yeni projeler geliştirebilir, iş arkadaşlarının da desteğiyle kariyerinde ilerleme kaydedebilirsin. Fakat karşındaki kişilerin duygusal baskısı çatışmalar yaşamana neden olabilir ve ilişkilerde daha fazla sorumluluk alman talep edilebilir.

Sevgili Aslan; çalışma ortamında daha fazla sorumluluk üstlenmen için üstünde baskı hissedebileceğin gibi gündelik alışkanlıklarını yerine getirirken daha disipline olman da gerekebilir. Görüş ve düşüncelerini özgün bir şekilde ifade ederken engellerle karşılaşsan da iyimserliğini koruyabilirsin.

Sevgili Başak; bugün finansal konularla ilgi bireysel kararlar alarak, ailenle paylaştığın ortak kaynakları kullanabilirsin. Yatırımlarından kazanacağın kira, faiz gibi gelirlerden faydalanmaya başlayabilirsin. Ancak bu arada sevdiklerin için yaptığın harcamalar krizlere yol açabilir.

Sevgili Terazi; aile ilişkilerinden kaynaklanan duygusal baskı, şartları kontrol edememene yol açabilir. Fakat anlaşmalar ve iş birlikleri yoluyla kendini daha rahat ifade edebilir, birlikte iş yaptığın insanlarla aynı görüş etrafında birleşmenin yollarını bulabilirsin. Yaklaşık bir ay önce aldığın kararların sonuçlarını görebilirsin.

Sevgili Akrep; çalışma ortamında sana ekonomik kazançlar sağlayacak gelişmeler olabilir, iş arkadaşlarının desteğiyle cesur girişimlerde bulunabilirsin. Fakat söylemlerindeki sertlik çatışmalar yaşamana neden olabilir. Uzlaşma ve ikna etme süreçlerinde alternatif yollar bulman gerekebilir.

Sevgili Yay; maddi konulardaki baskılar keyiflerinden ödün vermene ve sevdiklerinle çatışmana neden olabilir fakat yine de kendini ifade edebilir, doğru iletişimle sorunları çözebilir, anlaşmaya varabilirsin. Daha özgün çalışmalar yaparak, yaratıcılık gerektiren konularda başarılı olabilirsin.

Sevgili Oğlak; bugün yaşamını yeniden organize etmek, yeni hedefler geliştirmek için girişimlerde bulunabilirsin. Fakat aile içi ilişkilerinde baskıcı tutumundan dolayı çatışmalar yaşasan da kadersel olaylar sorunlarını çözmene yardım edebilir, sırlar açığa çıkabilir.

Sevgili Kova; bugün alacağın haberler seni heyecanlandırabilir, arkadaşlarınla iletişim halinde olabilir, kendine yeni hedefler belirleyebileceğin ortamlarda bulunabilirsin. Ancak gizli kapaklı durumların farkına varman üstündeki baskının artmasına yol açabilir. Trafikte zorlanabilirsin.

Sevgili Balık; iş ve sosyal hayatında gerçekleşen anlaşma ve sözleşmeler ekonomik konularda kazançlı girişimlerde bulunmana yardımcı olabilir. Ancak kendine yeni hedefler belirlemen gerektiğini düşünerek üstünde baskı hissederken fikirlerini açıklamak için acele edebilirsin.

ilk yorum

Bir Yorum Bırakın

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.