27 Ağustos Burç Yorumları

Bugün duygularımızın derinleştiğini hissedebiliriz. Sevdiklerimizle birlikte olmak ve duygusal paylaşımlarda bulunmak isteyebiliriz. Tutkularımız bizi etkisi altına alabilir, sevdiklerimizi karşı sahiplenici davranabiliriz. Altıncı hissimizin fazlasıyla güçlü olacağı bir gün. Bir tarafımız hayallere dalsa da diğer tarafımız olaylara objektif bir gözle bakabilecek. Güçlü kişilerle bir araya gelip onlardan destek almamız da mümkün. Günün enerjileri seni nasıl etkiliyor?

 
 Sevgili Koç; bugün daha tutkulu ve hırslı oluşun, yaşadığın duygu yoğunluğu nedeniyle iniş çıkışlara ve dalgalanmalara yol açabilir. Maddi anlamda seni fedakâr davranmaya iten durumlarla karşılaşabilirsin. İş birliklerinde yakaladığın fırsatlar gelecek planlarına olumlu etki yapabilir.

Sevgili Boğa; her ne kadar tek başına olmak istesen de içinde bulunduğun koşullar birlikte hareket etmeyi gerektirebilir. Günün ilk bölümünde başkalarından gelecek desteklerle hayallerini gerçekleştirme imkânın olabilir. Tabi kendince bazı fedakarlıklarda da bulunabilirsin.

Sevgili İkizler; henüz netleştiremediğin konularla ilgili çalışmalarda bulunabilirsin. Görev ve sorumluluklarının arttığı şu günleri, detayları gözden kaçırmadan işine odaklanarak geçirebilirsin. Ayrıca sağlığınla ilgili süregelen bir şikâyetin dolayısıyla kapsamlı tetkikler yaptırabilirsin.

Sevgili Yengeç; duygularının yoğunluğu seni tutkulu kılabilir. Hayallerinin peşinden gidiyor oluşun aşkta bazı yanılgılara veya hayal kırıklarına neden olabilir. Bugün yaratıcı yönünü daha rahat ortaya koyabilir, sanatsal çalışmalar yapabilirsin. Ancak maddi konularda dikkatli olmalı, sağlam kararlar vermelisin.

Sevgili Aslan; evine, ailene dair konularda bitiş ve başlangıçlar yaşayabileceğin bir süreçtesin. Ruhunun derinliklerine inerek herkesten hatta kendinden dahi gizlediğin isteklerinle yüzleşebilirsin. Gerek parasal gerekse de duygusal paylaşımlardaki hayalciliğin ise iç dünyanda huzursuzluğa sebep olabilir.

Sevgili Başak; bugünlerde zihnin kardeşlerinle, çıkacağın yolculuklarla, eğitimsel bir konuyla veya üzerinde çalıştığın bir sözleşmeyle meşgul olabilir. Bazı detayları çok yönlü düşünmek zorunda kalabilirsin. Ancak başkalarından etkilenmemeye bakmalısın zira aklını karıştırabilirler.

Sevgili Terazi; parasal işler, borç ve alacaklar bugün zihnini oldukça meşgul edebilir. İçinde bulunduğun koşulları istediğin gibi yönlendirememek zaman zaman sıkıntı yaratabilir. Beceri ve yeteneklerini tam kapasite kullanamıyor oluşun da bazı hayal kırıklıklarına yol açabilir.

Sevgili Akrep; bugün de burcunda ilerleyen Ay’ın olumlu etkileri altındasın. Gerçekleşen Güneş Tutulması sonrasında ortaya çıkan gelişmeleri istediğin gibi yönlendirme imkanına sahipsin. Ancak karar alırken hayalci davranmamalısın. Aşkta ise kendini duygularına kaptırıp yanlış seçimler yapmamaya özen göstermelisin.

Sevgili Yay; iç dünyanda tedirgin ve huzursuz olma ihtimalin var. Kontrolün dışında gelişebilecek durumlar seni bazı fedakarlıklarda bulunmaya yöneltebilir. Korkularınla da yüzleşebileceğin bazı gelişmeler ortaya çıkabilir. İç dünyana dönerek düşüncelerinle başbaşa kalabilir, içsel bir arınma yaşayabilirsin.

Sevgili Oğlak; bugün grup faaliyetleri ve ekip çalışmaları gündeminde ön sırada olabilir. Ayrıca üzerinde emek harcadığın bir işle ilgili derin araştırmalar yapabilir, yaratıcı yönünü ortaya çıkarabilirsin. Ancak bugün alacağın önemli kararlarda yanılma payın olduğunu unutmamalısın.

Sevgili Kova; iş ve özel hayatınla her ne kadar gündemde olmak istemesen de iraden dışı gelişmelerle öne çıkabilirsin. Geçen hafta iş birlikleri, anlaşmalar ve ikili ilişkilere dair yaşadıklarınla alakalı bazı yeni gelişmeler ortaya çıkabilir. Parasal konularda ise hayalci veya fedakârca davranma ihtimalin var.

Sevgili Balık; yaşadıklarını daha derin ve kapsamlı değerlendirmelerden geçirebilir, olayların iç yüzünü irdeleyebilirsin. Yurt dışı, eğitim, hukuk ve medya alanındaki işlerinde bugün yeni gelişmeler olabilir. Yaratıcı yönünü rahat kullanma potansiyelin olduğundan, ortaya başarılı işler çıkarabilirsin.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.