27 Ağustos 2019 Günlük Burç Yorumları

Bugün, bir gece öncesi yaşadığımız karamsarlığı bir şekilde içimize sindirme fırsatını bulabiliriz. Bu sindirme süreci belki kabullenmeyle belki fedakarlıkla belki görmezden gelmekle belki de akışta kalarak ilerlemekle olabilir. Her ikisi de su elementindeki bu gezegenlerin arasındaki akıcı açı günün ilk yarısında duygusallığımızı arttırabilir; iç dünyamıza döndürebilir; sezgilerimizi yükseltebilir. Sadece hislerimizle değil gelişmeler karşısında mantığımızı da devreye alarak adım atmaya bakalım…

Doğum haritana özel günlük burç yorumunu okumak için Moyra uygulamasını indir

Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Koç; bugün evinde veya toplum hayatında, son sözün kimin söyleyeceği konusunda çıkabilecek olan anlaşmazlıklar endişeye sebep olabilir. Herhangi bir konu için sonuca varmadan önce tüm gerçeklerin masaya yatırıldığından emin olmalısın. Girişimde bulunmak için sabah saatlerini değerlendirmen daha yararlı olacaktır.

Boğa Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Boğa; bugün zihinsel yeteneklerin ve iletişim alanındaki gelişimin için belirli konularla ilgilenmek isteyebilir ama elin boş dönebilirsin. Zihninde tasarladığın projelerin zaman alması seni gergin ve agresif yapabilir. Uyum sağlama ve konsantre olma evresinde enerjini tek bir yöne odaklaman ve mücadele etmen gerekebilir.

İkizler Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili İkizler; bugün finansal konulardaki sıkışıklığından ötürü yenilenme ihtiyacı hissedebilirsin. Fakat günün enerjisi yeni girişimler için uygun olmadığından gündemini ekonomik sorunlarına kafa yorarak geçirebilirsin. Harcamaların sonrasındaki ödeme planın için kendini kaynak sağlamak zorunda hissedebilirsin.

Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Yengeç; bugün dış görüntün için değişiklik yapma isteğinde olabilirsin ancak istediğin sonucu alamayabilirsin ya da şartlar yüzünden bir takım erteleme ve gecikme yaşanabilir. Kendini kanıtlamak için sergilediğin dik başlı tavırların, insanların seni yanlış algılamasına sebebiyet verebilir. Biraz daha uyumlu olmaya çalışmalı ve dünyaya baktığın pencereyi genişletmelisin.

Aslan Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Aslan; bugün ruhsal ihtiyaçlarını karşılamak için kendini dinleyebilir, bilinçaltındaki korkularını ve endişelerini gözden geçirebilirsin. Gizli kapaklı işlere kulak kesilebilir ve manevi kapasiteni gözden geçirebilirsin. Rüyalarına yoğunlaşabilir ve zihinsel olarak düşlerinin sana yol gösterdiğini hissedebilirsin.

Başak Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Başak; bugün ilişkilerin için her şeyi oluruna bırakmayı denemelisin. Sosyal hayatındaki çalışmalarında, kendini yetersiz hissedebilir ve içinde bulunduğun ekiplere fayda sağlamadığını düşünebilirsin. Sebepsiz yere kendini yormamalı, kendinden şüphe etmeni gerektirecek bir şey olmadığını göz önünde bulundurmalısın.

Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Terazi; bugün iş yerindeki arkadaşlarından bugün kafa karıştırıcı sinyaller alabilir, çelişkili ve ne anlama geldiğini bilmediğin sözlere maruz kalabilirsin. Gün içinde sabırsız davranışlar sergileyebilirsin ancak işlerini aşamalı olarak çözmeye çalışırsan daha başarılı olman mümkün. Pozitif düşünerek sonuca odaklanmanda fayda var.

Akrep Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Akrep; Eğitim, yolculuklar veya yurt dışı bağlantılı işlerinde gecikmelerin ve aksamaların olduğu bir gün olabilir. Bugün yaptığın hiçbir şeyden tam olarak istediğin sonuçları alamayabilir ve karamsar duygulara kapılabilirsin. Fakat aynı zamanda felsefi ve soyut fikirlere de açık olup araştırmalar yapabileceğin bir gün de olabilir.

Yay Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Yay; bugün ödemek zorunda olduğun veya sana ödenmesini beklediğin finansal kaynaklarda sıkıntılar olabilir. Ek finansal kaynakların sekteye uğrasa da bu yaşayabileceğin zorluklar, sende bir farkındalık oluşturabilir ve önümüzdeki günlerde sana yeni kapılar açabilir. Tüm bu aksaklıklardan sonra bile günü keyifli bir şekilde sonlandırabilirsin.

Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Oğlak; bugün partnerinle aran biraz gergin olsa da işler tatlıya bağlanacaktır. Ortaklıkla yürüttüğün işler için projelerini biraz askıya almalı tam bir araştırma yapmadan harekete geçmemelisin. Bugün tüm işlerini etraflıca gözden geçirmende ve acele karar vermemende fayda var.

Kova Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Kova; gündelik işlerinde ve iş hayatında bir düzenleme ve temizlik işine girişebilir, organize olmak için gayret gösterebilirsin. Sağlığını elden bırakmamalı ve kontrollerini aksatmamalısın. Bugün iletişimde olabileceğin kişilerle yanlış anlaşılmaları önlemek için yazılı sözlü teyit almada fayda olabilir.

Balık Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Balık; birlikte olduğun kişinin ilgisizliğinden ötürü biraz kırgın hissedeceğin ve bunu ona yansıtacağın bir gündesin. İçsel gerginliklerini ve bunalımlarını bastırmak için çocuklarla zaman geçirebilir, zevk aldığın alanlara yönelebilir ve yaratıcılığını ortaya koymaya çalışabilirsin.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.