27 Ağustos 2018 Burç Yorumları

Yeni bir haftaya başlıyoruz. İpleri elimize alıp daha kararlı bir şekilde davranabileceğimiz bir döneme giriyoruz. Hayal gücümüzü kullanarak yeni adımlar atabiliriz fakat konsantrasyonumuzu kaybetmemeye dikkat  etmeliyiz. Ayrıca duygularımızı kontrol etmekte zorlanabilir, önümüzü göremeyebiliriz.

Sevgili Koç; uzun bir aranın ardından iş ve sosyal hayatına adapte olmakta zorlanabilir, olayları akışına bırakabilirsin. Yönetici gezegenin Mars’ ın düz harekete başlamasıyla sürüncemede kalmış işlerin hızla ilerlemeye başlayabilir. Kadersel gelişmelerin farkına vararak sezgilerini kullanabilir, derin paylaşımlarda bulunabilirsin.

Sevgili Boğa; bugün ilişkilerde yaşanacak gelişmeler bir karar arifesinde olduğunu gösterebilir. İçinde bulunduğun işbirlikleri, geleceğe dair hedef ve ideallerini destekleme yolunda sana rehberlik edebilir. Arkadaşlarınla bağını güçlendirmek ve grup organizasyonları içinde bulunmak isteyebilirsin.

Sevgili İkizler; haftaya hızlı bir başlangıç yapabilir, iş ve sosyal hayatınla ilgili hedef ve beklentilerini gerçekleştirme yolunda destekler alabilirsin. Çalışma ortamın ve günlük alışkanlıkların hakkında kararlar alma aşamasına gelebilir, iş arkadaşlarınla ilişkilerini ve üstünde ki sorumlulukları tekrar değerlendirebilirsin.

Sevgili Yengeç; aşkta ve çocuklarla ilişkilerin de yeni bakış açıları geliştirmen gerektiğini düşünebilirsin. Dün gerçekleşen dolunayın ardından hayattan aldığın keyfi sorgulayarak kendine yeni hobiler arayabilir, sanatsal yeteneklerini kullanmak isteyebilir, sosyal paylaşımlarda bulunabilirsin.

Sevgili Aslan; bayramın ardından aile, ev ve geleneksel değerlerinle ilgili görüşlerini ve sorumluluklarını yeniden gözden geçirerek, kadersel gelişmeler karşısında yeni bir yön çizebilirsin. Bugün finansal konularda kendini daha iyimser ve şanslı hissedebilir, önüne çıkan fırsatları kullanabilirsin.

Sevgili Başak; dün karşıt burcunda gerçekleşen dolunayın ve uzun bir aranın ardından harekete geçmeye hazırsın. Yakın çevre ilişkilerinden alacağın destekle, işbirliği içinde olduğun kişilerle girişimlerde bulunabilirsin. Ancak fazla hayalci ya da büyük beklentiler içinde olabilirsin, dikkat.

Sevgili Terazi; maddi ve manevi değerlerini, sorumluluklarını gözden geçirebilir, kazançlarını farklı bakış açılarıyla tekrar değerlendirebilirsin.  Önünde engeller olsa bile girişimlerin uzun vadeli ve kadersel gelişmelere yol açabilir. Çalışma ortamında kendini daha iyi hissedebilir, yaptığın işlerden ekonomik kazanç sağlayabilirsin.

Sevgili Akrep; yönetici gezegenin Mars’ ın düz harekete dönmesiyle birlikte hem iş hem de aile ortamında işler düzene girebilir. Bugün hayatını, ilişkilerini sorgulayabilirsin. Romantik ilişkilerinde seni destekleyen ve hayattan keyif almanı sağlayan kişilerle bir araya gelebilir, sanatsal işlerinde başarılı olabilirsin.

Sevgili Yay; dün gerçekleşen dolunayın ardından iş ve özel yaşamına dair konularda seçim arifesinde olabilirsin. Gayrimenkul alım satımıyla ilgili kararlarında seni finansal açıdan destekleyen kişilerle karşılaşabilir, beklenmedik gelişmeler yaşayabilirsin. Bugün yaşanacak kadersel gelişmeler korkularınla yüzleşmeni sağlayabilir.

Sevgili Oğlak; geleceğe dair beklentilerini, plan ve hedeflerini tekrar değerlendirme fırsatı bulabilir, içinde bulunduğun gruplardan alacağın desteklerle kendine yeni bir yön belirleyebilirsin. Burcunda hareket etmekte olan Mars’ ın düz harekete dönmesiyle birlikte Mayıs ayından beri sürüncemede kalmış işlerin sonuçlanabilir.

Sevgili Kova; kariyerinde yaşayacağın kadersel gelişmeler senin için dönüm noktası niteliği taşıyabilir, sosyal konumunu ve toplum içinde ki statünü tekrar değerlendirebilirsin. Sorumluluklarını gerçekleştirmek yolunda atacağın adımlar ve ekonomik konularla ilgili girişimlerin desteklenerek kazanca dönüşebilir.

Sevgili Balık; hem dün burcunda gerçekleşen dolunay hem de uzun bir aranın ardından yaşamında ki olaylar hızlanabilir. Bugün girişimlerinde, ilişkilerinde ve hayatını ilgilendiren konularla ilgili alacağın kararlarda desteklenebilir, hayata bakış açını, değer verdiğin fikirleri tekrar gözden geçirebilirsin.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.