26 Temmuz Burç Yorumları

Bugün bir tarafımızla oldukça cesur ve rekabetçiyiz, çevremize liderlik etmek istiyoruz. Diğer tarafımızla da adımlarımızı ölçüp tartmak, akılcı ve analitik bir şekilde hareket etmek ve sağduyumuzu korumak niyetindeyiz. Günün ilk bölümünde kendimizi bir karmaşa içinde hissetsek ve yönümüzü bulmakta zorlansak da sonrasında daha planlı bir şekilde ilerleyebileceğiz. Hafta başında başladığımız işleri güçlü ve alanında uzman kişilerden destek alarak daha sağlam bir şekilde ilerletebiliriz. Akşam saatlerinde bu olumlu enerji etkisini yitirecek, destek bulmakta zorlanabilir, kendimizi yetersiz hissedebiliriz. 

Sevgili Koç; güne işlerini yetiştirme telaşıyla başlayabilir, birçok işi aynı anda yapabilirsin. Neyse ki enerjin çok yüksek ve kendini çok güçlü hissedebileceğin bir gündesin. Ancak iyi organize olmazsan kendini yetersiz hissedebileceğin durumlarla karşılaşabilirsin.

Sevgili Boğa; bugün bir yandan keyfine bakmak bir yandan da sevdiklerin için verimli olmak isteyebilirsin. Yapacağın girişimlerde karşına çıkan engeller seni her zamankinden fazla öfkelendirebilir. Sakin kalmayı başarırsan çalışmalarını daha da verimli ve üretken ilerletebilirsin.

Sevgili İkizler; üzerine düşen görev ve sorumlulukları yerine getirirken planlı hareket etmen ve detayları gözden kaçırmaman gerekebilir. Ertelemeleri ve yanlış anlaşılmaları engellemek için çok hesaplı davranmalısın. Bir anlık öfkeyle söylediğin sözler çevrendekileri kırabilir.

Sevgili Yengeç; çok verimli ve üretken olabileceğin bir gündesin ancak çevrendekilerin seni yanıltma riski olduğunu unutmamalısın.  Özellikle sosyal medyadan gelen her bilgiye hemen güvenmemeli, karar almak için biraz beklemelisin. Bugün harcamalarını kontrol altına almakta zorlanabilir, risk almak isteyebilirsin.

Sevgili Aslan; bugün o kadar hızlı ve enerjik olacaksın ki çevrendekiler sana yetişmekte zorlanabilir. Dayanıklılığının sınırlarını görmek için fazla riskin ya da yükün altına girebilirsin. Fakat bu aşırı cesaret bütçende delik açmana neden olabilir, bütün detayları gözden geçirmelisin.

Sevgili Başak; son günlerde planladığın ne kadar iş varsa hepsini aynı güne sığdırmaya çalışman sonunda kafanın karışmasına yol açabilir. Mükemmel bir performans sergilemek için kendini aşırı zorlayabilir, gereğinden fazla çaba gösterebilirsin. Neyse ki sana destek olan sevdiklerin var.

Sevgili Terazi; bugün sosyal ortamında yaşanan hareketlilik ve yoğunluk bütün planlarını ertelemene neden olabilir. Arkadaşlarının cesaretlendirmesiyle aldığın ani kararlar endişelerini artırabilir. Biraz yalnız kalıp durumu enine boyuna değerlendirerek karar alman daha iyi olacaktır.

Sevgili Akrep; işlerinin planlaması, detaylandırılması ve organizasyonuyla meşgul olabilirsin. Ancak kontrol edemediğin gelişmeler ve yanlış bilgiler seni yavaşlatabilir veya yanıltabilir. Bugün yapacağın görüşmelerde cesaret gösterebilir ya da öfkeni kontrol etmekte zorlanabilirsin.

Sevgili Yay; her işe yetişmeye çalışabilir, üstelik attığın her adımda mükemmel olmak isteyebilirsin. Çalışma ve sosyal hayatında planlama ve detaylandırmaya odaklanabilir, verim almaya yönelik hareket edebilirsin. Fakat bilgi akışındaki karmaşa hem senin hem karşındakilerin yanılmasına neden olabilir.

Sevgili Oğlak; yurt dışı, eğitim ve yolculukları içeren işlere yoğunlaşabilir; plan ve program yapabilirsin. Girişimlerinin somut sonuçlarını görmek istemene rağmen ertelemeler can sıkıcı olabilir ancak durumu hemen toparlayabilecek güçtesin. Enerjini planlamaya ve hesap yapmaya kullanabilirsin.

Sevgili Kova; bugün alacak ve borçların planlamasına odaklanabilir, detaylı çalışmalar yapabilirsin. Kredi, vergi, sigorta, nafaka gibi konularda yapacağın görüşmelerden sonuç alamaman ufak çaplı krizlere neden olabilir. Karşındakilerin seni öfkelendirmesine izin vermemelisin.

Sevgili Balık; iş yerindeki hareketliliğe uyum sağlamakta zorlanabilir, kendini yıpratma pahasına çaba gösterebilirsin. Fakat karşındakilerin hâlâ seni eleştiriyor olmasına tahammül edemeyerek öfke patlaması yaşayabilirsin. Bugün net kararlar vermemeli, gelen bilgileri değerlendirmeye almalısın.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.