26 Temmuz 2018 Burç Yorumları

Geçtiğimiz günlere göre haftanın sakin ve verimli bir günündeyiz. Planlarımız ve hedeflerimiz üzerine yoğunlaşabilir, son günlerde bozulan ilişkileri biraz da olsa yoluna koyabiliriz. Duygusal olarak dönüşüme hazır olabilir ya da içinde olduğumuz krizleri yönetecek gücü kendimizde bulabiliriz.

Sevgili Koç; bugünün konusu iş, güç ve sorumluluklar olabilir. Çalışma arkadaşlarınla yapacağın iş birliklerinden fayda görebilir, projeler geliştirebilirsin. Fakat ani gelişen harcamalar ya da kontrol edemediğin durumlar sorunlar yaşamana neden olabilir. Kendini ifade etmekte zorlansan da tartışmalardan güçlü ve istediğin almış olarak çıkabilirsin.

Sevgili Boğa; güne başlarken hedeflerinde aniden değişiklik yapmak isteyebilir, hayatı daha gerçekçi gözlerle değerlendirirken, görev ve sorumlulukları ön planda tutabilirsin. Sevdiklerinle bir araya gelerek kontrolü sende olan organizasyonlar ya da planlar yapabilir, görüşlerini kabul ettirebilirsin.

Sevgili İkizler; bugün ortak paylaşımlar, eşin parası, sigorta veya prim gibi konularda yeni gelişmeler olabilir. Özellikle harcamalarında çok dengeli olmalı, risk içeren yatırımlardan uzak durmalısın. Aile ilişkilerinden alacağın destekle yaşadığın krizi atlatman mümkün. Aldığın haberler seni şaşırtabilir.

Sevgili Yengeç; yaşamınla ilgili konularda karşına çıkan profesyonel kişilerle görüşerek bilgi ve danışmanlık alabilirsin. Sabah saatlerinden itibaren planlarında değişiklik yapmanı gerektiren durumlar oluşsa bile yeterli desteği alabilecek ve anlaşma zemini oluşturarak harekete geçebileceksin.

Sevgili Aslan; iş ve günlük hayatında sorumlulukların artabilir, üstlendiğin görevler baskıya neden olsa da başarıyla altlarından kalkabilirsin. Ekonomik olarak sağlam ve akılcı adımlar atabilir, verimliliğini artırabilirsin. Fakat yapacağın görüşmelerde daha temkinli ve toleranslı olmalısın.

Sevgili Başak; yaşamdan daha fazla keyif alabileceğin, kendine ve hobilerine zaman ayırabileceğin bir gündesin. Gelişmelere, keyif almanın yanı sıra sorumluluk bilinciyle de yaklaşabilir, başarılı olmak için çaba sarf ederken çevrenden destek bulabilirsin.  Gizli planlarının aniden açığa çıkması programında değişikliklere yol açabilir.

Sevgili Terazi; ilişkilerini dengede ve belli kurallar içinde tutmak için çaba sarf edebilir, sorumluluklarını paylaşarak rahat nefes alabilirsin. Doğru yatırımları yapmak için detaylı hesaplar yapabileceğin bir gündesin. Fakat öngöremediğin finansal değişiklikler hedeflerinden şaşmana neden olabilir.

Sevgili Akrep; bugün zihinsel olarak oldukça aktif ve konsantrasyonu yüksek olabilirsin. Ancak kontrolün dışında gelişecek durumlara veya beklenmedik rakiplere karşı dikkat etmelisin. Gruplardan ya da iş birliklerinden alacağın destekle kârlı anlaşmalar yapabilir, akılcı girişimlerde bulunabilirsin.

Sevgili Yay; kazanç ve harcamalarını düzenleyip, alacak ve borçlarını kontrol ederek detaylı bir bütçe planlaması yapabilirsin. İş ve sosyal hayatın getirilerini ekonomik olarak değerlendirip, doğru ve verimli yatırımlara yönelmek için uygun bir dönemdesin. Fakat inatlaşmalardan dolayı aynı görüşü paylaştığın kişilerle sıkıntı yaşaman mümkün.

Sevgili Oğlak; hâlâ burcunda ilerleyen Ay, olayları kontrol edebileceğine ve hedeflerin doğrultusunda ilerleyebileceğine işaret etmekte. Aynı görüşü paylaştığın kişi ve gruplardan alacağın destek seni başarıya götürebilir.  Ancak sevdiklerin için yapman gereken harcamalar bütçeni sarsabilir.

Sevgili Kova; yarın burcunda gerçekleşecek Ay tutulması öncesi mümkün olduğunca sakin bir geçirmeye çalışmalısın. Önemli kararlar almak ve harekete geçmek için uygun bir zaman olmayabilir zaten olayları da kontrol etmekte zorlanacağından akışta kalman en hayırlısı olacaktır. Finansal iş birliği yaptığın kişilerin desteğine ihtiyaç duyabilirsin.

Sevgili Balık; hedeflerine odaklanacağın bir gün geçirebilir, son derece planlı davranabilirsin. Yakın ilişkide olduğun ya da danıştığın kişilerden alacağın destekle isteklerini daha rahat gerçekleştirebilirsin. Alacağın haberler sürpriz etkisi yaratabilir ancak beklentilerini karşılamayabilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.