26 Şubat Burç Yorumları

Güne akşam saatlerinde gerçekleşecek olan Halkalı Güneş Tutulması’nın etkileri altında başlayacağız. Zihinsel olarak bazı değişimler yaşadığımızı da fark edebiliriz. Düşüncelerimizde, olayları algılama şeklimizde değişiklikler olabilir. Sezgilerimize kulak verebilir, dışarıdan gelen telkinlere daha açık olabilir, hayal dünyamızda kalmak isteyebiliriz. Zihinsel konsantrasyonumuz düşük olabilir ve bilinçaltımızdaki konular gün yüzüne çıkmak isteyebilir. Günün enerjileri seni nasıl etkiliyor?
Sevgili Koç; bugün gerçekleşecek Güneş Tutulması bilinçaltının derinliklerine doğru yolculuğa çıkmana olanak sağlayabilir. Geçmişte yaralandığın alanlara şifa olacak gelişmeler yaşayabilir, adeta o zamanların üzerine sünger çekebilirsin. Hayallerini, fantezilerini de gerçekleştirmek için karşına fırsatlar çıkabilir. Ancak beklentilerini sağlam bir zemine inşa etmeyi ihmal etmemelisin.Sevgili Boğa; bugün yaşanacak Güneş Tutulmasının enerjisi eşliğinde uzun bir süredir hayalini kurduğun hedefine kavuşmuş olduğunun farkına varabilirsin. Bundan böyle kendini eriştiğin bu emelini geliştirmeye ve ilerletmeye fedakârca adayabilirsin. İçinde yer aldığın gruba, camiaya veya arkadaşlarına karşılıksız yardımda bulunabilir veya beklentilerinin dışında ortaya çıkan durumların getireceği hayal kırıklıklarını yaşayabilirsin.

Sevgili İkizler; Güneş Tutulması iş hayatın, özel veya sosyal yaşamında yaralandığın bir konuya yeniden vurgu yapabilir. Bu enerji yoğunluğu içinde beklenmedik durumlar ve sürpriz gelişmeler yaşamaya açıksın. Hayalini kurduğun şeyler, beklentilerinin dışında bambaşka bir hal alabilir. Bağlı olduğun gruplarla, takım çalışmalarında veya arkadaş ilişkilerinde var olan düzeni değiştirebilecek hareketlilik söz konusu olabilir.

Sevgili Yengeç; bugün yaşanacak Güneş Tutulması yaşama bakışını ve gelecekten beklentilerini etkileyecek. Düşlediğin arzularını sadece hayalde kalmamasını istiyorsan harekete geçmen gerektiğinin içten içe farkına varabilirsin. Yurt dışı, eğitim, medya ve hukuksal işlerle alakalı durumlara gereken önemi vermelisin zira ihmal ettiğin ve görmezden geldiklerin yaşamını etkiler hale gelebilir. Bu tutulma yaratıcılığını arttıracak verimi sana sağlayabilir.

Sevgili Aslan; Güneş Tutulması finansal kaynaklarınla alakalı koşullarının yanı sıra duygusal paylaşımlarını ilgilendiren alanda da etkili olacağa benziyor. Şans faktörünün yardımıyla kazanç sağlayabileceğin gibi hayal peşinde olmanın ve mantıksız kararlar almanın getirdiği kayıpları yaşayabilirsin. Ayrıca ortaklarınla ve eşinle aranda maddi konularda seni fedakarlığa sürükleyecek gelişmeler olabilir.

Sevgili Başak; 2015 Mart ayından bugüne burcunda ve karşıt burcunda dönüşümlü olarak yaşanmakta olan son Güneş Tutulması bugün gerçekleşiyor. İkili ilişkiler ve iş birliklerinde son dönemde ortaya çıkan durumlarla ilgili bir karar gündeme gelebilir. Bu karar seni şifalandıracağı gibi yüksek beklenti ya da hayal kırıklıkları yaşamana da sebep olabilir. Finansal alanda düzenlerinle ilgili fazlasıyla bir değişim yaşayabilirsin.

Sevgili Terazi; bugünkü Güneş Tutulması sağlığın, iş hayatın ve düzenlerini etkileyecek gelişmeleri beraberinde getirebilir. Önünü görmekte zorlandığın koşullarına sana destek olacak bir iş birlikçi çıkabileceği gibi beklenti geliştirdiğin kişiden hayal kırıklığına uğrama ihtimalin yüksek. Seni bir süredir yıpratan rahatsızlıkla da alakalı olarak artık harekete geçme zamanının geldiğini düşünebilirsin.

Sevgili Akrep; aşk hayatını, keyiflerini, çocuklarını, gelir ve yatırımlarını ilgilendiren alanda gerçekleşecek olan Güneş Tutulması artık bazı şeyleri akışına bırakman konusunda seni uyanışa davet edebilir. Hayal kırıklıklarına açık olduğun gibi hiç düşünemediğin bir sevgiye de yelken açma şansın var. Yaralarını sarmana yardımcı olacak gelişmeler yaşayabilirsin. Ancak yatırım kararlarını, mantığını devreye sokarak almanda fayda var.

Sevgili Yay; bugünkü Güneş Tutulması çok önemli bitiş ve başlangıçlar içinde olduğuna işaret etmekte. Evin, ailen, yerleşimin, düzenlerin, işinle alakalı kadersel sayılabilecek değişiklikler yaşayabilirsin. Ruhunun derinliklerine inerek geçmişte yaralandığın konuları bir bir aklına getirebilirsin. Eğer sünger çekebiliyorsan devam, hala affedemediysen tamam diyebilirsin. Yeni iş girişimlerinde ayağını yorganına göre uzatman şart.

Sevgili Oğlak; Güneş Tutulması yakın çevren, kardeş veya bir arkadaşınla ilgili konularda fedakârca davranacağın koşulları getirebilir. Karşılıksız yardım etmek zorunda kalabileceğin gibi, bu desteği vermeye gönüllü de olabilirsin. Ayrıca içinde olduğun projelerin, eğitimle alakalı bir konunun iş birliği ve anlaşma safhasında ön görülmeyen durumlardan dolayı bazı feragatler gündeme gelebilir. Kararlarını iç sesini dinleyerek ve hayallere dalarak alabilirsin.

Sevgili Kova; bugünkü Güneş Tutulması maddi anlamda finansal konuları manevi anlamda ise değer yargılarını ilgilendiriyor olabilir. Eline yüklü bir meblağ geçebileceği gibi yüksek harcamalarda da bulunman gerekebilir. Yakın çevren veya kardeşlerinle ilişkilerini de değiştirecek gelişmeler yaşayabilirsin. İşin içindeki parasal konulara ya da suistimal olan durumlara karşı düşünce ve fikirlerin daha sertleşebilir, uyum ve iş birliğinden uzaklaşabilirsin.

Sevgili Balık; burcunda gerçekleşecek Güneş Tutulması son iki yıldır yaşananları artık belli bir noktaya taşımakta olduğunun işaretçisi. Yaşantında önemli değişimler yaşayacak olmanla birlikte bazı şeyleri de artık sonlandırma gücünü kendinde bulabilirsin. Peşinden gittiğin hayallerinin senin bir şekilde yaralanmana yol açtığı kanısına da varabilirsin. Şifa bulma şansın yüksek. Zararın neresinden dönersen kardır demelisin.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.