26 Şubat 2019 Günlük Burç Yorumları

Oldukça değişken, dinamik ve hareketli enerjiler altında olacağımız birkaç gün geçireceğiz. Bu kaygan zemin nedeniyle istediğimiz istikrarı sağlamak pek kolay değil; savrulmamak için çaba göstermek gerekecek sanki. Uluslararası konular, yabancıların içinde olduğu faaliyetler, yolculuklar, akademik çalışmalar ve eğitimle alakalı gelişmeler bu süreçte gündemimizi fazlasıyla meşgul edecek gibi. Zihinsel manada ise aklımızı karıştıran veya pek çok seçeneğin olduğu durumlar gün boyunca karar almak ve adım atmakta bizleri yönsüz bırakabileceği gibi risk almaya yatkın kılabilir. Doğum haritana özel günlük burç yorumlarını okumak için Moyra uygulamasını indir. 

Koç Burcu Günlük Burç Yorumları

Sevgili Koç; kendini ümitli ve iyimser hissedeceğin bir gün seni beklemekte. Yurtdışı, eğitim ya da uzun yolculuklarla ilgili işlerine odaklanabilir; bir süre önce başladığın girişimleri sonuçlandırmak için harekete geçebilirsin. Ancak kontrol edemediğin aksilikler ya da ertelemelerle mücadele etmekte zorlanabilirsin.

Boğa Burcu Günlük Burç Yorumları

Sevgili Boğa; derin ve tutku dolu duyguların yaşandığı birkaç günün ardından artık finansal konulara ve paylaşımlara yönelebilirsin. Hedeflerine varmak için attığın adımların sonuçlarını almayı beklerken fazla iyimser davranabilir, tam konsantre sağlayamadığın ya da karar veremediğin için ilerleme kaydedemeyebilirsin.

İkizler Burcu Günlük Burç Yorumları

Sevgili İkizler; ilişkiler, ortaklıklar ve iş birliklerinin önem kazandığı ve karşındakilere bağlı hareket edeceğin bir gün olabilir. Sunulan öneri ve teklifler cazip gelmekle birlikte sonrasında bazı ikilemlere neden olabilir. Ailenden ya da yaşamındaki otorite figürlerinden yeteri kadar destek ve onay alamayabilirsin.

Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumları

Sevgili Yengeç; yoğun bir tempoyla çalışabilir, sorumluluklarını yerine getirmek için harekete geçebilirsin. Alacağın riskleri ve atacağın adımları doğru tartmaya gayret etmelisin. Düşüncelerine muhalefet edenler kafanın karışmasına neden olabilir, karar almakta ya da sonuca varmakta zorlanabilirsin.

Aslan Burcu Günlük Burç Yorumları

Sevgili Aslan; kendini daha rahat ve iyimser hissedeceğin bir gündesin. Ancak girişimlerini sonuca ulaştırmakta ya da seçim yapmakta zorlanabilir biraz da her şeyi bir arada yapmaya çalışmaktan dolayı kriz yaşayabilirsin. Sevdiklerin ya da çocukların için finansal fedakârlıklar yapabilirsin.

Başak Burcu Günlük Burç Yorumları

Sevgili Başak; eve, aileye veya yerleşime dair işlerle ilgilenebilir; değişken koşulların getirdiği gerginliği yaşayabilirsin. Her ne kadar işlerin yolunda gitse de karşındakilerin sözüne de kulak vermen kararsızlık yaşamana ya da planlarını kısa bir süre ertelemene neden olabilir.

Terazi Burcu Günlük Burç Yorumları

Sevgili Terazi; bugün işlerini biraz erteleyerek çevrendekilerle sohbete dalmayı ve sosyal medyada paylaşımlarda bulunmayı tercih edebilirsin. Çalışma ortamında gireceğin toplantılardan ya da yapacağın görüşmelerden bir sonuca ulaşamayabilir, yeterli bilgi akışı sağlayamayabilirsin.

Akrep Burcu Günlük Burç Yorumları

Sevgili Akrep; ilham gerektiren konularda başarılı olabileceğin bir gündesin ancak odaklanmakta ya da sonuca ulaşmakta zorlandığından yeteneklerin heba olabilir. Bugün alışveriş yaparken fazlasıyla iyimser olabilir, ihtiyacın olup olmadığına bakmadan sadece keyif için harcama yapabilirsin.

Yay Burcu Günlük Burç Yorumları

Sevgili Yay; burcunda harekete geçen Ay ile birlikte tasarladığın düşünce ve kararları uygulamaya koyabilirsin. Ancak girişimlerde bulunurken tecrübelerine kulak vermeli, gereksiz işlerle uğraşarak zamanını boşa harcamamalısın. Duygularını ifade ederken karmaşa yaşayabilirsin.

Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumları

Sevgili Oğlak; iç dünyana yönelebilir; düşüncelerini bir kez daha gözden geçirme ihtiyacı duyabilirsin. Gelen haberler kafanın karışmasına ve seçim yapmakta zorlanmana neden olabilir. Ayrıca önümüzdeki birkaç gün kontrolün dışında gelişebilecek durumlara karşı da dikkatli olmalısın.

Kova Burcu Günlük Burç Yorumları

Sevgili Kova; bugün hedeflerine varma yolunda gerekli cesarete ve iyimserliğe sahipsin. Fakat gerek yaptığın hesaplar gerekse daha önceki deneyimlerin kararsız kalmana neden olabilir. Finansal açıdan beklentilerin ve kazançların seni hayal kırıklığına uğratabilir ya da gereken desteği alamayabilirsin.

Balık Burcu Günlük Burç Yorumları

Sevgili Balık; fazlasıyla göz önünde olup birçok toplantı ve görüşmeye katılabilirsin. Üstünde çalıştığın konularla ilgili tecrübeye sahip olsan bile tam konsantrasyon sağlayamayabilir, kararsızlık yaşayabilirsin. Biraz daha fikir alıp sonra harekete geçmek isteyebilirsin.

ilk yorum

Bir Yorum Bırakın

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.