26 Şubat 2018 Burç Yorumları

Duygularımızın yoğun, hassasiyetlerimizin yüksek olduğu bir gündeyiz. Sevdiklerimize karşı anlayışlıyız, onları koruyup kollamak isteyecek ve onların ihtiyaçlarına karşı oldukça duyarlı olacağız. Özellikle sabah saatlerinde çok daha empatik olabilir, fazlasıla düşünceli davranışlar sergileyebiliriz. Bu saatler ilişkiler ve iş birlikleri açısından gayet olumlu, önemli görüşmeleri bu saatlerde yapmakta yarar var. Öğleden sonra biraz daha gerilimli saatler bizi bekliyor olacak, daha hırslı davranabilir, rekabete açık olabiliriz. Ancak sezgilerimiz bu zorlu durumların üstesinden gelmesine yardım edecektir. Sonrasında işlerimiz rahat bir şekilde ilerleyebilir, karşımıza güzel fırsatlar çıkabilir. Ancak abartılı beklentiler içine girmemeli, aşırıya kaçan davranışlardan uzak durmalı ve tepkilerimizi mümkün olduğunca kontrol etmeye çalışmalıyız. 

Sevgili Koç; bugün olayları kontrol etmek elinde olmasa da kadersel gelişmeler lehine olabilir. Sezgilerinin çok güçlü olması seni doğru hamleleri yapman için yönlendirebilir. Gün boyunca güvende olmak ve iç huzurunu yakalamak senin için çok önemli olabilir ama dış etkenler üzerinde baskıya yol açabilir.

Sevgili Boğa; herkesin yardımına koşup, senden talep edilen işlerle uğraşırken fazla korumacı davranabilirsin. Bugün yapacağın anlaşmalar, görüşmeler ve sunumlar sana maddi ve manevi kazançlar sağlayacak, doğru işbirlikleri yapabilecek, yaptığın işlerden gelir elde edecek ve kendini tam anlamıyla ifade edebileceksin.

Sevgili İkizler; çok çaba göstermene gerek kalmadan yeteneklerinle göz doldurabilir, kariyerinde başarılı adımlar atabilirsin. Daha önce ki tecrübelerine dayanarak yaptığın girişimlerin maddi karşılıklarını alman çok uzun sürmeyecektir. Ancak hesaplarını yaparken daha gerçekçi olmak zorundasın.

Sevgili Yengeç; halen burcunda ilerleyen Ay’ın olumlu etkilerini hissedebilir; fırsatların sana doğru geldiğini görebilirsin. Yaşamında daha önce cesaret edemediğin girişimleri hayata geçirmek için beklediğin gücü kendinde bulabilir, sevdiklerinden tam destek alabilirsin. Fakat ilişkilerdeki duygusal beklentilerin karşılanmayabilir.

Sevgili Aslan; duygularının çok yoğun olması seni kendi içine çekilmeye zorlayabilir. Endişeler, ailevi konular ve gelecek güvencesi bilinçaltını gün boyunca kurcalayabilir. Güdülerinle hareket etmek ve her şeyi kontrol etmek yerine mantığını kullanmak ve akışta kalmak daha iyi sonuçlar getirebilir.

Sevgili Başak; gönül bağın olduğu kişilerle bir araya gelerek, duygusal paylaşımlarda bulunmak seni çok rahatlatabilir. Gelecekte yapacakların için karar alırken duygusal davranabilir; birilerine güvenerek hareket edebilirsin. Bugün yapacağın iş görüşmeleri çok başarılı geçebilir ama sorumluluklar ağır gelebilir.

Sevgili Terazi; çok göz önünde olacağın, bütün sosyal çevreni bir araya toplamak istediğin bir gündesin. İş hayatında aldığın kararlar ve yapacağın girişimlerde duygusal davranabilir; tamamen sezgilerine güvenerek hareket edebilirsin. Fakat olayları objektif bir gözle göremediğinden doğru sorumlulukları üstlenemeyebilirsin.

Sevgili Akrep; geleceğini ilgilendiren kararları alırken fazlasıyla duygusal davranabilir hatta tamamen içgüdülerine güvenerek hareket edebilirsin. Bugün duydukların, olayların senin lehine dönmesine ve tam destek almana neden olabilir. Ancak yine de işi şansa bırakmadan verdiğin sözleri tutmalısın.

Sevgili Yay; bugün kadersel gelişmeler seni beklemediğin bir noktaya getirebilir. Finansal açmazların kolayca çözülmesi seni farklı beklentilere yöneltebilir ama yine de ekonomik sorumlulukların olduğunu unutmadan adım atmalısın. Duygusal paylaşımlar içini rahatlatmanı sağlayabilir.

Sevgili Oğlak; karşındakilere anlayış göstermen ve beklentilerine cevap vermen gereken bir süreçtesin. Ancak bunu yapabilmen çok kolay olmayabilir, kontrolün sende olması için baskı uygulayabilirsin. Oysa bugün yapacağın anlaşma ve görüşmelerden kazanç sağlayabilir, ilişkilerin sana getirdiği fırsatları kullanabilirsin.

Sevgili Kova; iş ortamında seni duygusal olarak etkileyecek gelişmeler yaşanabilir. Çalışma arkadaşların senden daha anlayışlı ve duyarlı davranmanı talep edebilirler. Sağlığını korumak ve alışkanlıklarını değiştirmekle ilgili kendine yeni bir yön çizebilirsin. Bütün engellere rağmen kariyerinde başarılı bir grafik çizebilirsin.

Sevgili Balık; yaşamının her alanında şanslı olduğunu görebilir, sevdiğini ve sevildiğini hissedebilirsin. Duygularının etkisi altında kalarak hareket edebilirsin ve romantizm beklentilerin artabilir. Yaratıcılık ve ilham gerektiren konularda çok başarılı olabilir, keyif alacağın ortamlarda bulunabilirsin.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.