26 Ocak Günlük Burç Yorumları

Güne artan işler ve sorumluluklarla başlayacağız. Gelecekle ilgili planlarımızı hayata geçirmek ya da mevcut koşullarımızı iyileştirmek için planlı ve akılcı bir şekilde çalışabiliriz. Öğleden sonra ani gelişmeler olabilir, olaylar hiç beklemediğimiz şekilde cereyan edebilir. Akşam saatleri nispeten daha olumlu enerjilerin etkisini hissedeceğiz. Sosyal ilişkilerde ve parasal konularda daha dengeli olabileceğiz. Günün enerjileri seni nasıl etkiliyor?

Koç

Hırslı ve başarı odaklısın. Sorumluluklarını ardında bırakacak veya ihmal ettiğin işlerini bugün tamamlayabileceksin. Bu yüzden günün ilk saatleri oldukça yoğun geçebilir. Konusunda yetkin ve otorite konumundaki kişilerle ilişkilerini geliştirebilir; destek bulabilirsin. Ailenle ilişkilerine derinlik hakim olabilir.

 

Boğa

Kendine belirlediğin hedeflerine varmana az kalmış gibi görünüyor. Harcadığın emeklerinin sonuçlarını almaya yakınsın. Yurt dışı, akademik çalışmalar, hukuk ve medyaya dair işlerin eksik kalan kısımlarını bugün tamamlayabilirsin. Ayrıca yakın ve sosyal ilişkilerden yana şanslısın.

 

İkizler

Parasal konular sabah erken saatlerden itibaren odak noktan olabilir. Tutkulu ve hırslı davranabilirsin. Güçlü kişilerden, ortaklarından veya iş birliklerinden elde edeceğin gelirlerle alakalı ufak çaplı krizler yaşayabilirsin. Ancak kendine daha rahat bir gelecek kurmak için birikimlerini doğru yönetme şansın var.

 

Yengeç

Bugün karşındakilerden baskı görebilir, onların yönlendirmesiyle hareket etmek durumunda kalabilirsin. Yaşça büyük, otoriter ve her alanda güçlü kişilerle iletişime geçebilirsin. Beklentilerinin yerine gelmesine olanak sağlayacak fırsatları sana sunabilirler. Ancak duygusal olarak biraz yaralanma riskin var.

 

Aslan

Sorumlulukların getirdiği yükler altındasın. Tüm gücünle ve yeteneklerini seferber ederek bu işlerin altından kalkmaya çalışabilirsin. Ancak zaman zaman seni zorlayan ve baskı altına alan durumlar zihnen ve ruhen yorulmana neden olabilir. Yine de gün sonunda maddi manevi olarak tatmin olacağın koşulları oluşturabilirsin.

 

Başak

Ayakların sağlam yere basarak ilerlemekten çekinmeyeceksin. Ancak aşkta gerçekleri görmene karşın tutkulu davranabilirsin. İlişkilerini belli bir uyum içinde ilerletmeye gayret edebilirsin. Aileden, gayrimenkulden veya eve ait konulardan kaynaklı gelişmelerde kazanımlarını koruyarak hareket edeceksin.

 

Terazi

Bugün ailevi, eve, yaşadığın yere ait konularda seni sorumluluk almaya yönelten durumlara açıksın. Görevlerin fazlalığı maddi manevi yükler altına girmene sebep olabilir. Bir yandan da artık yaşamın keyifli tarafını hissetme ve yaşama ihtiyacındasın. Bunun için bir an evvel işlerini tamamlamak isteyebilirsin.

 

Akrep

Yakın çevren, kardeş ve arkadaşlarınla olan bağların güçleneceği gibi seni duygusal olarak zorlayan durumlara açıksın. Herkesin iyiliğine yönelik etkileyici söylemlerde olacağın gibi hedef odaklı ifadeler kullanabilirsin. Ayrıca aşk hayatındaki dalgalı koşulları stratejik davranarak yönetme kapasitesine sahipsin.

 

Yay

Kazanç ve harcamalarla ilgili kapsamlı ve stratejik düşünebilirsin. Maddi konularda hırslarına yenilmeden karar almayı becerebildiğin takdirde başarılı olmaman için hiçbir sebep yok gibi görünüyor. Eve, aileye ve gayrimenkule dair bazı girişimlerin sonuca ulaşabilir. Ani gelişebilecek olayların aşk hayatını etkileme durumu söz konusu.

 

Oğlak

Hırslarını kontrol altında tutman ve doğru yönlendirmen gereken bir gün olabilir. Üzerine yoğunlaştığın bir uğraşı veya ilişkini konu eden bir durum karşısında ısrarcı ve yaptırımcı olabilirsin. İçinde bulunduğun koşulları farklı bir etaba taşımak için son hamlelerini yapabilirsin. İsteklerine ancak ikna gücünü kullanarak erişme şansın yüksek.

 

Kova

Gerek ailevi konular, duygusal ilişkiler gerekse de sorumluluklar adına seni fedakâr davranmaya iten durumları aşıyorsun. Bugün biraz aklını kurcalayan veya canını sıkan durumlar olsa dahi üstesinden hakkıyla gelebileceksin. Arka planda olan parasal temalı işleri bir şekilde yoluna koyabileceğin koşullar içindesin.

 

Balık

Hedeflerine odaklı, hırslı ve tutkulu tutumun bugün de etkin olabilir. Güçlü kişi ve gruplarla olan işler vaktinin çoğunu almakta. Alacağın destekler sayesinde istek ve arzularına erişme şansın var. Ancak yeteneklerini doğru biçimde göstermen ve becerilerini ortaya koyman hedeflerini gerçekleştirmende önem taşıyabilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.