26 Ocak 2020 Günlük Burç Yorumları

Ay’ın tüm gün boşlukta ilerleyeceği bir sabaha gözümüzü açıyoruz. Ay’ın böylesi koşullarda olduğu zamanlarda hep dendiği gibi yeni girişimlerden uzak durmalı; elde tamamlanmayı bekleyen işlerle ilgilenmeli. Bugün Kova burcunda ilerleyen Ay ile kendimizi duygusal manada mesafeli belki kalabalıklar içinde de olsak yalnız hissedebiliriz. Pek çoğumuz için tatil olan bu günü sosyal aktivitelerde bulunarak; takım çalışmaları içinde yer alarak ya da toplumsal bir görevi icra ederek değerlendirebiliriz. Bu arada bazılarımız tek başına kalarak gelecek planlarını tasarlamayı tercih edebilir.

Doğum haritana özel günlük burç yorumunu okumak için Moyra uygulamasını indir.

Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Koç; bugün konuların eksik tarafından ziyade bütününe odaklandığında tam da görüp fark etmen gerekenleri tespit edebilir, sağlam bir yapıya dönüştürebilirsin. Kuruntu ve kuşkularının zihnini karışmasına izin vermemelisin. İhmal ettiğin dostlarla sohbet etmek için oldukça uygun bir gün, değerlendirmelisin.

Boğa Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Boğa; gün içinde kimi zaman gereğinden fazla duygusal hissedebilir, kimi zamanda gergin olabilirsin. Çünkü bugün haksızlığa hiç tahammüllün olmayabilir. Kariyer hayatınla ilgili orijinal fikirler aklına gelebilir. Arkadaşınla aranda duygusal bağlar gelişebileceği gibi, gruplar içinde aktif olabileceğin koşullar da oluşabilir.

İkizler Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili İkizler; sosyal medyada aktif olabilir, karşına çıkabilecek fırsatları gelecekte değerlendirmek üzere planlayabilirsin. Üzerinde durduğun konuyla ilgili dağılmalar yaşanabilir. Sabırlı olmalı veya kendine bu konuda zaman tanımalısın. Sevdiğin ve anlaştığın insanlara göstereceğin duyarlılık sana sürprizler getirebilir.

Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Yengeç; finansal konular, geleceğe yönelik plan ve uğraşlarla dolu bir hafta sonu olabilir. Bugünlerde çok fazla konu üst üste gelmiş olabilir. Yapacaklarını önem sırasına koyduğunda; sürekli ertelemek durumunda kaldığın seyahat için bugün valiz hazırlayabilirsin.

Aslan Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Aslan; karşındakiyle arandaki mesafeli duruş, artık yerini duygusallığa bırakabilir. Gün içinde kendine ait bir program yapamasan da ortak bir proje üzerinde durabilir, eksiklerini tamamlayabilirsin. İfadelerinde daha uzlaşmacı olacağın bir gün.

Başak Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Başak; iş yoğunluğuyla geçen son günler seni oldukça yıpratmış olabilir. Gününü dinlenmeye ayırmalı, ruhunun da en az senin kadar sakinleşmeye ihtiyacı olduğunu unutmamalısın. Beraber çalıştığın kişi ve gruplarla ortak projeler içinde bulunmak da sana iyi gelecektir.

Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Terazi; gününü keyif aldığın konulara ayırabilir, sevdiklerinin istek ve programlarına dahil olabilirsin. Hayalini kurduğun hobilere, uğraşlara yönelebilirsin. Partnerinle hoş sohbetler yapabilir, gününüzü eğlenmeye ayırabilirsin. Gün içinde olası küçük problemlerin performansını etkilemesine izin vermemelisin.

Akrep Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Akrep; kendini daha iyi hissetmek, kafanı boşaltmak ve düşüncelerini toparlayabilmek için doğada yürüyüş yapmak iyi bir fikir olabilir. Ayrıca evinde vakit geçirmek, ailevi ilişkilerini güçlendirmek için günün enerjisini kullanabilirsin. Yakınlarını ilgilendiren bir konuda inatlaşman seni haklıyken haksız duruma sokabilir.

Yay Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Yay; kardeşlerinle ve yakınlarınla olan ilişkilerin hareketlenebilir. Karşılıklı anlayışın ve paylaşımın yoğun olduğu zamanlar yaşayabilirsin. Gün içindeki seyahatlerde bazı engeller söz konusu olabilir. Deneyim ve fikirlerini paylaşmaktan kendini alamadığın gibi soru sormaktan da yorulmadığın bir pazar olabilir.

Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Oğlak; gerek maddi gerekse manevi olarak sahip olduğun değerleri sorgulayarak neleri iyileştirmen gerektiğini fark edebilirsin. Maddi konularda plan ve program yaparken mevcut durumunu analiz etmen; birikim yapmanı da kolaylaştırabilir. Ayrıca aşk hayatında geleceğe dair kararlar almanı gerektiren, olayları farklı bir gözle değerlendireceğin koşullar söz konusu olabilir.

Kova Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Kova; bugün yaratıcı ve vizyoner girişim yönün ön planda olabilir. Uzun süredir görmediğin arkadaşlarınla bir arada olma ihtimalin var. Yakın çevre ilişkilerinde istek ve taleplerini ön plana çıkarabilirsin. Romantik ilişkilerde de hareketliliğin gelişeceği bir süreçtesin.

Balık Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Balık; sezgilerinin güçlü olduğu bir gün olsa da ani fikirler ve hızlı kararlar almamaya özen göstermelisin. Grup olarak çalışman gereken bir projede bazı sorunlarla ya da anlaşmazlıklarla karşı karşıya kalabilirsin. Planlarını ve hedeflerini tasarlayıp gözden geçirebileceğin sakin bir hafta sonu da olabilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.