26 Ocak 2018 Burç Yorumları

Bugün genel olarak abartılı bir ruh halinde olmamız mümkün. Taleplerimizde aşırıya kaçabilir, kendimizi yüksek beklentiler içinde bulabiliriz. Para konularında oldukça akılcı davransak da cimriliğe ve açgözlülüğe varan tavırlardan kaçınmalıyız. Sabah saatlerinde kendimizi biraz gergin hissedebiliriz. Attığımız adımları sonuçlandırmakta zorlanabiliriz. Bu nedenle de sinirlerimiz yıpranabilir ve öfkemizi çevremizdeki insanlara yansıtabiliriz. İkindiden sonra işleri biraz yavaştan almayı tercih edebilir, risk almaktan kaçınabiliriz. Akşam saatlerinde iletişim trafiğimiz yoğun olacak ancak ağzımızdan çıkan sözlere dikkat etmemiz de yarar var, patavatsızca konuşabilir, karşımızdaki insanı kırabiliriz. 

Sevgili Koç; Yönetici gezegenin Mars’ın Yay burcuna geçmesiyle önünüzdeki bir ay süresince; eğitim, seyahat, medya, yayıncılık, uluslararası ilişkiler, ticaret ve yasal konular ile ilgilenebilirsin. Konuşmalarının etkili olabileceği, harcamalarının artabileceği, akşam üzeri yakın çevren ile anlaşmazlık yaşayabileceğin bir gün olabilir.

Sevgili Boğa; Mars’ın burç değiştirmesiyle önümüzdeki bir ay boyunca; hukuksal konu, vergi, sigorta, ameliyat, metafizik gibi konularla ilgilenebilir, ödeme ve harcamalarla ilgili mücadele edebilirsin. Eğitiminle ilgili destekler alabilir, eksikliklerini tamamlayabilirsin. Akşam saatlerinde sevdiğinle ufak anlaşmazlıklar yaşayabilirsin.

Sevgili İkizler; Arkadaşlarının hakkında yaptığı gizli konuşmaları duyabilir, sende onlar hakkında abartılı eleştirilerde bulunabilirsin. Mars’ın burç değiştireceği önünüzdeki bir ay süresince; ilişkiler ve iş birlikleri alanında enerjin artabilir, eş ve rakiplerin ile ilgili çeşitli mücadeleler yaşayabilirsin.

Sevgili Yengeç; eşinle birlikte anlaşamadığınız bir gayrimenkulünüz ile ilgili ortak bir karar alabilirsiniz. Akşam üzeri yalnız kalmayı tercih edebilirsin. Mars’ın burç değiştirmesiyle önümüzdeki ay boyunca; iş ve çalışma koşullarında değişim, çalışma arkadaşlarınla mücadele yanı sıra sağlık ile ilgili konular gündeme gelebilir.

Sevgili Aslan; üstlerinden duyacağın bazı söylemlerden etkilenebilir, akşam saatlerinde kendini duygusal baskı altında hissedebilirsin. Mars’ın burç değiştirmesi önünüzdeki bir ay süresince; aşk, romantik ilişki, çocuklar, sportif faaliyetler, spekülatif konular, hobiler ile ilgili cesur adımlar atmanı kolaylaştırabilir.

Sevgili Başak; kariyerinle ilgili iddialı kararlar verebilir, adımlarını sağlam atabilmek için planlar yapabilirsin. Akşam saatlerinde ailevi konular enerjini düşürebilir. Mars’ın burç değiştirmesi önünüzdeki bir ay süresince; dekorasyon, taşınma, ev ve aileye dair konularda mücadele ve bireysel kararlar almanı hızlandırabilir.

Sevgili Terazi; Hukuksal konular ile ilgili bazı haberler alabilir, temponu düşürmek için seyahat planı yapabilirsin. Kardeşinle de fikir ayrılıkları yaşaman mümkün. Mars’ın burç değiştirmesiyle önünüzdeki bir ay süresince; yazılı sözlü iletişiminin artması, sık seyahat edilmesi gibi konular gündeme gelebilir.

Sevgili Akrep; Yönetici gezegenin olan Mars’ın burç değiştirmesi önünüzdeki bir ay süresince; maddi konularda, yeteneklerin ve sağlığınla ilgili konuları gündeme getirebilir. Harcamalarını kontrol altında tutman gerekebilir. Akşamüzeri ilişkide olduğun kişiler ile ufak tefek gerginlikler yaşaman mümkün.

Sevgili Yay; yeteneklerin konusunda övgüler alıp, takdir topluyor olabilirsin. Ortaklı işlerdeki sorumlulukları üzerine alman çok yorulmana ve gerilmene neden olabilir. Mars’ın burç değiştirmesiyle önünüzdeki bir ay süresince; egonun artması, motivasyonun yükselmesi ve hayata dair isteklerinin hız kazanması gibi konular gündeminde olabilir.

Sevgili Oğlak; Mars’ın burç değiştirmesiyle önümüzdeki bir ay süresince; enerji düşüklüğü, sağlık ile ilgili konular, gizli düşmanlıklar, meditasyon ve sezgilerin yükselmesi gibi konular gündeme gelebilir. Gün içerisindeki aşırı yoğunluğun, kişisel bakımınla dahi ilgilenemediğin için gerilmene yol açabilir.

Yükselen Kova: katıldığın sosyal organizasyonda işlerin uzaması, çocuğunla fazla zaman geçirememene neden olabilir. Akşamüzeri kendini bu yüzden huzursuz hissedebilirsin. Mars’ın burç değiştirmesiyle önünüzdeki bir ay süresince; grup, dernek gibi sosyal ortamlarda bulunabilir, güçlü kişilerden destek alabilirsin.

Yükselen Balık; Mars’ın burç değiştirmesiyle önünüzdeki bir ay süresince; iş ve kariyer hayatı, toplumsal statü konularında otorite sahibi kişilerden destek görebilirsin. Akşamüzeri aile büyüklerinle ilgili konularda bazı duygusal olaylar yaşaman çalışma motivasyonunu düşürebilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.