26 Nisan Burç Yorumları

Bugün Boğa burcunda gerçekleşecek Yeniay’ın etkilerini hissedebiliriz. Önümüzdeki bir haftalık süreçte güven tazeleme teması gündemimizde olabilir. Eski anlaşmaları gözden geçirebilir, eski pazarlıkları tekrar ele alabiliriz. Gün içinde keyif veren faaliyetlere yönelmemiz mümkün, kendimizi daha yaratıcı hissedebilir, sanatsal çalışmalar yapabiliriz. Sağlığımızla ilgili konular da gündeme gelebilir. Günün enerjileri seni nasıl etkiliyor?
Sevgili Koç; bugün gerçekleşen Yeniayla birlikte kendini daha güvenli ve huzurlu hissedebilmek için yatırımlara yönelebilir, birikim yapman gerektiğini düşünebilirsin. Sanatsal yeteneklerini kullanabileceğin fırsatlar yakalayarak, kazançlarını artırma yoluna gidebilirsin.Sevgili Boğa; Burcunda gerçekleşen yeniayla birlikte yaşamında ve ilişkilerinde yeni bir döneme girmek isteyebilirsin. Merkür’ün geri harekette olduğunu unutmamalısın. Geçmişe dair konuları kafandan atarak ilerlersen önünü daha rahat görebilirsin. Huzurlu olabilmek için kendine daha tutarlı ve sağlam hedefler koymalısın.

Sevgili İkizler; yeniay sana dinlenmen, yavaşlaman ve düşüncelerini toplaman için fırsat verebilir. Kafanı meşgul eden ama açığa çıkarmakta zorlandığın, maddi endişelerini tekrar gözden geçirerek çözüm arayışına girebilirsin. Duygularını ifade etmek bu dönemde çok zor olabilir.

Sevgili Yengeç; arkadaşlarınla aranda güvene dayalı bir ilişki kurulması için çaba sarf edebilirsin. Eskiden beri devam etmekte olan sosyal ortamın artık seni yeteri kadar tatmin edemiyor olabilir. Yeni girişimlere ihtiyacın var. Kariyerinden elde ettiğin kazançları biriktirmek için plan yapabilirsin.

Sevgili Aslan; çok göz önünde olup, dikkatleri üstünde toplayacağın bir süreçtesin. Hiç hoşuna gitmese de duygularını saklayamayabilirsin, hissettiklerini herkes fark edebilir. Başarıya ulaşmak için yeniliklere kendini açabilmeli, eskiden beri devam eden çalışmaları sonlandırarak başlangıçlara yönelmelisin.

Sevgili Başak; hayata bakış açını yeniden değerlendirip, takıldığın ve seni huzursuz eden konuları aklından çıkarmalısın. Sosyal medyada eski arkadaşlarınla karşılaşabilir, aynı görüşü paylaştığın kişileri bir araya toplayarak istikrarlı bir grup çalışması yapabilirsin. Eğitimle ilgili konular gündeme gelebilir.

Sevgili Terazi; finansal konularda risk almayarak kendini güvende hissetme ihtiyacın artabilir. Vergi, sigorta, kredi, nafaka ve miras gibi konularda eskiden beri devam eden anlaşmazlıkları çözüme kavuşturabilir, prim, faiz ve komisyon gelirlerini toplayabilirsin. Eşinin ya da ortağının gelirlerinde gelişmeler olabilir.

Sevgili Akrep; karşıt burcunda gerçekleşen yeniay ilişkilerine vurgu yapıyor. Değer verdiğin kişilerle ilgili güven sorgulamaları yapabilir, karşındakilerin yaşamlarını desteklemek için adımlar atabilirsin. Evlilik, ortaklık ya da iş birliklerine dair konular gündeme gelebilir.

Sevgili Yay; çalışma ortamında ufak tefek yenilenmeler olabilir, pozisyonun değişmese de görev tanımında değişiklikler olabilir. Sanatsal faaliyetlerin daha çok olduğu bir sorumluluk üstlenebilirsin. Sağlığınla ilgili yeni kararlar alabilmek için önce zararlı alışkanlıklarından kurtulman gerekebilir.

Sevgili Oğlak; eski aşka yeni format gerekebilir, romantik ilişkilerde huzur ve güven ihtiyacın artabilir. Minimum riskle maksimum kazanca ulaşabileceğin yatırımlara yönelebilir, döviz, borsa gibi yatırım araçlarını kullanmaya başlayabilirsin. Çocuk sahibi olmak isteyebilir veya var olan çocuklarla ilgili kararlar alabilirsin.

Sevgili Kova; aile ilişkilerinde kadersel gelişmeler yaşanabilir, birbirinize ne kadar güvendiğinizi sınayabilirsiniz. Gayrimenkullerle ve ikamet ettiğin yerle ilgili yeniliklerin hayatına girebilmesi için mevcut durumun değişmesine izin vermelisin. Uzun süredir satışta olan bir mülkle ilgili gelişmeler olabilir.

Sevgili Balık; önümüzdeki günlerde iletişim trafiğin çok artabilir, verdiğin sözleri tutmanla ya da imzalanmış anlaşmalarla ilgili konular gündeme gelebilir. Yeni eğitimler, yolculuklar ve anlaşmalar önüne fırsatlar çıkarabilir. Yakın çevre, kardeş, kuzen ve komşularla ilişkilerde sorunları çözmek için uygun bir zaman olabilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.