26 Nisan – Boğa Burcunda Yeniay

Bugün, saat 15:17’de Boğa burcunda bir Yeniay gerçekleşiyor. Yeniay’lar, genellikle başlangıçlarla ve yeni girişimlerle ilgilidir. Boğa burcundaki Yeniay ise güven duygusunun tazelenmesi, birikim ve yatırımların yönlendirilmesi ve huzur arayışı gibi konuları gündeme getirebilir. Bu dönemde sanatsal faaliyetler daha fazla desteklenebilir ve de geleneksel değerler ön plana çıkabilir.
Yeniay enerjileri genel olarak başlangıçlarla ilgili olsa da bugün gerçekleşecek Yeniay sırasında Merkür geri harekette olduğu için bu Yeniay, bir şeylere sıfırdan başlamak için uygun değil ancak mevcut konularda, devam eden işlerde revizyon yapılabilir. Yeniay haritası, bize önümüzdeki günlerde finansal konuların fazlasıyla ön planda olacağını gösteriyor. Aldığımız ürün veya hizmetlerin fiyatlarını yeniden sorgulayabilir ve indirim talep edebiliriz ya da önceden pazarlığını yaptığımız bir ürün veya hizmetin fiyatında artış olabilir.Kısacası Boğa burcundaki Yeniayla birlikte devam eden işlerimizde bir ileri bir geri hareket etmek durumunda kalabiliriz. Ayrıca bu Yeniay; alacakları toplamak, bekleyen prim, komisyon, faiz gibi gelirleri almak için uygun bir zaman. Yaklaşık 10 gün boyunca Yeniay etkilerini hissedeceğiz, bu süreçte verimli ve pratik olabilir, bedensel sağlığımıza fazlasıyla özen gösterebilir, kendimizi güvence altına almanın yollarını arayabiliriz. Özellikle 26 – 27 Nisan doğumlu Boğa’lar, Yeniay’la birlikte mal mülk edinebilir, yatırımlarda bulunabilir ya da evlenebilir.
Sevgili Koç; bugün gerçekleşecek Yeniay’la birlikte finansal konular gündeme gelebilir, paranı daha verimli bir şekilde kullanabilirsin. Gelecek için yatırım planları yapabilir, kazançlarını arttırmana yardım edecek yeteneklerini açığa çıkarabilirsin.
Sevgili Boğa; burcunda gerçekleşecek Yeniay, ön plana çıkmana yardım edebilir. Hem dış görünümle hem de bedensel sağlığınla her zamankinden daha çok ilgilenmeye başlayabilirsin. İlişkilerde kontrolü ele alabilir ve sevdiğin kişiyi daha fazla sahiplenebilirsin.
Sevgili İkizler; Boğa burcundaki Yeniay ile birlikte parasal endişelerin artabilir, kendini içsel olarak kendini huzursuz hissedebilirsin. Kendine ya da yakınlarına karşı içten içe güvensizlik duyabilir, çevrendeki insanları kıskanabilirsin. Gizli düşmanların açığa çıkabilir.
Sevgili Yengeç; bu Yeniay’la beraber, daha sosyal olduğun bir döneme girebilirsin, arkadaşlarınla paylaşımların artabilir. Eğer çocuk sahibi olmayı planlıyorsan çocuk sahibi olabilirsin. Hedeflerine varmak için yeni adımlar atabilir, geleceğini güvenceye almak isteyebilirsin.Sevgili Aslan; Boğa burcunda gerçekleşecek Yeniay’la birlikte iş ve sosyal hayatında parlayabilirsin. Evlilik planların gerçekleşebilir ya da çocuk sahibi olabilirsin. Bu süreçte yer ya da iş değişiklikleri de gündeme gelebilir. Annenle daha fazla vakit geçirmen gerekebilir.

Sevgili Başak; bugün gerçekleşecek Yeniay’ın ardından seyahatler gündeme gelebilir. Kardeş ya da kuzenlerinle ilgilenmeni gerektiren durumlar ortaya çıkabilir. Eşinin kardeşleri ile bir araya gelebilirsin. Yeni bir eğitime başlayabilirsin.Sevgili Terazi; bu Yeniay, özellikle başkasının kaynakları ile ilgili konuları gündeme getirebilir. Mesela eşinin parasıyla ilgili gelişmeler meydana gelebilir. Yakınlarınla duygusal paylaşımların artabilir. Kendini bir güven krizinin içinde bulma ihtimalin de var.

Sevgili Akrep; Boğa burcundaki Yeniay, eşinin ya da partnerinin yaşamındaki ani gelişmelerin habercisi olabilir. Bu dönemde evlilik teklifi alabilir, evlenebilirsin. Karşındaki insanlara güven tazeleyebilirsin. Ayrıca önümüzdeki günlerde düşmanlıklara karşı dikkatli olmanda yarar var.

Sevgili Yay; bu Yeniay’la beraber, özellikle sağlığınla ilgili konular gündeme gelebilir. Kendine özen göstermen gerekebilir. Akrabalarınla bir araya gelebilirsin. Yeni bir görev üstlenebilirsin ve çok çalışman gerekebilir. Evinin düzenini korumak isteyebilirsin.

Sevgili Oğlak; Boğa burcundaki Yeniay’la birlikte çocuk sahibi olmakla ilgili planlar yapabilir, bu konunda somut adımlar atabilirsin. Çocukların için yatırım yapabilirsin. Genel olarak yatırımlarınla ilgili konular gündemde olacak. Hobilerine daha çok vakit ayırabilirsin.

Sevgili Kova; bugün gerçekleşecek Yeniay, özellikle babanla ilgili konuları gündeme getirebilir. Evinle ilgili değişiklikler yapabilirsin. Ev alabilir ya da satabilirsin. Aileni güvence altına almak için yatırımlarını gözden geçirebilirsin. Düzenini tekrar gözden geçirebilir, kendine yeni bir düzen kurabilirsin.

Sevgili Balık; bugünkü Yeniay, iletişim trafiğini hareketlendirebilir. Önümüzdeki 10 günlük dönemde, kardeşlerinle veya kuzenlerinle bir araya gelebilirsin. Kısa yolculuklar gündeme gelebilir, akrabalarına ziyaretlerde bulunabilirsin. Yeni bir eğitime başlaman söz konusu olabilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.