26 Nisan 2019 Günlük Burç Yorumları

Kova burcuna ilerleyen Ay ile birlikte artık yeni bir atmosferde olacağımız bir süreç var gibi. Zira Ay bu burca girdikten hemen sonra önce Uranüs’e sonra Güneş’e sert ve gerilimli bir bakış atacak. Beklenmedik durumlar ve sürpriz gelişmeler yaşayabilir; ortaya çıkan koşullar karşısında tepkili davranabiliriz. Güneş ve Ay arasındaki gerilim ise duygularımız ile hedeflerimizin çakışabileceğinin; otorite konumundaki kişilerle de uyum ve dengeleri kuramayacağımızın adeta habercisi. Olumlu anlamda yorumlarsak Boğa ve Kova burçları arasındaki bu kontak eskiyle yeninin çatışmasını ve sonucu ortaya çıkabilecek yepyeni ancak sıra dışı koşullara işaret etmekte. Olmaz ve mümkünü yok dediğimiz durum ve şartlarla da yüzleşme ihtimalimiz var.

Doğum haritana özel günlük burç yorumunu okumak için Moyra uygulamasını indir! 

Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Koç; sabah saatlerinde kendini işe güce verip sosyal ortamından kopabilirsin ancak öğleden sonra arkadaşlarınla bir arada olmak ve gruplar yer almak isteyebilirsin. Geleceğini düşünerek kendini güvence altına alırken dikkatli olmalısın çünkü fazladan harcama yapabilirsin.

Boğa Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Boğa; güne biraz kötümser düşüncelerle başlayabilir ya da bir işe elini sürmeden sosyal medyada dolanabilirsin. Öğleden sonra birden harekete geçip kontrolü ele almak isteyebilirsin. İş ve sosyal hayatında sıra dışı tavır ve davranışlar sergilemen ilişkilerinde sorun yaşamana neden olabilir.

İkizler Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili İkizler; sabah saatlerinde kendini doğru ifade edemeyebilir, başladığın işleri bitirmekte zorlanabilirsin. Ancak öğleden sonra keyfin yerine gelebilir ve çevrendekilerle yoğun bir iletişim kurabilirsin. Fakat düşüncelerini paylaşırken düşmanlıkları harekete geçirebilir, muhalefetle karşılaşabilirsin.

Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Yengeç; bugün hep başkalarının talepleri doğrultusunda tavır alabilir, kendi duygu ve düşüncelerini arka plana itebilirsin. Yine de üstüne kalan görevleri yerine getirmek için çaba harcayacaksın. Günün ilerleyen saatlerinde finansal girişimlerinden beklendiğin kazancı elde edemeyebilir hatta umduğun destekleri bulmakta zorlanabilirsin.

Aslan Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Aslan; birikmiş işleri tamamlamak, çalışma ortamını düzene sokmak ya da günlük programını aksatmamak seni biraz yorabilir. Öğleden sonra sana yapılan öneri ve teklifleri her boyuttan değerlendirebilir; iş ve sosyal konumunu sağlama alma ihtiyacı duyabilirsin. Ancak inatlaşmaların getirdiği aksamalar yaşanabilir.

Başak Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Başak; güne seni mutlu edecek konularla uğraşarak başlasan bile hemen ardından yorucu bir iş temposuyla karşılaşabilirsin. Hatta son dakikaya sıkıştırılan görevler çatışmalara neden olabilir. Çalışma ortamında karşına çıkan engellerle mücadele etmek için akılcı davranman ve grup çalışmalarından destek bulman gerekiyor.

Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Terazi; birkaç gündür aile ve işle konular seni yormuş olabilir. Sabah saatlerinde hâlâ kendini özgür hissetmekte zorlanabilirsin ancak öğleden sonra keyif aldığın alanlara odaklanabilirsin. Ancak bir yandan da sevdiklerinle arandaki güven duygusunu sorgulayabilir; geleceği düşünerek temkinli hareket etmek isteyebilirsin.

Akrep Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Akrep; ihmal ettiğin telefon görüşmelerini yapabilir, mesajlarını yanıtlayabilirsin. Bir yandan da yetiştirmen gereken ödev ya da raporları yazabilirsin. Günün ilerleyen saatlerinde yakın ilişkide olduğun kişilerle güven duygunu tazeleme ihtiyacı duyabilir, karşındakilerden beklediğin desteği bulamayabilirsin.

Yay Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Yay; sabah saatlerinde ödemelerini yapabilir, alacaklarını toplayabilir, detaylı bir bütçe planlaması yapabilirsin. Öğleden sonra daha özgür ve bağımsız olabilir, iletişim trafiğini artırabilirsin. Ancak kendini ifade ederken sınırların dışına çıkman yakınlarından ya da çalışma ortamından muhalefetle karşılaşmana neden olabilir.

Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Oğlak; günü istediğin gibi planlayarak programın doğrultusunda istikrarla ilerleyebilirsin. Günün ilerleyen saatlerinde yeteneklerini kazanca çevirmek isteyebilir, farklı kaynaklardan gelir elde edebilirsin. Bir yandan da sevdiklerinle harcamalarından dolayı çatışma yaşayabilir, inatla hedeflerine varmaya çalışabilirsin.

Kova Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Kova; birkaç gündür sosyal alandan uzaklaşmış, kendi içine kapanmış olabilirsin. Ancak öğleden sonra burcunda hareket etmeye başlayan Ay, daha girişimci, atak ve vizyoner olacağına işaret ediyor. Geleceğe dair hedeflerinle ilgili kararlar alabilirsin fakat ailenin seni desteklemediği düşüncesi çatışmalara yol açabilir.

Balık Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Balık; sabah saatlerinde sosyal ortamının içinde yer alabilir, arkadaşlarınla bir araya gelerek planlar yapabilirsin. Öğleden sonra ise sözlü çatışmalar ya da fikir ayrılıkları seni yalnız kalmaya yöneltebilir. Bilinçaltının derinlerine ulaşabileceğin, sorgulamalar yapacağın ve iç dünyanı keşfedebileceğin bir zamandasın.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.