26 Nisan 2018 Burç Yorumları

Hırsımızın ön plana çıkacağı, şiddete eğilimli olacağımız bir güne başlıyoruz. Üzerimizdeki bu olumsuz enerjiler, hedef ve isteklerimize odaklanma konusunda sıkıntı yaşamamıza sebep olabilir, otorite konumundaki insanların baskısını üzerimizde hissedebiliriz. Ancak pes etmeden sağlam adımlarla ideallerimize doğru ilerlemekten geri kalmamalıyız. Yolumuza çıkan engebeler bizleri yıldırmamalı, gerekirse güç gösterisinde bulunmaktan kaçınmamalıyız. Tüm bunlarla mücadele duygumuz artabilir, rekabet ortamlarında güç savaşları ortaya çıkabilir. Dikkatli ve temkinli olmakta fayda var.

Sevgili Koç; güne ne istediğini tam olarak bilmeden başlasan bile özellikle öğle saatlerinde kariyerinde sağlam bir yer edinmek için çok çaba sarf edebilir, kararlı, hedef odaklı davranabilir ve kendini çok fazla emek harcamanı gerektirecek yüksek bir temponun içinde bulabilirsin. Uzmanlığını sergilemen üstlerinin onayını almanı ve desteklenmeni sağlayabilir.

Sevgili Boğa; bugün inançların ve görüşlerin üzerinden hareket edebilir, bağlı olduğun gruplardan güç alabilirsin. Büyük planlar gerektiren yatırımlar yapabilmek için detaylı bir çalışma yapabilir, sevdiklerinle paylaşımlarda bulunabilirsin. Romantik ilişkilerinde olumlu gelişmeler yaşanabilir.

Sevgili İkizler; yaşamına ilgili bitiş ve başlangıçlar yapmak istediğin bu günlerde ev ve gayrimenkulle ilgili beklediğin desteği alabilirsin. Özellikle aileden kalma bir mülk ile ilgili gelişmeler seni finansal açıdan rahatlatabilir ya da bir ipotek sorunun güçlü kişilerin desteğiyle çözülebilir.

Sevgili Yengeç; titizlikle yürüttüğün çalışmalarda başarı sağlayabilir ve düşüncelerini istediğin gibi aktarabilirsin. Her ne kadar işler istediğin mükemmellikte ilerlemese de eşin, ortağın ya da iş birliği yaptığın kişilerin destekleyici ve motive edici tavırları ile kârlı çıkacağın anlaşmalar yapabilirsin.

Sevgili Aslan; doğru planlama yaparak hem gelirlerini hem de iş yaşantını düzene koymak isteyebilirsin. Güçlü kişilerden alacağın destekler gelecekle ilgili endişelerini giderebilir. Sağılığını yıpratmak pahasına çok çalışabilir ve bütün kararları senin alacağın projelerde yer almak isteyebilirsin.

Sevgili Başak; bugün kendini çok güçlü hissedebilir, zorlukların üstesinden gelebilecek bir performans sergileyebilirsin. İlişkilerde ve kariyere yönelik alanlarda seni tatmin eden başarılar yakalayabilirsin. Yalnız şartları fazla zorluyor olman fazla baskıcı ve eleştirel görünmene neden olabilir.

Sevgili Terazi; kendi içine dönmek ve düşüncelerinle baş başa kalmak ihtiyacında olabilirsin. Ailendeki güçlü kişilerden ya da eski tanıdıklardan maddi konularda fikir ve destek alabilir, geleceğini güvence altına almak isteyebilirsin. Yaşamının köklü bir değişim sürecine girdiğini hissetmek seni huzursuz edebilir.

Sevgili Akrep; arkadaşlarınla yoğun bir iletişim trafiği yaşayacağın ya da sosyal faaliyetlerin arttığı bir gün geçirebilirsin. Fikir ve düşüncelerini kabul ettirmen daha kolay olabilir, sunumlarında ve toplantılarda başarılı olabilirsin.  Fakat ikna edici olmak için çalışırken baskıcı bir tutum sergilemekten kaçınmalısın.

Sevgili Yay; iş hayatında hizmet odaklı olabilir, çalışma koşullarında düzenlemeler yapabilirsin. Yoğun çalıştığın şu günlerde kendine fazla vakit ayıramasan da hedeflerine varmanın keyfini yaşayabilirsin. Doğru maliyet hesaplarıyla yaptığın işler sana kazanç ve başarı olarak geri dönecektir.

Sevgili Oğlak; önümüzdeki birkaç gün boyunca kendini çok güçlü hissedebilir, bütün kontrolü elde tutabilir ve isteklerinin yerine gelmesi için çevrendekileri zorlayabilirsin. Kendini çok rahat ifade edip, görüşlerinle başkaları üzerinde etki bırakabileceksin. Yurt dışı, yayıncılık ve eğitimle ilgili işlerin sonuca ulaşabilir.

Sevgili Kova; finansal konularda bazı endişelerin olabilir, ancak bu günlerde birikmiş borçlarını tahsil edebilirsin. Kariyerinde kontrol edemediğin gelişmeler karşısında temkinli olman gerekebilir. İşle ilgili görüşmeler olumlu geçse de düzen değişikliğine uyum sağlamaya çalışmalısın.

Sevgili Balık; karşında insanlar seni eleştiren tavırları sergilemelerine rağmen hizmet, düzen ve sağlıkla ilgili işlerinde destek olabilirler. Grup çalışmalarında güçlü kişilerle bir araya gelebilir, arkadaşlarından destek alabilirsin. Bugünlerde yapacağın anlaşma ya da iş birlikleri geleceğe dair hedeflerini değiştirebilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.