26 Mayıs Burç Yorumları

İletişimin, fikir alışverişlerinin daha akıcı olduğu bir gündeyiz. Görüşmeler ve anlaşmalar daha olumlu bir şekilde ilerleyebilir fakat öğle saatlerinde zihinsel konsantrasyonumuzu sağlamakta zorlanabiliriz. Bir şeyleri unutabilir, gitmemiz gereken yerlere gecikebiliriz. Daha dikkatli davranır, bu saatleri sorunsuz bir şekilde atlatırsak günün kalanında işlerin daha hızlı ilerlediğini, çalışmalarımızı başarıyla tamamladığımızı göreceğiz. Akşam saatleri sosyal aktiviteler için oldukça uygun. Günün enerjileri seni nasıl etkiliyor?

Sevgili Koç; zihinsel anlamda yoğun bir süreç içindesin. Pek çok düşüncenin aynı anda aklında olması kararsızlığa neden olabilir. Özellikle günün ilk yarısında yanılgılara açıksın. Yakın çevre ve kardeşlerle ilgili durumlar da fedakarlık gerektirebilir. Eğitim ve yolculuklarla alakalı durumlar seni meşgul edebilir.

Sevgili Boğa; finansal konularda yanılgılara düşebileceğinden güvendiğin kişilere danışmanda yarar var. Ayrıca bugün aklının karışık olması bildiklerini istediğin performansta ortaya çıkarmanı engelleyebilir. Günün ikinci yarısında kendini toparlayabilir ve daha rahat ilerleyebilirsin.

Sevgili İkizler; burcunda ilerleyen Ay isteklerinin peşinden gitmene uygun koşulları sağlayacaktır. Ancak günün ilk yarısında aklını karıştıran ve seni kararsız kılan durumlar olabilir. Ayrıca beklentilerini de yüksek tutabilir veya hayal kırıklıklarına açık olabilirsin. İlerleyen saatlerle birlikte dostlardan destekler gelebilir.

Sevgili Yengeç; seni huzursuz kılan düşünceler duygusal ve zihinsel olarak sana yük olabilir. Bu yüzden herkesten ve her şeyden elini eteğini çekmek, kendinle baş başa kalmak isteyebilirsin.  Sabah saatlerinde kendini toplamana yardımcı olacak kişilerin desteğiyle bu endişeli halin günün ilerleyen saatlerinde yavaş yavaş dağılabilir.

Sevgili Aslan; yoğun bir koşuşturmaca içinde güne başlayabilirsin. Ancak belirsizlik içeren veya fedakârlıkta bulunmaya yönelten koşullardan dolayı günün ilk bölümünden istediğin verimi almakta gecikebilirsin. Yurt dışı, eğitim, medyaya dair işlerin günün ikinci yarısında hız kazanabilir. Yeni hamlelerde bulunacak motivasyona kavuşabilirsin.

Sevgili Başak; başlattığın girişimleri bir üst seviyeye taşımak istemektesin. Bu yüzden hem bedenen hem de zihnen isteklerine odaklanmak istemektesin. Ancak seni bu hedeflerinden alıkoyan veya dağılmana yol açan durumlar olabilir. Günün ikinci yarısında engelleri aşma fırsatını yakalayabilirsin. Finansal konularda seni rahatlatacak gelişmeler var.

Sevgili Terazi; geleceğinle ilgili yeni kararlar içindesin. Yurt dışı, eğitim, medya ve hukuksal işlerden yana beklentilerin var. Ancak günün ilk yarısında aklını karıştıran durumlar söz konusu olabilir. İlerleyen saatlerle birlikte iş birliklerinden ve ilişkilerden yana şanslı bir sürece girebilirsin. Seni motive edecek gelişmeler olabilir.

Sevgili Akrep; karışık düşünceler veya netleştiremediğin durumlar günün ilk bölümünde zihinsel olarak ufak çaplı krize neden olabilir. Ayrıca finansal alanda da seni fedakarlığa iten veya yanılgılı davranmaya iten durumlara da açıksın. Günün ikinci yarısında işlerini hale yola koyabileceğin enerjide olabilirsin.

Sevgili Yay; ilişki ve iş birliklerinde yeni bir dönem başlamakta. Günün ilk yarısında henüz netlik kazanmamış koşullar ilerleyeceğin yönü belirlemeni zorlaştırabilir. Ancak süreç içinde uyum ve dengeleri sağlamana olanak sağlayacak olumlu gelişmeler var. Sevdiklerinle ve dostlarınla akşamı geçirmek seni keyifli kılabilir.

Sevgili Oğlak; pek çok işin olmasına karşın bugün aklını toplamakta ve uygun koşulları oluşturmakta zorlanabilirsin. Seni ikilemde bırakan veya beklentilerini aşağıya çekmene neden olacak durumlar ortaya çıkabilir. Günün ilerleyen saatleriyle birlikte gelişmeleri kontrolün altına alabilecek; sorumluluklarını yerine getirebileceksin.

Sevgili Kova; sabah saatlerinde hayal kırıklığına veya memnuniyetsizliğe neden olabilecek durumlar söz konusu. Sevdiğin kişiyle, yatırımlarınla ilgili bir konu veya çocuklardan kaynaklı durumlar seni ikilemde de bırakabilir. Günün ilerleyen saatleriyle birlikte bu ruh halinden sıyrılabilir; keyif verecek ilgi alanlarına yönelebilirsin.

Sevgili Balık; başlattığın girişimlerin hayalindeki gibi gitmemesi sabah saatlerinde motivasyonunu düşürebilir. Ayrıca eve, aileye veya gayrimenkule dair bir konuda fedakarlıkta bulunmanı gerektiren durumlar olabilir. Akışta kalarak ilerlemeyi tercih etmen karşına yeni fırsatlar çıkarabilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.