26 Mayıs 2019 Günlük Burç Yorumları

Bugün sosyal yaşamda yer almak yerine kendi iç dünyamızda olmak bizi daha hoşnut edebilir. Hayallerimiz ve duygularımız bugün yapacaklarımızı şekillendirebilir. Sükûnetle günü geçirebilir; zamanı geldiği gibi de yaşayabiliriz. Akşam saatlerinde Güneş Ay arasındaki sert kontağın ruhsal ve zihinsel manada bizleri olumsuz etkileyebilir. Tepkilerimizi kontrol etmekte zorlanacağımız gibi hayallerimiz ve gerçekler arasında sıkışabilir; pasif agresif davranışlar da gösterebiliriz. Doğum haritana özel günlük burç yorumunu okumak için Moyra uygulamasını indir!

Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Koç; bugün hayallere dalabilir, ideallerini gerçekleştirebilmek planlar yapabilirsin. Duygularını kendine saklayarak, derin araştırmalar içine girebilir, isteklerini yapılandırmaya çalışabilirsin. Fakat bir yandan da kararsız kalabilir ya da yakın çevrenle iletişimi kopararak kendi içine çekilebilirsin.

Boğa Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Boğa; geleceğe dair hayallerini gerçekleştirmek için yakın çevrenin, kardeş ya da kuzenlerinin desteğini alabilir, hareketli bir sosyal ortamda keyifli duygusal paylaşımlarda bulunabilirsin. Ancak bugün yapacağın alışverişler seni tatmin etmeyebilir. Ya kararsız kalabilir ya da istediğini bulamayabilirsin.

İkizler Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili İkizler; bütün gün kalabalıklar içinde olacağın ve koşturacağın bir gün geçirebilirsin. İş ve sosyal hayatındaki beklentilerini gerçekleştirmek için ailenin desteğini alabilir, maddi kaynaklarını genişletebilirsin. Ancak bir yandan da istemediğin bazı organizasyonlara katılmak zorunda kalabilirsin.

Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Yengeç; bugün çok duyarlı ve hassas olabilir, sezgilerinin güçlendiğini fark edebilirsin. İnançlarını ve hayata bakış açını paylaşan kişi ve gruplarla bir araya gelerek ortak program yapabilirsin. Fakat görüşlerinden şüpheye düşmene neden olan durum ya da olaylar yaşayıp ikileme düşebilirsin.

Aslan Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Aslan; bugün sezgilerin güçlenebilir, psikolojik, ezoterik, gizli ve derin konulara ilgin artabilir. Sosyal hayatın renklenebilir, çeşitli organizasyonlar içinde yer alabilirsin ancak arkadaşlarınla ya da sevdiklerinle aranda ufak çaplı çatışmalar yaşanabilir, duygusal bir boşluğa düşebilirsin.

Başak Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Başak; eşin, ortağın ya da yakın ilişkide olduğun kişilerin aşırı hassasiyeti hedeflerine varmanı engelleyebilir. Karşındakilerin olaylardan çabuk etkilenmesi koşulları belirleyememene yol açabilir. Fakat bir yandan da sosyal ortamın çok hareketli olabilir, birçok arkadaş grubundan davet alabilirsin.

Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Terazi; günlük işlerinde ve çalışma ortamında hayallerini gerçekleştirebilecek fırsatları yakalayabilir, toplum önünde kendini ifade edebilirsin. Özellikle aile ve akraba toplantılarının organizasyonlarını yapmak için koşturabilirsin. Fakat seninle aynı görüşte olmayan kişilerle ortak çalışmak zorunda da kalabilirsin.

Akrep Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Akrep; bugün aşk ilişkilerinde romantik ve hayalci olabilir, sevdiklerine karşı aşırı hassasiyet ve duyarlılık gösterebilirsin. Sanatsal çalışmalarda başarılı olabilir, yaşamınla ilgili doğru adımları sezgilerin yardımıyla atabilirsin. Fakat finansal konular seni hayallerinden uyandırabilir, borçlanman gerekebilir.

Yay Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Yay; aile fertleriyle ilişkilerinde fedakâr ve hassas olabilir, evinle ilgili hayallerini gerçekleştirmek için girişimlerde bulunabilirsin. Fakat eşin, ortağın ya da iş birliği içinde olduğun kişiler seni daha akılcı davranmaya zorlayabilir. Tatil programı yapmak ve evinde zaman geçirmek isteyebilirsin.

Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Oğlak; bugün hayallerini yazılı veya sözel ifade etme, duygularını romantik bir dille anlatma yeteneğini kullanabilirsin. Geleceğe dair hayallerini gerçekleştirebilecek destekleri alabilir, yakın ilişkide olduğun kişilerle paylaşımlarda bulunabilirsin. Fakat angarya işler ve gündelik yaşamın rutini can sıkıcı olabilir.

Kova Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Kova; günü aile ve ev için alışveriş yaparak, akrabalarını ve yakınlarını memnun etmeye çalışarak, biraz da özveriyle hareket ederek geçirebilirsin. Fakat bu yoğunluk seni gerek duygusal gerekse zihinsel olarak tatmin etmeyebilir. Kendi istek ve keyiflerine odaklanmakta zorlanacağın bir gündesin.

Balık Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Balık; burcunda hareket etmeye başlayan Ay, duygularını ifade etme ve hayallerini gerçekleştirmek için girişimlerde bulunma enerjisi verebilir. Sevdiklerinle duygularını paylaşabilir, sana keyif verecek hobiler edinebilirsin. Fakat aile ilişkilerinde çatışmalara dikkat.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.