26 Mayıs 2018 Burç Yorumları

Bugün kendimizi biraz boşlukta hissedebiliriz. Hayatımızla ilgili konularda gelişmeler yaşanabilir, beklenmeyen sürprizlerle karşılaşabiliriz. Maddi sorunlar yaşayabiliriz. Negatif yaklaşmamaya, sakinliğimizi koruyarak inatlaşmamaya dikkat etmeliyiz.

Sevgili Koç; uyumlu ve sosyal olarak başladığın güne öğleden sonra çok farklı enerjilerle devam edebilirsin. Özgürlük ve yenilenme ihtiyacı içinde yeni başlangıçlar yapabilir, finansal konularla ilgili cesur ve risk içeren adımlar atabilirsin. Hedeflerine varmak için attığın bu adımlar gerilime neden olabilir.

Sevgili Boğa; son günlerde gündelik işlerine odaklanmış olabilirsin. Sabah saatlerini eksiklerini tamamlamaya ayırabilirsin ancak öğleden sonra hızla yaşanan gelişmeleri kontrol etmekte zorlanabilir, başkalarının şartlarıyla hareket edebilirsin. Yakın ilişkide olduğun kişilerin risk içeren girişimlerini engellemeye çalışabilirsin.

Sevgili İkizler; sabah saatlerinde keyifli gelişmeler olmaya devam ederken günün ilerleyen saatlerinde beraber çalıştığın kişilerin davranışları huzursuzluğa ve kayıplara yol açabilir. Fikir çatışmaları ve abartılı sözler çalışma ortamında gerginlik yaratabilir. Fakat cesur hamleler yaparak olayları lehine çevirebilirsin.

Sevgili Yengeç; güne eksiklerini gidererek ve ihmal ettiğin eve dair konuları tamamlayarak başlayabilirsin. Sonrasında yaşanan gelişmeler sürprizlere ve yenilenmelere yol açabilir. İş ve sosyal hayatındaki hedeflerini değiştirebilirsin. Keyiflerin için abartılı harcamalar yapmaktan kaçınmalısın.

Sevgili Aslan; sakin ve huzurlu bir güne uyansan da hemen ardından yaşanan sürpriz gelişmeler heves ve cesaretle eyleme geçerek, fırsatların peşinden koşmanı sağlayabilir. Yine de anlık öfke patlamalarına dikkat etmeli, aile fertlerine ya da yakın ilişkide olduğun kişilere daha anlayışlı davranmaya çalışmalısın.

Sevgili Başak; sabah saatlerinde canın hiçbir şey yapmak istemeyebilir, zamanını çevrendekilerle iletişim kurarak geçirebilirsin. Günün ilerleyen saatlerinde ağzından çıkan sözlere dikkat etmeli, bir anlık öfkeyle gereksiz tartışmalara girmemelisin. Sıra dışı ve özgün fikirler üreterek sorunlara çözüm bulabilirsin.

Sevgili Terazi; kendine zaman ayırarak, kişisel bakımınla ilgilenerek güne başlayabilirsin. Sonrasında ekonomik konularla ilgili risk içeren girişimlerinde engellerle karşılaşabilirsin. Finansal kaynakların kullanımında inatlaşmalar veya kontrolsüz harcamalar gerilime yol açabilir.

Sevgili Akrep; olaylara müdahil olamadan geçirdiğin birkaç günün ardından öğle saatlerinde burcunda hareket etmeye başlayan Ay; her şeyi kontrol etme isteği uyandırabilir. Yaşamını yeniden organize etmek ve girişimlerde bulunmak istediğin halde karşındakilerin beklenmedik tavırları çatışmalara yol açabilir.

Sevgili Yay; güne arkadaşlarınla organizasyonlar yaparak başlayabilirsin ancak öğleden sonra ruh halin tamamen değişebilir. Seni içten içe huzursuz eden gelişmeler yaşanabilir, beraber çalıştığın kişilerden ya da akrabalarından beklenmedik düşmanlıklar görebilirsin. Bir anda aldığın haberler planlarını ertelemene yol açabilir.

Sevgili Oğlak; birkaç gündür diplomatik tavırlarınla herkesi sakinleştirmiş olabilirsin ancak bugün yaşanan gelişmeler heyecanlanmana ve ani tepkiler vermene yol açabilir. Aşk ilişkilerinde ya da çocuklarla ilgili konularda sürprizler yaşayabilirsin. Finansal riskler içeren girişimlerin güvende olmadığın duygusu verebilir.

Sevgili Kova; sabah saatleri sakin geçebilir ancak öğleden sonra hem iş hem de özel yaşamında ani gelişmeler yaşanabilir. Ailenin talepleri özgürlüğünü kısıtlayabilir ya da alacağın haberler seni şaşırtsa da cesaretini körükleyebilir. Bugün yaşamını ilgilendiren konularda çok düşünmeden girişimlerde bulunabilirsin.

Sevgili Balık; ekonomik konular son günlerde seni bunaltmış olabilir. Bugün ilerleyen saatlerde alacağın haberler ya da sosyal medyada yaşanan sıra dışı gelişmeler hemen harekete geçmene ve düşüncelerini her yerde paylaşmana neden olabilir. Konuşmalarında dikkatli olmalı, gereksiz inatlaşmalardan kaçınmalısın.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.