26 Mart Burç Yorumları

Duygu dünyamızın hareketleneceği bir gün. Keyif aldığımız aktivitelere yönelebilir, hayallerimizin peşinden gitmek için istek duyabiliriz. Bugün duygusal olarak her zamankinden daha hassas olabilir, çevremizdeki insanlara şefkatle yaklaşabilir, onların ihtiyaçlarını karşılamak isteyebiliriz. İlişkilerimizde daha romantik davranabiliriz. İç dünyamıza yönelmek ve meditasyon yapmak kendimizi daha iyi hissetmemize yardım edebilir. Günün enerjileri seni nasıl etkiliyor?
Sevgili Koç; coşkulu ve dinamik olmana karşın bir tarafın fazla hassas olabilir. İç dünyanla bağlantıya geçebilir, hayaller kurabilirsin. Ayrıca tüm motivasyonunu sevdiğin kişilere veya sana ihtiyacı olan insanlara yöneltebilirsin. Sağlığına dikkat etmen gereken bir süreçten geçmektesin, dinlenmeye vakit ayırmanda fayda var.Sevgili Boğa; cesaretini kıran durumların yaşanabileceği bir süreçtesin. Bir yanın seni mücadeleye davet ederken bir yanın geri planda kalman gerektiğini söyleyebilir. Ayrıca bugün yaşayacağın bir olay farkındalığını arttırabilir. Arkadaş çevrende sana ihtiyacı olanlara şefkatle ve empatiyle yaklaşabilirsin.

Sevgili İkizler; bugün hayallerin, beklentilerin ve gerçekler arasında kalabilirsin. Günün erken saatlerinde ailenle, işinle ilgili ve sosyal yaşantınla ilgili duruşunu etkileyebilecek belirsizlikler yaşaman söz konusu olabilir. Planların değişime açık seyredebilir. Ayrıca yaşantında bir dönemi kapatıyor olabilirsin.

Sevgili Yengeç; bugün hayallerin her şeyin üstüne çıkabilir. Hedeflediğin işleri gerçekleştirmek için yaratıcı yönünü ön plana çıkarman gerekebilir. Sosyal konumunu etkileyen veya sende farkındalık yaratan gelişmelere de açıksın. Ailevi bir konuyla ilgili her zamankinden farklı bir duruş sergileyebilirsin.

Sevgili Aslan; bugün finansal işlerinde ve duygusal durumunda dalgalanmalar olabilir. Bazı fedakarlıklarda bulunman söz konusu olabilir. Seni hassas kılan bir konuyla ilgili girişimlerin sonuçsuz kalabilir. Kendinde değiştirmek istediğin davranışları ani bir kararla uygulamaya koyabilirsin.

Sevgili Başak; kendini karşındakilerin koşullarına göre ayarlamak durumunda kalabilirsin. Seni fedakarlığa iten durumlar, eşinin ve iş birliği içinde olduğun kişinin ihtiyaçları ya da senin ona olan ihtiyacını karşılayacak durumlar gündeminde olabilir. Finansal koşullarını etkileyecek ani bir gelişme olabilir.

Sevgili Terazi; gün içinde üzerinde çalışmak istediğin konuya dair isteksizliğin odaklanmanı zorlaştırabilir. Fiziksel sağlığın ya da içinde olduğun ruhsal durum da buna pek izin vermeyebilir. İlişki ve iş birliğinde ortaya çıkan beklenmedik bir gelişme de şartlarını yenileyebilir.

Sevgili Akrep; aşkta hayallerinin peşinden gitmektesin. Ancak karşındaki kişiye ne derece güvenebileceğin hakkında bazı çekincelerin olabilir. Bazı şeyler netleşene dek akışta kalmayı seçebilirsin. Ayrıca işin veya sağlığınla ilgili bir konuda farkındalık yaratan gelişmeler yaşayabilirsin.

Sevgili Yay; günü iç dünyanda veya evinde, ailenle birlikte geçirmek isteyebilirsin. Seni bazı konularda fedakarlığa iten durumlar olabileceği gibi net olmayan koşulların getirdiği kararsızlıkları da yaşayabilirsin. Farklı bakış açın ve değerlendirmelerin yaratıcılığına katkı sağlayabilir. Aşkta ani ve beklenmedik gelişmelere açıksın.

Sevgili Oğlak; bugün duyguların mantığının önüne geçebilir. İhtiyacın olduğu anda sezgilerine başvurabilir, iç sesinin seni yönlendirmesiyle ilerleyebilirsin.Yakın çevren ve kardeşlerinle ilişkilerinde duyarlı ve hassas bir tutum sergileyebilirsin. Ev, gayrimenkul ve yerleşiminle alakalı ani bir karar alman söz konusu olabilir.

Sevgili Kova; parasal konularda seni beklentiye iten durumlarla karşı karşıya gelebilirsin. Eve, gayrimenkule dair bir durum seni hayale sürükleyebilir ve bütçeni aşabilecek harcamalarda bulunabilirsin. Ayrıca bir yeteneğini kullanarak kazanç sağlamak için girişimlerin olabilir.

Sevgili Balık; bugün de hayallerinin peşindesin. Özellikle günün ilk bölümünde ideallerin doğrultusunda hareket edebilirsin. Duyarlılığının ve hassasiyetinin de yüksek oluşu seni başkalarına karşı empati kurarak hareket etmeye yöneltebilir. Parasal konularda farkındalık kazanmanı sağlayan gelişmeler olabilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.