26 Mart 2020 Günlük Burç Yorumları

Birçok olayın bir arada yaşanacağı bir gün geliyor. Gece yarısından itibaren gündem çok hızlanabilir, beklenmedik kavgalar yaşanabilir, fırsatçılar gözü kara eylemlere kalkışabilir. Çok dikkatli olmalı, mümkün olduğunca temkinli davranmalı ve kışkırtmalardan uzak durmalıyız. Öfke patlamaları ya da düşmanların kışkırtmaları durumu içinden çıkılmaz hale getirebilir. Saat 10:15 – 16:35 arası Ay’ da Koç burcunda boşlukta olacağından bu birikmiş ve sıkışmış enerjinin nerede nasıl patlayacağı belli olmaz, dikkatli olalım. Sonrasında Ay; Boğa burcuna geçiyor ama maalesef hâlâ sakinleşmiyor. Aksine kısa süreli de olsa bir panik ve huzursuzluk havası yaşanabilir, kendimizi güvende hissetmekte zorlanabiliriz. Zaten gece yarısına doğru sıra dışı bir gelişmeyle birlikte biraz durulup neler olduğuna bakabileceğiz.

Doğum haritana özel günlük burç yorumunu okumak için Moyra uygulamasını indir.

Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Koç; güne çıkar çatışmaları ve fırsatçılarla mücadele ederek başlayabilirsin. İçinden gelen enerji ve öfke tartışmalara girmene neden olabilir. Akşam saatlerinde güven ve huzur ihtiyacın artabilir, risk almaktan çekinebilir, geleceği düşünerek harcamalarını kısabilir, yeni adımlar atmaya kendini hazır hissetmeyebilirsin.

Boğa Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Boğa; sabah saatlerinde kendini saklayarak açığa çıkmak istemeyebilirsin; ancak kulislere katılabilir, kulağına gelen dedikodulara yorum yapabilir, sosyal medya paylaşımlarına öfkelenebilirsin. Fakat günün ilerleyen saatlerinde Ay’ ın burcuna geçmesi seni de harekete geçmeye zorlayabilir.

İkizler Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili İkizler; birkaç gündür devam eden yüksek enerji ve hareketlilik yerini ufak çaplı krizlere, duygusal çekişmelere bırakabilir ve geleceğe dair endişelerin artabilir. Sonrasında; özellikle ekonomik konular kafanı meşgul etmeye başlayabilir, birikim yapmanın önemini hissedebilirsin.

Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Yengeç; üzerinde büyük bir baskı hissedebilir, ailen için öne çıkıp risk alabilirsin. Yakın ilişki de olduğun kişilerin çıkarcı tavırları ve düşmanlıkları gerginliğe neden olabilir. Günün ilerleyen saatlerinde ekonomik kaygıların artabilir, kendini güvende hissetmekte zorlanabilirsin.

Aslan Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Aslan; sabah saatlerinde hem duygusal hem de fiziksel bir hareketlilik yaşayabilir, etrafındakilerle sözlü tartışmalara girebilir, kimsenin sana akıl vermesine izin vermeyebilirsin. Öğleden sonra ise güçlü rakiplerin devreye girmesiyle gerek sosyal gerekse iş hayatınla ilgili endişe ve baskı artabilir.

Başak Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Başak; güne öfkeli ve telaşlı bir başlangıç yapabilir, harcama ve kazanç dengesinin bozulmasından dolayı gerginlik yaşayabilirsin. Fırsatçılar ve çıkarcılar gözüne iyice batmaya başlayabilir. Günün ilerleyen saatlerinde görüşlerini değiştirmeye karşı direnç göstererek her şeyi olduğu gibi muhafaza etmeye çalışabilirsin.

Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Terazi; birkaç gündür yakın ilişki de olduğun kişilerin enerjisi ve cesareti sana da iyi gelmiş olabilir; ancak artık bencillikleri canını sıkmaya başlayabilir, kural tanımaz hallerine öfkelenebilirsin. Öğleden sonra kendini güvende hissedebilmek için risk almaya direnç gösterebilir, dönüşüme karşı ayak direyebilirsin.

Akrep Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Akrep; sabah saatlerinde sözlü tartışmalar ve çıkarlarını düşünerek muhalefet yapanlar, iyice gerilmene neden olabilir. Düşmanlarının yazılı ve sözel saldırıları karşısında harekete geçmekte zorlanabilirsin. Öğleden sonra Ay karşıt burcunda hareket etmeye başlıyor. Yakın ilişki de olduğun kişilere ne kadar güvenebileceğini sorgulayabilirsin.

Yay Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Yay; sabah saatlerinden itibaren sevdiklerinle arana mesafe girebilir ya da hiç hoşlanmadığın, keyif almadığın şeyleri yapmaya zorlanabilirsin. Akşama doğru ise gelen haberler sağlığınla ilgili endişelerinin artmasına neden olabilir ya da iletişim trafiğin kısıtlanabilir.

Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Oğlak; en yakınlarının bile sana muhalefet etmesi öfkenin açığa çıkmasına neden olabilir ama bir yandan da herkes için risk alıp harekete geçebilirsin. Öğleden sonra romantik ilişkiler ve çocuklarla ilgili gelişmeler ön plana çıkabilir. Mevcut durumu muhafaza etme isteğin, değişime karşı direnç yaratabilir.

Kova Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Kova; güne hareketli bir iletişim trafiği ile başlayabilir, sonrasında elinde olmayan nedenlerden dolayı çevrenden soyutlanabilirsin. Günün ilerleyen saatlerinde ev ve aile ilişkileri gündeme gelebilir. Yatırımlarınla ve birikimlerinle ilgili kendini güvende hissedemeyebilir, bir an öfkene yenilerek çatışmalar yaşayabilirsin.

Balık Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Balık; sabah saatlerinde sosyal çevrenle aranda tartışmalar yaşayabilir, geleceğe dair endişeler seni harekete geçmeye zorlayabilir. Acilen gelirlerini artırmak için bir şeyler yapman gerektiğini düşünebilirsin. Akşam saatlerinde ise telefon ve sosyal medya paylaşımlarını engelleyen kontrol dışı gelişmeler olabilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.