26 Kasım 2016 Burç Yorumları

Sabah saatlerinde son derece kararlı ve planlı olabiliriz. Ancak öğle saatlerine doğru bizi etkileyen enerjiler tamamen değişiyor. İçinde bulunduğumuz koşullar belirsiz olabilir. Bu nedenle planlarımıza uymakta zorlanabilirsiz. Günün ilerleyen saatlerinde kararsızlığımız artabilir. Karşılaşacağımız aksilikler nedeniyle hareket geçmek yerine beklemeyi tercih edebiliriz. Sanki attığımız her adım engelleniyor hissine kapılabiliriz. Motivasyonumuzu kaybedebiliriz. Öğleden sonraki saatleri kendimizi dış dünyaya kapatarak yalnız kalacağımız ortamlarda geçirmek isteyebiliriz.

Sevgili Koç; sabah saatlerinde arkadaşlarınla yaptığın programı öğleden sonra uygulamakta zorlanabilir, zamanla ilgili sıkıntılar yaşayabilirsin. Günü kendi içine dönerek gelecekle ilgili hayaller kurarak geçirebilirsin. Yurt dışı işleri, akademik eğitim ya da yolculuklar ile ilgili seni geliştiren deneyimlere açıksın.

Sevgili Boğa; güne kararlı ve planlarını yapmış olarak başlamana rağmen öğleden sonra fikir değiştirebilir ve farklı bir ruh haline bürünebilirsin. Sosyal ve arkadaş grupları içinde yer alabilir, sanatsal konularda çalışmalar yapabilirsin. Ancak hedeflerinin yönünü belirlemekte bazı kararsızlıklar yaşayabilirsin.

Sevgili İkizler; sabah saatlerinde iletişim trafiğinin yoğun olabileceği gibi toplumsal konulara daha fazla odaklanabilirsin. Öğleden sonra ise duyguların tamamen değişebilir, fedakârlık gerektiren konular, yardım amaçlı faaliyetler öne çıkabilir. Fazla hassas davranman bir süre için planlarının aksamasına yol açabilir.

Sevgili Yengeç; son günlerde finansal konular ve objektif olmaya zorlanmak seni yormuş olabilir, artık hislerini ifade etmek ve duygusal tatmin yaşamak isteyebilirsin. Ancak öğleden sonra işler planladığın gibi ilerlemeyebilir, fazla hassas ve kırılgan olabilirsin. Geleceğinle ilgili kararsızlıklar yaşayabilirsin.

Sevgili Aslan; sosyal ortamlarda bulunabileceğin ve keyif aldığın konularla uğraşacağın bir gün organize etmiş olsan bile sonrasında bu plan seni tatmin etmeyebilir. Yapacağın alış verişler sonradan pişman olmana neden olabileceği gibi harcamaların da abartılı olabilir.

Sevgili Başak; bütün günü programlamış ve düzenini kurmuş olsan bile öğleden sonra kontrolünde olmayan gelişmeler seni yolundan caydırabilir. Bugün olaylara duygusal yaklaşabilir, ailen ve yuvan için fedakâr davranışlar gösterebilirsin. İş birliği içinde olduğun kişilerin kararsız tavırları seni de belirsizliğe sürükleyebilir.

Sevgili Terazi; keyifli geçen bir gecenin ardından sabah saatlerinden itibaren odaklanmakta ve güne başlamakta zorlanabilirsin. Günlük düzenin belirsizliklerle dolu olabilir. Ancak yakınlarına zaman ayırabilir, onların ihtiyaçlarıyla ilgilenmek isterken alacağın haberler kafanı karıştırabilir.

Sevgili Akrep; sabah saatlerinde eve dair işlerini halledip, eksiklerini giderdikten sonra günün geri kalanını kendine ve keyiflerine ayırmak isteyebilirsin. Bugün duygularının etkisinde kalabilir, hislerin mantığının önüne geçebilir. Gelirlerini çoğaltmak için attığın adımlar, koşulların belirsizliğinden dolayı ertelenebilir.

Sevgili Yay; güne aldığın haberlerin heyecanıyla ve hevesiyle başlayabilir, sabah saatlerinde kendini iyi organize olmuş hissedebilirsin. Fakat ilerleyen saatlerde koşullar tamamen değişebilir ve kararsızlık yaşayabilirsin. Eve, yerleşime dair bazı belirsizliklerin getirdiği karmaşayı yaşayabilirsin.

Sevgili Oğlak; sabah saatlerinde dinlenmeye ve kendine zaman ayırmaya ihtiyaç duyabilirsin. Bugün sezgilerinden faydalanabilir, alacağın kararlarda duygusal davranabilirsin. Aldığın haberler kafanın karışmasına ve girişimlerinin ertelenmesine neden olabilir. Gizli bilgilerin açığa çıkması yaşamında tekrar düzenleme yapmanı gerektirebilir.

Sevgili Kova; güne dinamik ve canlı başlayabilir, zamanını kendine göre planlayabilirsin. Ancak öğleden sonra koşulların değişmesiyle birlikte sen de kararlarını değiştirebilir ve vazgeçişler yaşayabilirsin. Programında yer alan değişken koşullardan dolayı gelişmeler umduğun gibi ilerlemeyebilir.

Sevgili Balık; sabah saatlerini dinlenerek ve uyuyarak geçirebilirsin. Fakat öğleden sonra burcunda ilerlemeye başlayan Ay; seni daha enerjik ve hareketli kılacaktır. Bugün duygusal ve kırılgan olabilirsin fakat sanatsal yaratıcılık ve toplumsal alanda kendini ifade etmek için olumlu bir gündesin.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.