26 Haziran Burç Yorumları

Bugün kendimizi daha keyifli hissedebiliriz ama içten içe bizi rahatsız eden şeyler olabilir. Özgüvenimiz yüksek olacak, içinde bulunduğumuz koşulları yönetmek isteyebiliriz. İlişkilerimiz daha uyumlu, dengeli ve keyifli bir şekilde ilerleyebilir. Yolculuklar ve iş birlikleriyle ilgili güzel gelişmeler olabilir. Beklentilerimizi ve isteklerimizi yerine getirmek konusunda şanslı olabiliriz. Daha duyarlı ve affedici olabilir. Hayallerimizi gerçekleştirmek için harekete geçebiliriz. Günün enerjileri seni nasıl etkiliyor?

Sevgili Koç; bugün oldukça cesur ve neşelisin. Bayram tatili devam ederken çocuklar gibi şen olabilirsin ancak haklının yanında yer almak, aile fertleri için her türlü fedakârlığa katlanmakta isteyebilirsin. Sosyal ortamların aranılan kişisi olabilirsin, aşk ilişkilerinde olumlu gelişmeler var.

Sevgili Boğa; evin içinde olmana rağmen hareketli ve enerjiksin. Aileyle bir araya gelmekten çok keyif alabilir, kendini güvenli ve huzurlu hissedebilirsin. Bugün söylemlerinle çevrendekilere faydalı olabilir, onların yanında durarak ihtiyaçlarına olan desteği verebilirsin.

Sevgili İkizler; bugün için içine sığmayabilir, sürekli yollarda ve hareket halinde olabilirsin. Kendi isteklerini kabul ettirmek için biraz ısrarcı davransan da ailenin veya çevrendekilerin isteklerini de göz ardı etmeyeceksin. Romantik ve güzel sözlerle sevdiklerini mutlu edebilirsin.

Sevgili Yengeç; sevdiklerini şımartmak için maddi imkânlarını seferber edebilir, gönlünce bir gün geçirmek için cömertçe harcamalar yapabilirsin. Seninle aynı görüşü paylaşan kişilerle bir araya gelerek anların desteklerini alabilir, duygusal paylaşımlarda bulunabilirsin.

Sevgili Aslan; bugün burcunda ilerlemeye başlayan Ay’ın verdiği olumlu enerjilere açıksın. Son günlerin ataletinden kurtularak kararlı ve cesur hareketlerde bulunabilirsin. Yakın çevrenle iletişimin hızlanabilir, sana keyif verecek yolculuklar yapabilirsin. Ancak birilerini korumak isterken kurban durumuna düşebilirsin, dikkat.

Sevgili Başak; son günler oldukça yorucu geçmiş olabilir. Bugün artık biraz da kendine zaman ayırmak isteyebilirsin. Daha az hareket etmene rağmen çevrenle diyaloğunu kesmeyecek, keyif aldığın konularla ilgilenmek isteyeceksin. Yakın ilişkide olduğun kişilerin sorunlarına çare olabilirsin.

Sevgili Terazi; arkadaşlarınla ve sosyal çevrenle bir araya gelerek keyifli bir gün geçirebilirsin. Cesaretli adımlar atarak sevdiklerine kendini ifade edebilir, istek ve arzularını dile getirebilirsin. Akrabaların için özveride bulunabilir, onlara yardım etmek için harekete geçebilirsin.

Sevgili Akrep; bugün bütün kontrolü ele alman, organizasyonlar yapman gerekebilir. Herkesin başvuru noktası olacağından her yere yetişmeye çalışacaksın ancak zaten enerjin ve cesaretin yüksek olduğundan işlerin altından başarıyla kalkabilirsin. Sevdiklerin için hiçbir fedakârlıktan çekinmeyeceksin.

Sevgili Yay; bol bol iletişim kurup, sosyal medyada aktif olabilirsin. Özellikle kardeş, komşu ya da kuzenlerle bir araya gelmekten keyif alabilir, düşüncelerini paylaşabilirsin. Bugün enerjin yüksek olduğundan sürekli hareket halinde olabilir, yolculuklara çıkabilirsin. Ailen için harcamalar yapman gerekebilir.

Sevgili Oğlak; ilişkilere odaklandığın ve karşındakilerin isteklerini yerine getirmeye çabaladığın birkaç günün ardından artık kendinle ilgilenebilirsin. Para harcamak, keyiflerine yönelmek ve gönlünce zaman geçirmek isteyebilirsin. Başkalarının fikirlerine ihtiyaç duyabilirsin.

Sevgili Kova; karşıt burcunda ilerlemeye başlayan Ay, şu günlerde yaşamının kontrolünü elinde tutmaya zorlanacağına işaret etmekte. Fakat özellikle bugün sana keyif verecek organizasyonlara katılabilir, tekliflere açık olduğundan karşındakilerin cesaretinden etkilenerek harekete geçebilirsin.

Sevgili Balık; bugün akrabalarla ilişkiler yoğun olabilir. Gelen misafirleri ağırlamak ya da sen ziyarete gitmek isteyebilirsin. Aslında biraz kendine ve keyiflerine zaman ayırmak istiyorsun fakat günlük işlerini ve sorumluluklarını da ihmal etmeyeceksin.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.