26 Haziran 2018 Burç Yorumları

Zorlayıcı olaylarla karşı karşıya gelebileceğimiz bir gündeyiz. Otorite figürleriyle sıkıntılı durumlar yaşayabilir, üzerimizde baskı hissedebiliriz. Kendimizi ifade etmekte, hedeflerimize yönelmekte güçlük çekebiliriz. Politik davranarak hırsımıza yenik düşmemeye özen göstermeliyiz.

Sevgili Koç; bugün özellikle aşk ilişkilerinden yana şanslı olabilir, duygularına karşılık bulabilirsin. Alacağın haberler seni mutlu edebilir ancak bilgilerin doğruluğundan emin olmadan hemen harekete geçmemelisin. Yaşamını değiştirecek görüş ve düşüncelerle karşılaşabilir, sende farkındalık uyandıracak kişilerle tanışabilirsin.

Sevgili Boğa; ekonomik konularla ilgili olumlu gelişmeler yaşanabilir. Ailene ait yatırımlardan kazançlar elde edebilir, ortak kaynaklardan yana şanslı olabilirsin. Fakat hedeflerinde gerçekçi olmazsan hayal kırıklığına uğrayabilirsin. Beklenmedik kadersel gelişmeler karşısında iyimserliğini korursan olaylar lehine gelişebilir.

Sevgili İkizler; bugün olaylar tam da beklediğin gibi gelişebilir ve aldığın haberlerle yeni ilişkiler ve iş birlikleri içine girebilirsin. Aşk ilişkilerinde beklediğin gelişmeler yaşanabilir, yaratıcılığını sergileyebileceğin çalışmalar içinde olabilirsin. Ancak sosyal ortamlarda beklentilerin karşılanmayabilir.

Sevgili Yengeç; çalışma ortamında oldukça hareketli bir gün geçirebilirsin. Çalışmalarının karşılığında ekonomik olarak beklentilerin karşılanabilir, iş birliklerinden destek alabilirsin. Ancak zamanlamayı doğru yapamamandan ya da eksik bilgilerden dolayı bazı planlarını ertelemen gerekebilir.

Sevgili Aslan; yaşamdan keyif alabileceğin, konforun ve lüksün için harcamalar yapabileceğin bir gündesin. Aşk ilişkilerinde cesur girişimlerde bulunabilir, özellikle yaratıcılık gerektiren çalışmalarda başarı göstererek, yeteneklerini sergileyebilirsin. Fakat paranı ve enerjini boşa harcamamalısın.

Sevgili Başak; girişimlerde bulunman ve risk alman gereken bir gün olabilir. Finansal konularla ilgili değişimler yatırımlar yapmana ve aile kaynaklarında olumlu gelişmelere yol açabilir. Gizli ilişkiler ve kulisler kariyerinde ilerlemeni sağlayabilir ancak karşındakilerden beklediğin desteği bulamayabilirsin.

Sevgili Terazi; içinde bulunduğun sosyal gruplarla ve arkadaşlarla ilişkilerinde iş birliklerine girişebilir, aynı görüşü paylaştığın kişilerden alacağın destekle kariyerinde başarılı kazançlar elde edebilirsin. Fakat girişimlerde bulunurken ufak tefek sakarlıklar yapabilir ya da işlerini zamanında yetiştiremeyebilirsin.

Sevgili Akrep; finansal alanda yapacağın girişimler, iş ve sosyal hayatında da olumlu sonuçlar elde etmeni sağlayabilir. Yaptığın çalışmaların ekonomik karşılığını alabilir, kariyerinde terfi veya farklı pozisyonlarda görev alabilirsin. Kendini şanslı hissedebilirsin fakat fazla iyimser davranarak bu şansın çok uzun süreceğini düşünmemelisin.

Sevgili Yay; bugün oldukça hareketli ve aktif olabilirsin. Aşk ilişkileri ve fırsatlar yaşamına renk katabilir. Akademik eğitim, medya, mahkeme ve uzun yolculuklarla ilgili girişimlerde bulunabilir, şanslı iş birliklerine gidebilirsin. Fakat aileye veya eve ayırman gereken zaman planlarını ertelemene neden olabilir.

Sevgili Oğlak; çalışma ortamında karşına çıkan fırsatlar finansal konularla ilgili olumlu gelişmeleri de beraberinde getirebilir. Beklenmedik, kadersel olaylar huzursuzluğa yol açsa da giriştiğin iş birliklerinin faydasını görebilir, gizli projeler ve çalışmalar yürütebilirsin. Yine de duydukların kafanı karıştırabilir.

Sevgili Kova; bugün sosyal ortamında ve arkadaşlarınla ilişkilerinde yoğun bir hareketlilik olabilir. Geleceğe yönelik hedeflerini, ideallerini gerçekleştirmek için girişimlerde bulunabilir, zihinsel iş birliklerine girebilirsin. Ancak kendine somut ve akılcı hedefler koymazsan hayal kırıklığı yaşayabilirsin.

Sevgili Balık; iş ve sosyal hayatında olumlu gelişmeler yaşanabilir. Çalışma ortamında gelişen ilişkiler, terfi veya farklı pozisyonlar gibi konularda seni destekleyebilir. Fakat sık sık karar değiştirmen ya da net kararlar alamaman eline geçen fırsatların kaçmasına neden olabilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.