26 Eylül Burç Yorumları

Sabah saatlerinde koşullar değişkenlik gösterebilir, kendimizi bir kaosun içinde bulabiliriz. Öfkemizi kontrol etmekte ve zihnimizi toparlamakta zorlanabiliriz. Olayları doğru bir şekilde değerlendirmekte zorlanabilir, kararsız kalabilir veya düşünmeden karar verebilir ve gereksiz riskler alabiliriz. Duygusal tepkiler verebilir, pasif agresif tavırlar gösterebiliriz. Akşam saatlerinde daha gerçekçi olabilecek, önemli kişilerin yönlendirmeleri ile doğru yolu bulabileceğiz. Ailevi konularda sorumluluklarımız artabilir. Sürpriz gelişmelere açık olmalıyız. Ayrıca olaylara daha geniş bir perspektiften bakmayı öğrenebiliriz. Günün enerjileri seni nasıl etkiliyor?

Sevgili Koç; yurt dışı işler, seyahat veya eğitim çalışmaları vaktinin çoğunu alırken sana farkındalık yaratacak gelişmelere de açıksın. Senden daha bilgili ve konusunda yetkin kişilerle iletişime geçebilir, onlardan pek çok şey öğrenebilirsin. Daha önce şahit olmadığın şeyler şaşkınlık yaşamana neden olabilir.

Sevgili Boğa; aşkta hayal kırıklığına uğramanın sebebi beklentilerini yüksek tutmandan kaynaklanıyor olabilir. Yurt dışı, eğitim veya yolculuklarla ilgili konulardaki gelişmeler seni gerek duygusal gerekse de finansal olarak zorlayabilir. Beden sağlığınla ilgili şikayetlerinin nedeni psikolojik olabilir.

Sevgili İkizler; sabah saatlerinde karşındaki kişiler tarafından hayal kırıklığına uğratılma ihtimalin var. Ruhunun derinliklerindeki istek ve arzuları su yüzüne çıkaramayabilir, içten içe düşünebilirsin. Sevdiğin kişiyle veya çevrendekilerle ilişki kurma tarzının değişmesi gerektiğini anlayacağın ani gelişmeler yaşayabilirsin.

Sevgili Yengeç; emek harcadığın işlerde hakkın olanı alamadığın düşüncesindesin. Eğitim ile ilgili, uluslararası ve hukuksal alandaki görevlerini yerine getirirken sana ait olmayan sorumluluklarla da ilgilenmek zorunda kalabilirsin. Aniden yerleşim değişikliği kararı almanı gerektiren durumlar ortaya çıkabilir.

Sevgili Aslan; risk almaktan çekinmeyebilir hatta kaldırabileceğinden fazlasına yönelebilirsin. Keyif veren hobilerin, sevdiğin kişi veya çocukların için harcama yapmaktan kaçınmayabilirsin. Eğitimle ilgili bir konuda karşılaşacağın beklenmedik gelişmeler, yapacağın bir anlaşma sürecinin değişmesine neden olabilir.

Sevgili Başak; kazançlarının artmasını umarken aniden ortaya çıkan bir durum koşulları değiştirebilir. Diğer yandan ise alamayacağını düşündüğün bir ödemeyi beklemediğin bir anda hesabında görebilirsin. Sevdiğin veya ortak iş yaptığın kişiye karşı hassas ve duyarlı olman belki kendi isteklerinden vazgeçmene neden olabilir.

Sevgili Terazi; yabancılarla iletişime geçebilir, eğitimle alakalı bir konuyla derin bilgiler edinebilirsin. Ancak sabah saatlerinde beklentilerini aşağıya çekmene veya kendini yetersiz hissetmene neden olabilecek durumlarla karşılaşma olasılığın yüksek. İkili ilişki ve iş birliklerinde ani değişimler yaşayabilirsin.

Sevgili Akrep; uluslararası konularda, eğitim veya yaratıcılık gerektiren işlerde senden beklenen performansı göstermekte zorlanabilirsin. Maddi olarak beklentilerinin altında olan bir kazanca sahip olabilirsin. Sevdiğin kişi veya keyiflerin için ise imkanlarının üstünde harcamada bulunabilirsin.

Sevgili Yay; üzerinde çalıştığın konuyla alakalı gerek bilgi birikimin gerek tecrüben olmasına karşın sabah saatlerinde kendini ifade etmekte zorlanabilirsin. Ailevi bir konudan kaynaklı bir gelişme ise planlarının değişmesine neden olabilir. İş birliği içinde olduğun gruplarla ilişkilerinde kopmalar olabilir.

Sevgili Oğlak; bugün hayatında ikilem yaratan durumlar aklını karıştırabileceği gibi seni riskli durumlara da açık hale getirebilir. Yakın çevren, kardeş ve arkadaşlarınla ilgili seni fedakarlığa sürükleyen kontrol dışı durumlar ortaya çıkabilir. Anlaşma imzalaman söz konusu ise dikkatli olmalısın zira koşullar değişkenlik içerebilir.

Sevgili Kova; sabah saatlerinde parasal işlerde karışıklar yaşayabilirsin. Ani çıkışların ise kuracağın iş birlikleri üzerinde değişime neden olabilir. Yurt dışı, eğitim veya hukuksal alanda iyi giden bir işi bozabilirsin. Ayrıca istediğin çizgide gitmeyen bir konuyu da artık aklından çıkarman söz konusu olabilir.

Sevgili Balık; hayallerini yüksek tutmandan ötürü işinle, görevlerinle ilgili bir konuda yanlış karar alman veya hatalı adım atman söz konusu. Kendini ortaya koymaya istekli olmana hatta yeterli imkanlara sahip olmana rağmen sabah saatlerinde bu koşulları iyi değerlendiremeyebilirsin. Parasal işlere ise dikkat etmelisin.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.