26 Eylül 2019 Günlük Burç Yorumları

Bugün önümüzde daha üretken, titiz ve detaylara önem vererek hareket edeceğimiz bir süreç var. Ancak yaklaşık dört hafta önce başlattığımız işleri artık bir sonuca vardırmak üzere olduğumuzdan içinde bulunduğumuz şartlara yeni bir ivme kazandırmakta zorlanabiliriz. Sorumluluklar, sağlık ve hijyen içeren işler, ev veya işimizle alakalı durumlar gün boyunca bizleri meşgul edecek sanki.

Doğum haritana özel günlük burç yorumunu okumak için Moyra uygulamasını indir.

Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Koç; güne partnerinden kaynaklı problemlerle karşılaşabilirsin. Günün ilk yarısında aleyhine işleyen eski düşünce kalıplarından vazgeçmekte zorlanabilirsin ve sağlığın da bozulabilir. Çalışma ortamında ya da günlük rutinlerinde değişen koşullar yeni farkındalıklar edinmeni sağlarken, maddi kazanç ya da kayıplar da yaşaman olası.

Boğa Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Boğa; bu aralara üzerinde hissettiğin sosyal baskılardan bunalmış olabilirsin. Gücünü aşan bir problem olmadığını bilmeli, kendini bırakmak yerine hedefine odaklanmayı seçmelisin. Şu anda göstereceğin sabır, gelişimine ve yaşayacağın farkındalık yenilenmene zemin hazırlarken, duygusal konularda heyecan yaşaman da mümkün.

İkizler Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili İkizler; sabah saatlerinde yakın ilişkide olduğun insanlarla planladığın işlerin sonuçsuz kalması mümkün. Romantik ilişkinde ise ani bir kararla ayrılık kararı aldığın insanla tekrar bir araya gelebilir yaşananları sakinlikle ele alarak değerlendirmek isteyebilir, ilişkine tekrardan yeni bir heyecan katmak, şans vermek isteyebilirsin.

Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Yengeç; üzerinde çok da zaman harcamak istemediğin maddi ya da ilişkilerle ilgili bir konuyu önemsemek durumunda kalabilirsin. Günün ilerleyen saatlerinde başkaları ile iletişimin son derece ödüllendirici ve sürprizli gelişebilir. Bir süredir dargın olduğun bir kişiyle arandaki soğuk havayı yumuşatmak adına evine davet edebilirsin.

Aslan Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Aslan; gün ortasına kadar burcunda ilerleyecek fakat boşlukta olacak olan Ay, girişimlerini destekleyemeyeceği gibi, tutamayacağın sözler vermene de neden olabilir. İşlere başlamadan önce olumlu ya da olumsuz bütün ihtimalleri gözden geçirmeli ve artan motivasyonun etkilerini kazançlarına yansıtmalısın.

Başak Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Başak; içten içe etkilendiğin duygusal konuları geride bırakıp söylemlerinle dikkatleri üzerine çekebilirsin.  Diğer taraftan hayatını daha konforlu kılmaya yönelik maddi ve manevi planlar, analiz ve araştırma yapmaya da başlamış olabilirsin. Günün ilerleyen zamanlarında sürpriz haberler ve finansal destekler oluşabilir.

Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Terazi; özel ya da sosyal içerikli işlerindeki tempo artabilir, yapman gereken işler ve sorumlulukların çoğalabilir. Ancak bitirmek istediğin konular bir anda arap saçına da dönüşebilir.  Günün enerjisi seni arkadaş grupları ve kalabalıklar içinde olmanın tadını çıkarman konusunda destekliyor olsa da sen tercihini kendi başına kalmaktan yana kullanabilirsin.

Akrep Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Akrep; bugün işte birlikte çalıştığın insanlarla ilgili konular gündemini etkilerken, hizmet aldığın konu veya kişilerle ilgili sıkıntılarla boğuşuyor olabilirsin. Karar aldığın plan veya programlarda aksamalar olabilir, işe kendini adapte edemeyebilirsin. Akşamüzeri çalışma ortamında daha önce zaman bulamayıp yapamadığın işlerini tamamlayabilirsin.

Yay Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Yay; bakış açını genişletmen ve yaşama daha geniş bir pencereden bakmana yardımcı olacak insanları bugün daha kolay fark edebilirsin. Emek verdiğin herhangi bir alanda zorlanmaktan ve olayların yokuşa sürülmesinden hoşlanmayabilirsin. Mantığınla hareket ettiğinde ani gelişen olayları çabuk kontrol altına alabilirsin.

Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Oğlak; bugün yeni ufuklara açılmak ve keşfetmek isteği içinde olabilir, uluslararası konularla ilgilenme imkânı bulabilirsin. Yolculuk planlama isteği içinde olsan da bunun uygun bir gün olmayabilir. İşlerini yoluna koymak isteyebilirsin ancak aksilikler ortaya çıkabilir, o yüzden daha çok akışta kalmalı ve işlerini ağırdan almalısın.

Kova Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Kova; bugün gündemini gizli kalmış konular oluşturabilir, bilemediğin konular hakkında içsel süreçler yaşayabilirsin. İlgi duyduğun konularla ilgili sezgilerine güvenebileceğin zamanlar olmakla birlikte işlerinde yavaşlama söz konusu. Ertelediğin işlerle ilgilenmek için uygun bir gün olabilir.

Balık Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Balık; eşinle ilgili konular gündemini oluştururken; yaşadığın olaylara karşı farklı fikirler ortaya koyabilirsin. Anlaşma imzalarken veya alacağın yeni kararları daha sonra problem olmaması için aceleci davranamamalısın. Bugün ilişkinde ertelediğin veya aksattığın konuların üzerine düşebilir, beklentilerini tekrar ele alabilirsin.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.