26 Eylül 2018 Günlük Burç Yorumları

Hedeflerimiz için mücadele etmemiz gereken bir gündeyiz. İsteklerimiz için var gücümüzle çalışmamız gerekebilir. Günün ilerleyen saatlerinde ise belirsizlik yaratan durumlarla karşılaşabilir, gereksiz çekişmelerle burun buruna gelebiliriz.

Sevgili Koç; burcunda bulunan Ay, karşındaki insanlarla ortak çalışmalar içinde olmanı vurgularken, yeni projelerinde de ortaklaşa gelirlerinle ilgili kafanı meşgul eden durumlar söz konusu olabilir. Üzerinde hissedebileceğin baskı, ruhsal dengeni korumanı zorlaştırabilir. Sosyal çevrenden alacağın destek ise moralini yükseltebilir.

Sevgili Boğa; derinden duyulan bir huzursuzluk hissi ile güne uyanabilirsin. Üstlerinle yapacağın görüşmelerde bireysel kararlarına yönelik itirazlar moralini bozabilir. İşlerini gizli saklı yürütmek isteyebilir ya da bakış açını değiştirmemek için inatçılığını elden bırakmayabilirsin.  Ancak güç savaşları ve abartılı tepkiler için uygun bir günde değilsin.

Sevgili İkizler; zihinsel olarak aktif olduğun ve farkındalığının yüksek olduğu bir gündesin. Gün içerisinde çevresel engellerden kaynaklı birtakım baskılar altında kalman, kriz yaşamana neden olabilir. Hedeflerini hayata geçirmeye odaklanabilir, geçmiş deneyimlerinden de faydalanabilirsin.

Sevgili Yengeç; istek ve arzularının yerine gelmesi için motivasyonun yüksek tutabilir, kariyer hedeflerine ulaşmak için engelleri aşmaktan çekinmeyebilirsin. Duygusal baskılara maruz kalmaman için, romantik ilişkilerinde ılımlı olmaya çalışman ve ortak kararlar almaya bakman, her iki taraf için de yararlı olabilir.

Sevgili Aslan; bugün insanlarla hararetli görüşmelerden uzak durmak, tehlikeli ve riskli işlere kalkışmamak yerinde olabilir. Duygusal anlamda yakınlarının ihtiyaçlarına odaklı olabilir, koruyucu ve kollayıcı davranışlarındaki abartıların yüzünden kolayca manipüle edilebilirsin. Kendini kontrol altında tutmaya çalışmalısın.

Sevgili Başak; çevrende bulunan birtakım insanların incitici sözlerine takılabilir, bu nedenle sorumluluklarını unutabilirsin. Yıpratıcı enerjilerin üzerinde baskı kurmasına izin vermeden sakinliğini ve dinginliği korumayı denemelisin. Şans oyunlarında ve riskli yatırımlarda abartılı harcamalar yapma ihtimalin yüksek.

Sevgili Terazi; ilişkilerinde geçmişten kurtulmak ve özgür olmak; son noktayı koyma planları içerisinde olsan da şu an kendinde o özgüveni bulamayabilir, planlarını uygulamayı erteleyebilirsin. Ailevi konularda rahatsızlık duyduğun birtakım alanları adil bir tarzda ele alabilir, aile bireyleriyle ortak kararlar alarak ilerleyebilirsin.

Sevgili Akrep; üzerinden yıllar geçmiş bir konunda halen inatlaşmanın kimseye faydası olmadığını bildiğin halde işleri zorlaştırmaya devam edebilir, içindeki öfkeyi biriktirmeye devam edebilirsin.  Fikir ve düşüncelerini sakin ve objektif bir şekilde değerlendirmen dengede kalmana yardımcı olacaktır.

Sevgili Yay; bugün mizacındaki hırçınlık ilişkilerini zedeleyebileceği gibi duygularını gösterirken aşırı davranışlar sergilemene neden olabilir. Şu an maddi konulardaki sıkıntılar ve çevresel baskılar keyfinden ödün vermene ve sevdiklerinle arana mesafe koymana neden olabilir.  İletişim dilini yumuşatman işlerini kolaylaştıracaktır.

Sevgili Oğlak; bu aralar iş yaşamındaki yoğunluğun, sosyal ortamlardan uzaklaşmana neden olmuş olabilir. Kariyerinde bir adım daha ilerleyebilmen için karşıt görüşteki insanlarla fikir ayrılığına girmemeye ve politik olmaya bakmalısın. Aksi halde yaşayabileceğin özgüven eksikliği hedeflerinden uzaklaşmana neden olabilir.

Sevgili Kova; hayatını, ilişkini ve yeni başlayacak olan iş birliklerine karşı eski bakış açını değiştirmen için hem içsel hem de çevresel baskı duyabilir, dönüşüme açık olabilirsin. Şu sıralar kısa ve uzun seyahatlerinin artması yeni teklifleri de beraberinde getirebilir. Eskinin hükmü yeniliklerle sonlanacaktır.

Sevgili Balık; ekonomik durumuna yeni bir düzen getirmek için düşünce ve eylemlerinde daha somut değerlere yönelmen konusunda baskı hissedebilirsin. Kişisel ya da ortak kaynaklarını tüketmeye yönelik ruh halinin gelip geçici olduğunu bilmeli, inancını kaybetmeden yeteneklerini kazanca dönüştürebilmelisin.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.