26 Ekim 2019 Günlük Burç Yorumları

Akrep burcunun ilk derecelerindeki Güneş  ile Terazi burcundaki Ay’ın konumu önümüzdeki günlerde atılacak adımlar öncesi sağlam zemini oluşturmak için yapılacakları anlatmakta. Sanki bugünün enerjileri içinde bir arka plan var gibi. Uyum ve denge içinde kalarak ve iş birliği geliştirerek önümüzdeki süreç için gerekli koşulları oluşturmalıyız.

Doğum haritana özel günlük burç yorumunu okumak için Moyra uygulamasını indir.

Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Koç; agresif ve sinirli tavırların ilişkide olduğun insanla aranda sorunlara yol açabilir. Aşırı doğrucu ve dürüst olmanın getirdiği sertlik, kurduğun cümlelere yansıyabilir, empatiden uzak konuşmaların kırgınlıklara neden olabilir. Öfke kontrolünü sağlaman gereken bu günde kendini sakinleştirmenin yollarını aramalısın.

Boğa Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Boğa; çalışma hayatında bugün yolunda gitmeyen bazı durumlar meydana gelebilir. Sen de gergin davranışlarınla ve ağzından çıkabilecek kelimelerle ortamı kızıştırmamaya dikkat etmeli, sözlerini seçerek iletişime geçmelisin. Üzerine düşmediğin bir sağlık sorununu ihmal etmemende fayda var.

İkizler Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili İkizler; kişisel açıdan önem verdiğin konularda planlamalar yapmak isteyeceğin bir gündesin. İkili ilişkilerinde duygusal abartıdan ve ani tepkilerden kaçınmaya özen göstermeli, sabırlı davranmalı ve fikir çatışmalarına girmemeye dikkat etmelisin. Karşındaki insanın değerlerinin farkında olman ve saygı çerçevesinden çıkmamanda yarar var.

Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Yengeç; bugün evinde geçirdiğin süre boyunca efor sarf etmene neden olabilecek faaliyetlerden kendini uzaklaştırmalı ve dinlenmeyi tercihlerin arasına almalısın. Gün içinde bir aile bireyinin sağlıksal problemi için yardımda bulunabilirsin, fakat aile bireyleri içerisinde oluşabilecek gerilimli anlarda kontrolünü sağlamayı bilmelisin.

Aslan Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Aslan; kardeşlerin, arkadaş ya da iş ortamında sarf ettiğin kelimeler yüzünden yüksek tepkilerle karşılaşman olası bir durum gibi görünürken, ilişkilerinde de köklü değişiklikler olması muhtemel. Bugün olaylara gerçekçi gözlerle bakmanın ve içsel dengeni korumanın hem çevrendeki insanlara hem de sana faydası olabilir.

Başak Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Başak; bugün finansal konular ön plana çıkıyor, ani gelişebilecek harcamalar veya ödemeler, alacaklar için dikkatli olunması gereken bir gündesin. Bütçende dalgalanmalar yaşanabilir; parasal konularıyla ilgili iletişimlerde kopukluklara ve yanlış anlaşılmalara karşı tedbirli olmalı veya yatırımlarla ilgili sorunları daha sonraya bırakmalısın.

Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Terazi; bazı olumsuzluklara rağmen burcunda ilerleyen Ay, motivasyonunu yüksek tutmana yardımcı olacaktır. Fakat gün içinde ailenle veya partnerinle olan iletişiminde verdiğin tepkilerin normal dozda olmasına dikkat etmeli ve ani parlamalardan kaçınmalısın. Sağlığın açısından riskli işlere kalkışmamanda fayda var.

Akrep Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Akrep; psikolojik olarak agresif bir gün geçiriyor olabilirsin, geçmişte kalmış ve soğumuş bir olay tekrar gündeme gelebilir, kendi içinde bir çatışma yaşayabilir ve gerginliğini dış dünyaya yansıtarak insanları kendinden uzaklaştırabilirsin. Tekrar nüksetmesinden endişelendiğin rahatsızlığın için önlem almanda fayda var.

Yay Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Yay; keyifli bir gün geçirmek için arkadaşlarınla bir dost meclisinde toplanabilir ve motivasyonunu yükseltebilirsin. Ancak gün içinde gizli kalmış bir olayın ortaya çıkmasıyla birlikte dost ve düşman ayrımı yapmak durumunda kalabilir, öğrendiklerin karşısında sinirli tavırlar sergileyebilir, günü bir yüzleşmeyle sonuçlandırabilirsin.

Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Oğlak; günün enerjisi çalışma hayatında oluşabilecek gerginlikler için seni uyarıyor olabilir. İş yerinde iletişim halinde olduğun üstlerin veya astlarınla konuşmalarında kişisel düşüncelerini söylemek yerine daha politik olmaya özen göstermelisin. Sorunların çözümleri için ertelemelere ihtiyacın olabilir.

Kova Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Kova; ulaşım ve seyahat ile alakalı konular gündeme gelebilir. Planlarında aksamaların oluşabileceği bir günde olabilirsin. Eğitiminle ilgili konularda tedbirli olman ve kontrolcü davranman gerekebilir ya da akademik kariyerin için işlerini tekrar gözden geçirebilirsin. Pozitif bir ruh halinde olacağından işlerin üstesinden gelmekte zorlanmayacaksın.

Balık Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Balık; dün planlamış olabileceğin bir seyahatin ekonomik tarafını düşünerek güne başlayabilir, bütçeni tekrar gözden geçirmek durumunda kalabilirsin. Öte yandan ortak kazanımlarınla ilgili alacağın bireysel karar etrafındakileri düşündürebilir. Bu ara sağlığına ekstra dikkat etmen gerekebilir, üzerinde durmadığın bir konuda operasyon riski bulunuyor.

ilk yorum

Bir Yorum Bırakın

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.