26 Ekim 2018 Günlük Burç Yorumları

Bugün fikir alışverişlerinde bulunabilir, kendimizi çatışma ortamlarının içinde bulabiliriz. Açgözlü ve hırslı davranmak yerine sağduyulu olmak yararımıza olabilir.  Ayrıca bugün yerine getiremeyeceğimiz sözleri vermekten ve altından kalkamayacağımız yükler altına girmekten kaçınalım. Koşullar ne olursa olsun bir yanıyla sevgisel anlamda ve finansal konularda şansımız açık olacak gibi. Doğum haritana özel günlük burç yorumlarını okumak için Moyra uygulamasını indir. 

Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Koç; hedefinle ilgili kararlarında, duygu ve sezgilerini de işin içerisine katabilir, tepki vermeye açık olabilirsin. Günün ilk yarısında mücadeleci olabilir, maddi taleplerini dile getirmekten çekinmeyebilirsin. İş birliği içerisinde olduğun kişi ya da kurumlara karşı maddi veya manevi tutamayacağın sözler vermekten uzak durmalısın.

Boğa Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Boğa; ilişkinde ya da iş ortaklıklarında fikirlerini açıkça ifade etmekten çekinmeyebilir, birtakım görüşlerinde aşırı ısrarcı olabilirsin. Kadersel etkiler altında olmakla birlikte, uzun zamandır üzerinde durduğun veya sonucunu tahmin edemediğin, tereddütle baktığın manevi bir konuyu sonuca ulaştırma zamanı gelmiş olabilir.

İkizler Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili İkizler; biraz geride kalarak, arka planda dönen olayları sorgulamak isteyebilirsin. Sessiz ve seni derinden etkileyecek bitişler yaşayabilirsin. Hizmet aldığın insanlarla yaşayabileceğin fikir ayrılığı, uyum sağlayamadığın noktalara ışık tutarak bir farkındalık yaratabilir. Şüphe duyduğun konularda sınırlarını zorlayabilirsin.

Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Yengeç; İş ve günlük yaşamında çevrendeki insanlarla yaptığın bazı konuşmaları içselleştirebilir ve kafana takabilirsin.  Duygu ve düşüncelerin arasındaki çelişki sevdiklerinle arandaki iş birliğini zedeleyebilir. Özel ilişkilerinde daha etkileyici bir imaj çizmek isteyebilir, arzuların doğrultusunda keyfi harcamalarını abartabilirsin.

Aslan Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Aslan; çalışma ortamında uzun zamandır yapmayı planladığın konuşmayı etkileyici bir şekilde yapabilirsin. Sahip olduğun değerleri dikkate alarak ve düşüncelerinle duygularını birbirinden ayırarak başarılı olabilirsin. Bazı aile büyüklerinle aranda anlaşmazlık yaşayabilir, objektif olmakta zorlanabilirsin.

Başak Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Başak; yakın çevre ilişkilerinin yoğun olduğu şu günlerde, bir takım boş vaatlere karşı duyarlı olman gerekebilir. Kendini doğru ve net ifade ederek ikna sürecinde başarılı olabilirsin. Takıntı haline getirdiğin bazı görüş ve inancının farkına varabilir, fikirlerini değiştirme cesaretini bulabilirsin.

Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Terazi; ilişkinde ya da finansal durumunla ilgili kriz yaşadığın alanlarda kadersel değişimlere açık olduğun bir dönemdesin. Ani gelişen olaylar birçok alanda farkındalık kazanmanı sağlayabilir, aynı anda yeteneğin, öz değerin ve gelirlerinle ilgili eski düşünce kalıplarını bırakman, bazı işlere son noktayı koyman gerekebilir.

Akrep Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Akrep; kendinle, ilişkilerinle ya da iş birliklerinle ilgili değişme cesaretini bulman ve gerektiğinde bazı şeyleri bırakmayı öğrenmen gereken bir dönem içerisindesin. Sürüncemede kalmış birtakım konuların tekrar gündeme gelmesiyle, abartılı tepkiler vermen mümkün. Yakınlarından alacağın tavsiyeler rahatlamanı sağlayabilir.

Yay Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Yay; iş hayatında beraber çalıştığın insanlarla yaşanan sorunların ve ortada dönen dedikoduların kontrolünü sağlamakta sıkıntı yaşayabilirsin. Üstünde çalıştığın projeler şekillenirken, kendinle ilgili farkındalığın da artabilir. İlişkilerindeki tükenmişlik hissinden kısa sürede çıkabilirsin.

Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Oğlak; bugün ilişkilerinle ilgili konular, günün büyük bir bölümünü kapsayabilir.  Sosyal hayatında etkileyici ve karizmatik duruşun dikkatleri üzerine çekerken, şans ve fırsat kapılarını değerlendirebilirsin. Biten bir iş birliğine üzülürken, yeni başlayan bir iş birliği seni sevindirebilir. Ancak, beklentilerini minimal seviyede tutmanda fayda var.

Kova Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Kova; hayatınla ilgili birtakım olayları daha ciddi ele alarak eyleme geçme zamanı gelmiş olabilir. Seni bağlayıcı ve özgürlüğünü kısıtlayıcı durumlar karşısında cesaretini kırmadan yoluna bakmalısın. Ancak aşırı ve abartılı tepkilerden uzak durmanda ve sakince hareket etmende yarar var.

Balık Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Balık; yaşantına veya akademik kariyerine yön vermek isteyebilir, bu konuda yakınlarının fikirlerinden de yararlanabilirsin. Birtakım kararlar almadan önce fikirlerini mantık süzgecinden geçirmen gerekebilir. Akşamüzeri birikmiş işlerini tamamlayabilir, kardeşlerin ya da yakın çevren ile bol bol dedikodu yapabilirsin.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.