26 Aralık 2019 Günlük Burç Yorumları

Bugün yeni başlangıçlar yapmak üzere harekete geçebilir, geçmişten getirdiğimiz bazı yükleri üstümüzden atabiliriz; karmamızı bir şekliyle temizleyebiliriz. Şimdiye kadar sürdürdüğümüz düzenlerimizi; uygulamakta olduğumuz kuralları ve davranış biçimlerimizi; değer verdiklerimizi artık bir şekliye değişmek durumunda kalabiliriz. Edineceğimiz bu farkındalıkla da zorlu da olsa geçmişte edindiğimiz deneyimlerimizden faydalanarak yeni hedefler inşa etmenin peşine düşeceğiz…Başarıya odaklılık ve hırs motivasyon kaynağımız olacak.

Doğum haritana özel günlük burç yorumunu okumak için Moyra uygulamasını indir.

Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Koç; büyük plan ve hedefler belirlemende yardımcı olacak olan bu Güneş Tutulması, kariyer hayatını ve toplum önündeki duruşunu etkileyecektir.  Ayrıca iş ve sosyal hayatında seni destekleyecek ilişkiler geliştirebilir, yeni iş fırsatlarıyla karşılaşabilirsin. Özellikle finansal konularda hızlı kararlar vermemeli, dikkatli adımlar atmalısın.

Boğa Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Boğa; inançlar, akademik kariyer, uluslararası ticaret, medya alanında gerçekleşen Güneş Tutulması etkisiyle yeni bir eğitime yada akademik kariyere başlayabilirsin. İnançlarında farklı bakış açılarını araştırmaya başlayabilir, yabancı ülkelere seyahat programı yapabilirsin. Büyük hedefler belirleyip gerçekçi biçimde uygulamaya geçebilirsin.

İkizler Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili İkizler; yabancılarla olan iletişiminde ya da iş birliklerinde olumlu gelişimler hayatını renklendirirken sosyal medya üzerinden yeni ilişkiler kurman mümkün. Eşin parası, ortak gelirler alanında gerçekleşen Güneş Tutulması etkisiyle ortaklı konular ve paylaşımlarda yeni girişimlerin olabilir. Ancak gelir-gider dengesinde beklenmedik durumlara açık olduğunu da unutmamalısın.

Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Yengeç; Karşıt burcunda gerçekleşecek Güneş Tutulması etkisiyle; yeni kararlar, iş birlikleri ve evlilik gibi kavramları gündemine getirirken, gelirlerindeki artışlarla borcunu sonlandırabilirsin.  Eşinle ilgili yeni sorumluluklar alman gerekebilir. Öte yandan evliliğinde daha keyifli günler yaşanabilir. Partnerinle karşılıklı duygular ve iletişim içinde olmak, ortak bir paydada buluşmak senin için önemli olabilir.

Aslan Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Aslan; ilişkinle ilgili daha iyimser olabileceğin, partnerinle iletişiminin kuvvetlendiği bir dönemdesin.  Hayatına yeni bir bakış açısıyla bakman mümkün görünüyor. Günlük rutinler, iş ortamı ve sağlık alanında gerçekleşen Güneş tutulması etkisiyle hizmet aldığın ya da verdiğin alanlarda yeni gelişmeler olabilir. Birlikte çalıştığın insanlarla yeni ve kalıcı projelere girişebilir,iş tempon hızlanabilir. Kavrama ve analiz yeteneğini kullanabilir, yeni bir diyet ve egzersiz programı yapabilirsin.

Başak Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Başak; aşk, hayattan aldığın keyifler, çocuk alanında gerçekleşen Güneş Tutulması etkisiyle yeni bir ilişki gündeme gelebilir. Süregelen bir ilişkin varsa ciddiyete dönebilir. Kişisel yetenek ve becerilerini sahneye koymak, yönetimi ele almak ve girişimlerde bulunmak için şanslı bir dönem olabilir. Hayattan keyif almaya hevesli ruh halin yeni kişilerle tanışmanı sağlayabilir. Çalışma ortamında daha uyumlu ve keyifle çalışma şansı bulabilirsin.

Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Terazi; özel ilişkinde romantik günler ve olumlu gelişmeler yaşanabilir. Düşüncelerinde oldukça iyimser olabilir, yeni bir eğitim veya yurt dışı seyahatleri söz konusu olabilir. Uluslararası olabilecek bir ticaret anlaşması gündeme gelebilir. Ev, yuva aile alanında gerçekleşen Güneş tutulması etkisiyle aile bireyleri ile ilgili sorunlara daha iyimser bir çözüm getirebilirsin. Gayrimenkul yatırımı yapabilir, duygusal güvenlik ve aidiyetlerle ilgili bazı sorumluluklar alabilirsin. Günlük rutinlerinde dağılmamaya ve aldanmamaya dikkat etmelisin.

Akrep Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Akrep; İletişim, düşünce ve yakın çevre alanın da gerçekleşen Güneş Tutulmasıyla birlikte daha çok bilgi alışverişinde bulunabilir; yeni yolculuklar, anlaşma ve kişisel gelişimini destekleyecek çalışmalarla ilgilenebilirsin. Var olan sorunları çözüme ulaştıracağın gibi ev ve aileyle ilgili konularda olumlu gelişmeler yaşaman mümkün.  Gelirlerinde hareketlenmeler olabilir. Sana kazanç getirecek yabancı kaynaklı yeni anlaşmalar imzalayabilirsin.

Yay Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Yay; Oğlak burcunda gerçekleşen Güneş Tutulması etkisiyle kazançlarınla ilgili gelişmeler söz konusu olabilir. Gelirlerine dair gerçekçi bakış açısıyla hareket etmeye başlayabilir veya yeni kazanç kapıları ekleyebilirsin. Venüs’ün iletişim, düşünce ve yakın çevre alanına geçmesiyle kendini rahat ifade etmen ve geleceğe yönelik ilerlemen için küçük fırsatlar getirebilir.  Daha özgür düşünceler geliştirebilirsin. Kardeşlerin veya yakın çevrenle entelektüel sohbetler içerisinde bulunabilirsin.

Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Oğlak; burcunda gerçekleşen Yeniay ve Venüs’ün kazançlar evine geçmesiyle birlikte; kendini rahat ifade etmen ve hedeflerin doğrultusunda ilerlemen için fırsatlar gelişebilir.  Kendini geliştireceğin ve geleceğini kurmana yardımcı olacak adımlar atabilir; fiziksel görünümünle ilgilenebilirsin. Hayatında yeni sayfalar açmak için birçok şansın olabilir.

Kova Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Kova; Bilinç altı ve ön göremediğimiz konuları ifade eden alanda gerçekleşen Güneş Tutulmasının getireceği gelişmeler kontrolün dışında ilerleyebilir. Kimi zaman geri planda kalma ihtiyacı duyabilirsin. Kişisel anlamda kendini yenileyebilir, sezgisel olarak bilinç altına yoğunlaşabilir, iç dünyana dönerek değerlendirme yapabilirsin. Ruhsal çalışmalara ağırlık verebileceğin bir dönemdesin. Toplumsal konu ve olaylara karşı cesaretli aynı zamanda da duyarlı olabilirsin.

Balık Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Balık; umutlar, arkadaş ve mesleki grupları ifade eden alanda gerçekleşen bu Güneş Tutulması etkisiyle önümüzdeki süreçte kendine yeni hedefler belirleyebilirsin. Gruplar içerisindeki girişimlerin destek görebilir ancak kararlarında mantıklı ve stratejik olman gerekebilir. Geleceğe dair beklentilerinle ilgili üzerine düşeni yaptığın takdirde somutlaşmaları daha kolay olacaktır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir