26 Aralık 2017 Burç Yorumları

Bugün tempomuz oldukça yüksek. Kendimizi enerjik ve cesur hissedeceğiz. Genel olarak ikili ilişkilerimizden fayda sağlayacağımız bir gün. Sabah saatlerinde karşımıza kariyerle ilgili fırsatlar çıkabilir, iş görüşmelerinden olumlu sonuçlar alabiliriz. Enerjimiz ve cesaretimiz o kadar yüksek ki yaşamın her alanında mücadele edecek gücü kendimizde bulabilir, tecrübemiz olmayan alanlarda bile iddialı adımlar atabilir, her işe yetişmeye çalışabiliriz. Öğle saatleri otorite figürleriyle görüşmeler ve kamu kuruluşlarıyla ilgili işler için pek olumlu olmasa da, karşılaştığımız sorunlar motivasyonumuzu daha da arttırabilir. Geri çekilmek yerine mücadele edebilir ve istediğimiz sonuçları elde edebiliriz. 

Sevgili Koç; bugün harekete geçmek için yoğun bir istek hissedebilir, tutkuyla isteklerinin peşinden gidebilirsin. Girişimde bulunmaya ihtiyaç duyarak, daha önce tecrübe etmediğin konularda deneyimler kazanmaya çalışabilirsin. Fakat motivasyonun yüksek olsa da gelişen olaylarla mücadele etmek zorunda kalabilirsin.

Sevgili Boğa; içinde biriktirdiğin öfke seni rahatsız etse de harekete geçmek için uygun zemini bulmakta zorlanabilirsin. Aynı görüşü paylaştığın kişilerle yaşadığın çıkar çatışmaları seni huzursuz etse de ani kararlar almak yerine olayları değerlendirmeyi tercih etmelisin.

Sevgili İkizler; içinde bulunduğun sosyal gruplar ve arkadaşlıklarınla her türlü paylaşımda sorunlar yaşayabilirsin. Çıkar çatışmaları başlangıçlar yapman için gereken enerjiyi sağlayabilir. Ancak geleceğe dair planlarını gerçekleştirmek için finansal engelleri aşmalısın.

Sevgili Yengeç; hırs ve cesaretle hareket ederek, kariyerinle ilgili yeni tecrübeler edinmek için girişimlerde bulunabilirsin. Toplum içinde öncü bir rol oynayarak, hedeflerine odaklanabilir, duygusal beklentilerini bir tarafa atabilirsin. Fakat yakınında olan kişileri aşmak için çok çaba sarf etmelisin.

Sevgili Aslan; görüş ve inançlarını hararetle savunabilir, kendi düşüncelerini kabul ettirebilmek için mücadele edebilirsin. Yüksek eğitim, uzun yolculuklar, medya ve mahkemelerle ilgili girişimlerde bulunabilir, yaşamında başlangıçlar yapabileceğin konulara ilgi duyabilirsin.

Sevgili Başak; bugün aldığın kararları uygulamak için harekete geçebilir, içinde bulunduğun krizleri çözebilecek girişimlerde bulunabilirsin. Deneyimsiz olduğun konularda çaba sarf etmek için gereken cesarete sahip olsan da, hırsına yenik düşmeden davranmaya gayret etmelisin.

Sevgili Terazi; karşındakilerin tepkilerinin kontrol edilemez olması seni ürkütse de onların enerjisiyle harekete geçme gücünü kendinde bulabilirsin. Her ne kadar ailevi değerler ve çıkarların uyuşmaması çatışmalara yol açsa da hem ilişkileri hem de yaşamını ilgilendiren konularda girişimlerde bulunabilirsin.

Sevgili Akrep; çalışma ortamında yeni projeler içinde yer alabilir, farklı deneyimler elde etmek için girişimlerde bulunabilirsin. Çıkarların doğrultusunda verdiğin sözler önüne engel çıkarabilir ama yine de cesaret ve hırsla yoluna devam edebilirsin. Tek başına kararlar alman iş arkadaşlarınla aranda gerilime yol açabilir.

Sevgili Yay; bugün tek başına hareket etmek, hayattan daha fazla keyif almak ve hobilerin için girişimlerde bulunmak isteyebilirsin. Romantik ilişkilerde cesur davranabilir, yeni tecrübeler edinmek için maceralara atılabilirsin. Ancak gelirlerin heveslerini karşılaşamaya yeterli olmayabilir.

Sevgili Oğlak; yaşamını ilgilendiren konularda aldığın kararları uygulamaya koymak için harekete geçebilirsin. Hırsla davranman çatışmalara neden olabilir, duygularını kontrol etmekte zorlanabilirsin. Ancak yeni deneyimler kazanmak için gereken enerji ve cesarete sahipsin.

Sevgili Kova; zihinsel konularda çok aktif olabilir, aldığın haberlerden dolayı hemen harekete geçmek isteyebilirsin. Sosyal medyada kendini ifade edebileceğin gibi iletişim trafiğin de bir hayli yoğunlaşabilir. Kontrol edemediğin gelişmeler seni daha fazla araştırmaya ve deneyim kazanmaya yöneltebilir.

Sevgili Balık; bugün geleceğe dair hedef ve planlarını gerçekleştirmek için harekete geçebilir, başlangıçlar yapabilir ya da kendine yeni idealler belirleyebilirsin. Ekonomik konularda ilkler yaşayabilir, yeteneklerini kullanabileceğin fırsatlarla karşılaştığında cesur ve öncü olabilirsin.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.