26 Ağustos 2019 Günlük Burç Yorumları

Duygusal motiflerin ruh halimiz üstünde etkin olacağı bir haftaya başlayacağız. Evimiz, ailemiz, çocuklarımız, büyüklerimiz,  sevdiklerimiz, vatanımızla alakalı öne çıkan gelişmeler koşullarımızı yönlendirecek; alacağımız karar ve adımlar üzerinde ise hislerimiz söz sahibi olacak… Son dördün fazındaki Güneş ve Ay ise yaklaşık üç hafta kadar önce başlattığımız girişimlerin son hali hakkında bilgi edinmememize yol açacaktır. Eğer bu atmış olduğumuz adımları geliştirme sürecinde ihmal ettiğimiz noktalar varsa bugün onları revize etme imkanı bulabiliriz.

Doğum haritana özel günlük burç yorumunu okumak için Moyra uygulamasını indir

Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Koç; haftaya geri planda kalarak başlayabilirsin ve duyguların gününü şekillendirebilir. Paylaşımlarında özgürlük temasını önemseyebilir, günlük yaşamında ve çalışma ortamında yenilikçi olmayı deneyebilir, geleneksel kalıpların dışında düşünerek farklı konulara eğilebilirsin. Bugün detaylara takılman seni farklı kılabilir.

Boğa Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Boğa; haftayı ilişkilerin konusunda sürpriz gelişmelerle karşılayabilir, kadınlar vasıtasıyla yeni fırsatlarla karşılaşabilirsin. Dış etkenlere karşı duyarsız kalamayacağın bugünde yeniliğe açık olmanın maddi avantajlarına da açık olabilirsin. Çocukların varsa, onlarla ilgili güzel gelişmeler olabilir.

İkizler Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili İkizler; haftaya maddi içerikli konularla başlayabilir, ailevi konularında hareketlilik yaşayabilirsin. Zihninin açık olması, farklı koşullara kolaylıkla uyum sağlamanı sağlayabilir. Ev dekorasyonu ve tadilat işlerinde görselliğe önem verdiğin bir gündesin. Lüks eşyalar almaya ve alışveriş yapmaya yoğun istek duyabilirsin.

Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Yengeç; kardeşin ya da yakın ilişkide olduğun insanlarla ilgili heyecanı yüksek haberlerle güne başlayabilirsin. Gerek girişim, gerekse duygusal açıdan öncülük yapabilir, ilişki kurma şeklinle bağımsızlık isteğin arasında sağlıklı bir denge kurabilirsin. Heyecanını yitirmiş bir ilişkin yeniden alevlenebilir.

Aslan Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Aslan; haftaya günlük işlerinde, kişisel uğraşlarında radikal değişimler yapmak için aşırı istekli başlıyor olabilirsin. Bir süredir üzerinde mücadele ettiğin konular sürpriz şekilde sonuçlanırken, tecrübelerinin değerini bir kez daha anlayacaksın. Öngöremediğin koşullar karşısında, kendini olduğun gibi yansıtmalı, doğal davranmaya bakmalısın.

Başak Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Başak; eskiye sünger çekerek, yeni stratejiler belirleyebilir, hedeflerini cesur ve özgürce ortaya koyarak haftaya başlayabilirsin. Kendini geliştirmek ve revize etmek adına yenilikçi olabilirsin. Farklı duygular ilişkilerinde yeni bir yön belirlemeni sağlayabilir. Sosyal medyada da parlayabileceğin bir dönemdesin.

Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Terazi; ön planda olmak istemediğin, konu ve koşulları perde arkasından yürütmek istediğin bir süreç içerisinde olabilirsin. İş yerindeki performansın ve yetkililerinle yaşayacağın diyaloglar yolunu aydınlatabilir. Senden saklanan bir sırrı öğrenebilirsin. Ekstra masrafların artabileceği bir dönemdesin.

Akrep Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Akrep; Bir yurtdışı seyahati gündeme gelebilir ve geleceğe yönelik hedeflerin adına verdiğin mücadelelerin yüzünü güldürebilir. Sosyal alanda ve kariyer kazançlarında önüne gelebilecek fırsatları yeniden değerlendirmek isterken, uzaklardan gelebilecek sürpriz bir aşk duygusal motivasyonunu yükseltebilir.

Yay Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Yay; haftaya seni zorlayan ve baskı altına alan sorumlulukları ya da ekonomik konuları farklı bir bakış açısıyla ele alarak başlayabilirsin. Gün içinde yöneticinle yaşayacağın stresli bir olay kariyer hedeflerinin yönünü değiştirme neden olabilir. Ancak korkularından sıyrılırsan krizleri lehine çevirme ihtimalin var.

Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Oğlak; ince eleyip, sık dokuduğun aşk hayatında ya da ortaklı bir işinde seni karar aşamasına götürecek insanlarla bir arada olabileceğin günlerdesin. Bir süredir aklında olan yaratıcı fikirlerini yeniden gündeme getirip, geniş kitlelere duyurmak için yaratıcı ama sıra dışı yaklaşımlar sergileyebilsin.

Kova Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Kova; maddi destek arayışına beklenmedik kişilerden cevap gelebilir. Özellikle kadın yakınlarından yardım alabilirsin. İş ortamında planladığın sıra dışı enteresan girişimlerle kolaylıkla sponsor bulabilir, kendi kurallarını koyabilirsin. Ailenle ilgili önemli konuları açıklığa kavuşturup, fedakârlık yapabilirsin.

Balık Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Balık; sosyal ya da özel ilişkilerden gelebilecek fırsatlara karşı açık olman gereken bir haftadasın. Bu zamana kadar edindiğin dostluğun ve duygusal paylaşımların ödüllerini alabilir, birçok sürprizle karşılaşabilirsin. Sevdiklerinle, yakınlarınla uzun soluklu olmaya aday iş birlikleri kurabileceğin bir dönemdesin.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.