26 Ağustos 2018 Burç Yorumları

Kendimizi ve eylemlerimizi sorgulayacağımız bir gündeyiz. Çabalarımızın karşılığını alamadıysak vazgeçebilir, artık uğraşmak yerine çekip gidebilir ya da kabullenip akışa bırakabiliriz. İstikrar sağlayabilmek için daha gerçekçi, temkinli, stratejik ve ayakları yere sağlam basar durumda olmalıyız. Elimizdekileri iyi değerlendirmeli, gelebilecek tehlikelere de hazırlıklı olmalı, her şeyden önce iyi hesap yapmalıyız. 

Sevgili Koç; Balık burcunda oluşan dolunay; kabuğuna çekilip, öz eleştiri yapmana, manevi konulara daha fazla değer vermene neden olurken, bağımlılık geliştirdiğin konularda özgür olmana yardımcı olabilir. Yetenek ve hedeflerine odaklanabilir, çözüm bulamadığın olaylarda aydınlanma yaşayabilirsin. 

 

Sevgili Boğa; hedef ve ideallerine odaklanabilir, yaşam planlarınla ilgili hayallerine ulaşmak için somut adımlar atabilirsin. Balık burcunda oluşan dolunay, bu alanlarda girişim yapman için seni teşvik ederken, sosyal konularında, yurtdışı bağlantılı işlerinde ve grup çalışmalarında uzun vadeli projelerini yapılandırmana yardımcı olacaktır. 

 

Sevgili İkizler; çevrendeki insanlara karşı hassas ve duyarlı olabileceğin, maddi ve manevi anlamda paylaşımlardan keyif alabileceğin bir gün olabilir. Kariyerinde ya da ailevi konularda Ağustos ortalarında başlattığın girişimlerin sonuçlarını almaya başlayabilir,  sürüncemede kalmış konuların netlik kazandığını görebilirsin. 

 

Sevgili Yengeç; hayatını yeniden düzenleyebilir, sorunlarına pratik çözümler bulabilirsin. Partnerine ya da sevdiklerine karşı duyarlı olabilir, fedakârlık yapmaktan çekinmeyebilirsin. Balık burcunda oluşan dolunay; geleceğini şekillendirmek, vizyonlarını büyütmek ve hayallerini yapılandırmak için fırsatlar sunabilir. 

 

Sevgili Aslan; maddi kaynaklarınla ilgili konular gündeme gelebilir, yeni bir bilanço çıkarabilir ya da fazla harcama yapabilirsin. Balık burcundaki dolunay; ortak kaynaklarının daha iyi hale gelmesi yönünde seni desteklerken, sürüncemede kalmış hukuksal konularda ve gayrimenkullerle ilgili alanlarda sonuç alabilirsin. 

 

Sevgili Başak; parterin ya da ortağınla uzun süredir karara varamadığın konularda netlik yaşayabilir, aranızdaki problemleri çözüme ulaştırabilirsin. Yeteneklerin doğrultusunda kalıcı ve uzun vadeli iş birlikleri maddi kazanımlarını artırabilir. Gün içerisinde sevdiklerine karşı olan duyarlılığın gözden kaçmayacaktır.

Sevgili Terazi; gündelik işlerini yerine getirirken, dalgın ve rehavet içerisinde olabilir, üstlendiğin görevleri bitirmekte zorlanabilirsin. Balık burcunda oluşan dolunay ile, çalışma alanında ya da düzenli yaptığın işlerde bazı sonlanmalar yaşayabilir, hayatına daha uzun vadeli işleri dahil edebilirsin. Sağlığınla ilgili farkındalığın artabilir.

 

Sevgili Akrep; sevdiklerine şefkatli ve öz verili yaklaşabilir, empati kurmakta zorlanmayabilirsin. Aşk evinde oluşan dolunay; evlilik kararı alman  çocuk sahibi olman veya hedeflerine ulaşman konusunda etkili olabilir.  Sahne sanatlarında ya da yaratıcılık gereken konularda başarılı olabilir, keyifli organizasyonlarda bulunabilirsin. 

 

Sevgili Yay; ailen ve sevdiklerinin için her türlü fedakarlıkta bulunabilir, sorumluluğunu üstlendiğin büyüklerine karşı duygusal ve hassas olabilirsin. Aile ve yuva alanında oluşan dolunay; problemli konularına çözüm üretmene yardımcı olurken, evinde, yaşam alanında ve kendinle ilgili değişimler yapmak isteyebilirsin. 

 

Sevgili Oğlak; yaşamında iletişim konuları önem kazanırken, uzak hedeflerine odaklanabilir, rasyonel projelerine yön verebilirsin. Vizyonlarına destek bulabilir, uzun vadeli girişimlerinde de somut adım atabilirsin. Balık burcunda oluşan dolunayın etkisi, gün içinde sevdiklerine daha anlayışlı yaklaşmanı sağlayabilir.

 

Sevgili Kova; Balık burcu dolunayı, maddi ve manevi konularda yaşadığın maddi krizler için uzun vadeli çözümler bulmanı sağlayabilir. Kazanımların ile ilgili konulara daha ciddi yaklaşabilirsin. Ruhsal ve bedensel anlamda yaşayabileceğin şifalanma kendini güvende hissetmene neden olabilir. Gün içerisinde sevdiklerin için yapacağın harcamalar artabilir. 

 

Sevgili Balık; burcunda oluşan dolunay tamamlamaya çalıştığın her türlü konu ve alanda sana destek verirken, karşındaki insanlardan da maddi ve manevi olumlu enerjiler alabilirsin. Yaşam alanında, ilişkilerinde ve  kariyerinde aldığının kararları uygulayabilme fırsatı bulurken, daha görünür olabilir ve hayallerini yapılandırabilirsin. 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.