25 Temmuz Burç Yorumları

Önümüzdeki birçok gün kendimizi fazlasıyla özgüvenli hissedebilir, isteklerimizi yerine getirmek çok ısrarcı davranabiliriz. Oldukça cesur olacak, risk almaktan kaçınmayacağız. Öğle saatlerine doğru gündemimiz hareketlenebilir, sürpriz gelişmeler yaşanabilir, kendimizi hararetli konuşmalar yaparken bulabiliriz. Ancak ağzımızdan çıkanlara dikkat etmemizde yarar var. Günün ilk bölümünü verimli geçirmekte yarar var. Öğleden sonra daha mantıklı ve sağduyulu davranabiliriz. Günün enerjileri seni nasıl etkiliyor?

Sevgili Koç; birlikteliğinle ilgili önemli bir konuyu masaya yatırabilir veya yeni kararlar alabilirsin. Günün ilk yarısında oldukça dirençli ve ısrarcı olma ihtimalin var. İkinci yarısında ise sorumluluklarını arttıracak olaylar seni bekliyor olacak. Başlattığın girişimlerini ilerletmek için uygun bir gün olabilir.

Sevgili Boğa; yerleşiminle ilgili bir süredir uğraştığın konuyu artık bir karara bağlayabilirsin. Günün ikinci yarısıyla birlikte kendini daha keyifli hissedeceğin zamanlar başlıyor. Keyif aldığın hobilerine, arkadaşlarına ve sevdiklerine daha fazla vakit ayırmak isteyebilirsin.

Sevgili İkizler; son sözü söyleyen sen olmak isteyebilirsin. Üzerinde çalıştığın proje, anlaşma ve eğitsel bir konuyu nihayete erdirebilirsin. Yakın çevren veya kardeşinle alakalı bir son dakika durumu ortaya çıkabilir. Günün ikinci yarısından sonraki süreçte evin, ailen önem kazanabilir.

Sevgili Yengeç; maddi olarak seni memnun edecek koşullar içindesin. Ayrıca yetenekli olduğun bir konuda tüm beceri ve yaratıcılığını kullanabilmen için fırsatlarla karşılaşabilirsiniz. Öğle saatlerinden sonra zihinsel olana yönelebilir, uzmanlaşmana olanak sağlayacak çalışmalarda bulunabilirsin.

Sevgili Aslan; başlattığın bir girişimle ilgili son bir hamle yapma fırsatı bulabilirsin. Ayrıca kendini olabildiğince açık ve net ifade edebilir, fikirlerini ortaya koymaktan çekinmeyebilirsin. Günün ikinci yarısıyla değişen dinamikler seni finansal konulara eğilmeye yöneltebilir.

Sevgili Başak; günün ilk saatlerini aklını kurcalayan bazı soru işaretlerini düşünerek ve çözüm yolu arayarak geçirebilirsin. Burcuna ilerleyen Ay ile birlikte daha rahat hareket etme fırsatı bulabilirsin. Bugün çevrendekilerin ihtiyaçlarına öncelik vererek davranmak isteyebilirsin.

Sevgili Terazi; grup çalışmaları ve ekip işlerinde sona kalan işleri tamamlayabilirsin. Ayrıca yeni bir teklif veya davet alman da mümkün görünüyor. Günün ikinci yarısından sonra heveslerinin yerini daha akılcı bir tutuma bırakabilir. Kendi iç dünyana çekilerek gerekli planlamaları yapmak yararlı olacaktır.

Sevgili Akrep; bugün bir duyuru yapabilir veya seni gururlandıracak önemli bir haber alabilirsin. Ailen, sevdiğin kişi, uğraştığın görev veya gitmek istediğin bir organizasyonla ilgili bir son dakika gelişmesi ortaya çıkabilir. Öğleden sonra arkadaş grupları ve dernekler içinde daha faal olabilirsin.

Sevgili Yay; geleceğini ilgilendiren bir konu hakkında nihayet son kararı verebilir, sabah saatlerinde fikirlerini kabul ettirmekte ısrarcı davranabilirsin. Günün ikinci yarısında ön hazırlığını yaptığın çalışmalarını artık gözler önünde sergileme fırsatın olabilir. Yoğun bir gün seni bekliyor.

Sevgili Oğlak; parasal alanda son kalan işlerini sabah saatlerinde tamamlayabilirsin. Duygusal olarak seni zorlayan ve kendi kendini rekabete sürüklediğin konuyu zor da olsa çözmen mümkün. Günün ikinci yarısı ise yurtdışı, eğitim ve muhtemel seyahatlerinle alakalı uğraşlarınla geçebilir.

Sevgili Kova; ilişki ve iş birlikleriyle ilgili bir konuda karşındaki kişilerle ortak bir karar alman mümkün. Ancak onların kendilerinden emin ve özgüvenli davranışları seni biraz zorlayabilir. Öğle saatleri itibari ile maddi konuların öne çıkacağı gelişmelerle karşılaşabilir, planlı olman kaydıyla endişelerini aşabilirsin.

Sevgili Balık; gerek kendinin gerekse çevrendekilerin sağlık sorunlarıyla ilgili bir haber alman mümkün. Yoran ve yıpratan düzenleri sonlandırıp daha steril ve seni rahatlatacak koşullarda yaşama kararı alabilirsin. Yakın çevrenden bu konuda gereken desteği alabilirsin.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.