25 Temmuz 2018 Burç Yorumu

Sabah saatlerinden itibaren evrak işleriyle uğraşabilir, keyifsiz fakat verimli bir gün geçirebiliriz. Otoritelerin baskısı altında kaldığımızı hissedebilir, kendimizi daha doğru ifade etmeye çalışabiliriz. Daha tutarlı ve sağlam adımlar atmaya dikkat etmeliyiz.

Sevgili Koç; hem sosyal hayatında hem de iş hayatında oldukça hareketli bir gün. Sabah saatlerinde çalışma temponun ağırlığından dolayı kendini baskı altında hissedebilirsin. Bugün mali konularla ilgili sıra dışı fırsatlarla karşılaşabilirsin. Kararlı ve çalışkan tavrınla üstlerinin onayını alabilirsin.

Sevgili Boğa; bugün ayakları yere sağlam basan projeler üretebilir, umutlarını ve hayallerini gerçekleştirmek için kararlı girişimlerde bulunabilirsin. İthalat, ihracat veya yurt dışı bağlantılı ticari konulardan kazanç elde edebilir, başarılı bir kariyer edinebilirsin. Olaylara farklı bir açıdan bakmayı öğrenebilirsin.

Sevgili İkizler; finansal konularda üstlendiğin sorumluluklar üstünde duygusal baskı yaratabilir. Düşmanların sana barış çubuğu uzatabilir, perde arkasında kalan kişiler ekonomik konularda seni destekleyebilir. İlişkilerinde beklediğin ilerleme olmasa da gizli kalmış ve şimdiye kadar açığa çıkmamış kişilerin beğenisiyle karşılaşabilirsin.

Sevgili Yengeç; eşinin, ortağının ya da yakın ilişkide olduğun kişilerin üzerinde baskı kurmasına izin vermemelisin. Hedeflerine varmak ve mali konularda başarılı olmak için güven duyduğun iş birliklerinin desteğini alabilirsin. Sorumlu ve kararlı davranmak isteklerini gerçekleştirmene yardım edecektir.

Sevgili Aslan; çok yorucu ve yoğun bir tempoda çalışman gerekebilir. Yetiştirmen gereken proje, rapor veya tamamlaman gereken işlerin baskısını üzerinde hissedebilirsin. Sosyal hayatındaki ve kariyerindeki ani gelişmeler özgüveninin artmasına neden olacaktır. Farklı çözüm ve önerilere açık olmalısın.

Sevgili Başak; sorumluluk sahibi ve sabırlı olman ağır ama sağlam adımlarla ilerlemene neden olabilir. Bu dönem yeteneklerin açığa çıkarak, yaratıcılık gerektiren konularda başarılı olmanı sağlayacaktır. Yurtdışı, eğitim, medya veya yayıncılıkla ilgili çalışmaların umulmadık fırsatlar getirebilir.

Sevgili Terazi; bugün ebeveynlerinin veya yuvanın sorumluluğunu almak zorunda kalman duygusal baskıya yol açabilir. Fakat beklemediğin fırsatların karşına çıkması çözümler üretmeni sağlayabilir. Ev tadilatı ya da mobilya alış verişi gibi işlere kalkışmadan önce iyi araştırma yapmalısın.

Sevgili Akrep; bugün verdiğin sözlerin ya da sarf ettiğin cümlelerin altında ezilebilirsin. Duygusal baskı altında yanlış kararlar almaya kalkabilirsin. Fakat yakın ilişkide olduğun kişilerin tam desteği yaşanan sorunları çözmene yardımcı olacaktır. Düşüncelerinle ve konuşmalarınla karşındakileri ikna etme çabası içinde olabilirsin.

Sevgili Yay; ekonomik gelirlerle ilgili sorumlulukların üstünde duygusal baskı yaratıyor olabilir. Kazançların istikrarlı ama yeteri kadar olmayabilir. Çok çalışarak iş ortamında kazandığın başarıların gelirlerini olumlu yönde etkileyebilir. Bu dönemde işin aracılığıyla tanıştığın kişiler yaşamını kolaylaştırabilir.

Sevgili Oğlak; yakın çevrenle ilişkilerinde fazla baskıcı ve disiplinli davranıyor olabilirsin. Romantik ilişkilerden yana şanslı olduğun bir dönemdesin fakat ilişkilerde biraz daha toleranslı olmaya çalışmalısın. Girişimlerinin hızlı ilerlememesi canını sıkmasın. Bir düşünce veya projeyi mükemmelleştirmek için uygun bir dönemdesin.

Sevgili Kova; kariyerine ve yaşamdaki sorumluluklarına dair düşünceler duygusal baskı yaratabilir. Derinlerde kalmış korkularınla yüzleşebilirsin ama bu durum seni ürkütmesin çünkü ailenden alacağın destek sorunlarını aşmana destek olacaktır. Biraz sabırlı davranman ve uygun zamanı beklemen gerekiyor.

Sevgili Balık; içinde bulunduğun grup ve dernekler tarafından üzerine kaldırmakta zorlanacağın sorumluluklar yüklenebilir. Kendinden büyüklerle kurduğun arkadaşlıklardan fayda sağlayabilirsin. Onlardan alacağın fikirler, sana yeni ufuklar açabilir, hedeflerine ulaşmakta sıra dışı çözümler üretebilirsin.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.