25 Şubat Burç Yorumları

Özellikle sabah saatlerinde oldukça enerjik hissedeceğiz. Bu enerjiyi hedeflerimize ulaşmak için yapmamız gerekenlere ayırmak isteyebiliriz. Yerine getirmemiz gereken sorumluluklarımız varsa bunlar için çalışmalar yapabilir, yoksa keyif alacağımız aktivitelere yönelebiliriz. Doğruluğuna inandığımız fikirleri savunmak ve başkalarına aktarmak isteyeceğiz. Sorunlarımıza alternatif çözümler getirebiliriz. Akşam saatlerinde daha karamsar hissedebiliriz. Günün enerjileri seni nasıl etkiliyor?
Sevgili Koç; bugün yeni girişimlerde bulunmak için uygun değil. Yine de ihmal ettiğin sevdiklerinle telefon görüşmeleri yapabilir, onlardan destek görebilir, yarım kalan işlerini tamamlayabilirsin. Arkadaşlarınla eğlenceli zaman geçirmek ve geleceğine dair hedefleri planlamak için uygun bir zamandasın.Sevgili Boğa; kariyerinle ilgili girişimlerde bulunmak, sözleşme imzalamak veya yeni bir iş için atılımlarda bulunmak için hiç uygun değil. Daha önceden başladığın konularda çalışmalara devam edebilir, eksiklerini giderebilirsin. Çalışma ortamında keyifli ve yardımlaşmanın olacağı bir gün geçirebilirsin.

Sevgili İkizler; yoğun bir iletişim trafiği içinde olabilirsin. Görüşlerini paylaşabilir, sosyal medyada zaman geçirebilirsin. Gruplar içinde keyif alacağın organizasyonlara katılabilir ya da sanatsal faaliyetler içinde yer alabilirsin. Yeni girişimlerde bulunmak yerine ihmal ettiğin işleri tamamlamalısın.

Sevgili Yengeç; ailenle bir araya gelerek fikir alışverişinde bulunabilir, yatırımlarının geleceğini planlayabilirsin. İş hayatında atacağın adımların finansal karşılığını bulabilmek için ilişkilerinin desteğine ihtiyaç duyabilirsin. Duygusal paylaşımlarda bulunmak daha tutarlı davranmanı sağlayabilir.

Sevgili Aslan; bugün yakın ilişkide olduğun kişilerle keyifli paylaşımlarda bulunabilir, görüş birliğine varabilirsin. Üstünde çalıştığın anlaşmaları sağlayabilir, görüşmeleri yapabilir, destek alarak iş birliği içinde hareket edebilirsin. Karşılıklı anlayış ve uyum içinde hareket edebilirsin. Beklediğin haberler gelebilir.

Sevgili Başak; günü çalışarak ve düzen kurarak geçirebilirsin. Yarın gerçekleşecek tutulma öncesi, finansal iş birliklerinde başarılı gelişmeler kaydedebilirsin. Yeni girişimlerde bulunmamalı, var olan çalışmalardaki eksikleri giderme yoluna gitmelisin. Hedeflerini revize edebilirsin.

Sevgili Terazi; bugün beklediğin haberlerin gelmesiyle artık son kararını verebilirsin. Romantik ilişkilerde keyif verici gelişmeler yaşanabilir. İsteklerinin gerçekleşmeye başladığını görebilir ya da alışverişe çıkarak sosyal ortamlarda bulunabilirsin. Duygusal olarak tatmin sağlayabilir, kendini iyi hissedebilirsin.

Sevgili Akrep; zamanını kendine ayırmak istesen de gündelik uğraşlar seni meşgul edebilir. Sevdiklerinin konforunu sağlamak için çaba sarf edebilirsin. Bugün yapacağın görüşmeler hem farkındalığa sebep olacak hem de bazı bilgilerin açığa çıkmasını sağlayarak kararlar almana neden olacak.

Sevgili Yay; hareketli ve yoğun tempolu bir gün geçirebilirsin. Arkadaşlarınla bir arada olmaktan ya da görüş alışverişlerinden keyif alabilirsin. Kendini ifade edebilir, sosyal medyada zaman geçirebilirsin. Alacağın haberler seni mutlu edebilir, sevdiklerini ziyaret etmek için yola çıkabilirsin.

Sevgili Oğlak; bugün yapacağın alışverişlerden hoşnut kalabilir, paranı boşa harcamadığını düşünebilirsin. İş hayatında başarılı olmanı sağlayacak destekler alabilir hatta kazançlarının artması beklentisine girebilirsin. Ailenin yanında olmaktan ve onlarla sohbet etmekten keyif alabilirsin.

Sevgili Kova; günü oldukça keyifli ve hareketli geçirebilirsin. Yoğun iletişim trafiği içinde herkese fikir vermeye çalışabilir, görüşlerini anlatarak mümkün olduğunca ikna edici olabilirsin. Yakın çevre gezileri düzenleyebilir, seni mutlu edecek sosyal ortamlarda bulunabilirsin.

Sevgili Balık; yarın burcunda gerçekleşecek Güneş tutulması öncesi her şeyi akışa bırakmayı tercih edebilir ve bundan mutluluk duyabilirsin. Artık geleceğe bakmanın ve kendin için planlar yapmanın zamanı geldi. Bunun için gereken finansal kaynağı bulabilir, destekler alabilirsin.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.