25 Şubat 2020 Günlük Burç Yorumları

Ay; hâlâ Balık burcunda hareket ederken düne oranla daha net ve hızlı sonuçlar alabiliriz. Tek başımıza ilerlemekte zorlandığımız zamanlarda bilirkişilerden, yaşlılardan ya da işin uzmanlarından destek alabilir, nasıl sağlam adım atacağımızı öğrenebiliriz. Bir yandan da Güneş/ Kuzey Ay Düğümü arasındaki olumlu görünüm rahatlıkla akışta kalabileceğimize, sezgilerimize güvenebileceğimiz ve aile tarafından onaylanacağımıza işaret etmekte. Ancak etkisini hafta sonuna kadar çok yoğun hissedeceğimiz Mars/ Güney Ay düğümü kavuşumu kadersel konuların çok ön planda olacağını göstermekte. Çıkarımızı korumak için hırsımıza yenildiğimiz anda itibar kaybına uğrayabiliriz. Özellikle yarın ve öbür gün bu görünüm aktive olacağından dikkatli olmalıyız. Saat 17:10’ da boşluğa giren Ay; 21:50’ de Koç burcuna geçerek boşluktan çıkıyor. Geceyi enerjik ve coşkulu duygularla geçirebiliriz.

Doğum haritana özel günlük burç yorumunu okumak için Moyra uygulamasını indir.

Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Koç; iş ve sosyal yaşamında gelişen ilişkilerle gizli anlaşma ve kulisler içine girebilirsin. Gün boyunca araştırma yapabilir, ortalarda görünmesen bile hem zihinsel hem de bedensel olarak aktif olabilirsin. Çevrendekilerin destek ve onayına rağmen işlerini tek başına halletmek isteyebilirsin.

Boğa Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Boğa; bugün hayata daha iyimser gözlerle bakabilirsin. Duygusal ifadeler kullansan bile, hedeflerine varmak için sert ve disiplinli tavırlar sergileyebilirsin. Aynı fikri paylaştığın kişilerle ve gruplarla iş birlikleri içine girebilir, sevdiklerinin desteğini alarak girişimlerde bulunabilirsin.

İkizler Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili İkizler; iş ve sosyal hayatına odaklanabilir, kariyer hayallerine varmak için finansal destekler bulabilirsin. Çalışma ortamınla ilgili yeniden yapılandırma çalışmaları yapabilir, çözüm odaklı projeler üretebilirsin. Başarılı olmak için daha disiplinli ve araştırmaya açık olman gerektiğini unutmamalısın.

Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Yengeç; yakın ilişki içinde olduğun kişilerle birlikte hareket ederken kendi değerlerine de sıkı sıkıya bağlı olabilirsin. Abartılı tavırlar sergilemek yerine kendini olduğu gibi ortaya koymanda fayda olabilir. Sevdiklerini ziyaret etmek ya da sadece keyif amaçlı yolculuklar planlayabilirsin.

Aslan Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Aslan; bugün uzun vadeli yatırımlar, kredi, vergi, komisyon gibi konuların çözümü için uygun enerjilere sahip olabilirsin. Çalışma ortamında gelişen iş birlikleri karar verme sürecine destek olacak ve girişimlerde bulunmanı sağlayacaktır fakat gün içinde karşılaştığın rekabet, hassasiyetini artırabilir.

Başak Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Başak; karşıt burcunda hareketine devam eden Ay; işbirliği ve uyum içinde davranmanın gerekliliğini hatırlatabilir. Özellikle sabah saatleri anlaşmalar, fikir alışverişi ve ortak hareket etmek için son derece uygun zamanlar olabilir. Sevdiklerinin de desteğiyle girişimlerde bulunabilir, yaratıcılık gerektiren çalışmalar yapabilirsin.

Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Terazi; birkaç gündür yaşadığın kararsızlık ve konsantrasyon sorunu artık yerini daha rahat odaklanmaya ve başladığın işleri bitirmeye bırakabilir. Güne ekonomik konularla ilgili girişimlerde bulunma isteğiyle başlayabilir, var olan gayri menkulleri veya yatırımları daha verimli bir hale getirmek isteyebilirsin.

Akrep Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Akrep; sana şans ve fırsat getirecek ortamlarda bulunabilir, kişisel gelişimine fayda sağlayacak ya da hobilerini geliştirebileceğin eğitimlere katılabilirsin. Hassas ve duyarlı bir ruh halinde olmana rağmen sağduyulu davranabilir, sözlerinin ağırlığını taşıyabilirsin. Güçlü sezgilerin sevdiklerini ikna etmene yardımcı olacaktır.

Yay Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Yay; bugün akşam saatlerine kadar evden çıkmakta zorlanabilir, işlerini tamamlamanın telaşına düşebilirsin. Ev tadilatı ya da dekorasyonu gibi konularla uğraşırken en ekonomik ve karlı alışverişi yapmanın yollarını arayabilir, harcamalarını bütçeni aşmadan yapabilirsin.

Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Oğlak; sosyal medya da aktif olabilir, kendini ifade edebilir, duygusal bir dille ilişkilerini güçlendirebilirsin. Bugün öne çıkmaktan ve fark edilmekten çekinmeden düşüncelerini aktarabilirsin. Eleştirilerini sağduyu ve hassasiyetle yapıp çevrendekilerin desteğini alabilirsin.

Kova Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Kova; yeteneklerini ve sezgilerini kullanarak, kariyer hedeflerinde başarıya ulaşabilir, iş ve sosyal hayatında girişimlerde bulunabilirsin. Gizli ilişkiler ve kulisler maddi gelirlerinle ilgili konularda seni destekleyebilir. Bugün savurganlık yapmak yerine akılcı ve sağlamcı davranmak isteyebilirsin.

Balık Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Balık; özellikle sabah saatlerinde yaşamını ilgilendiren konularda başlangıçlar yapmak ve girişimlerde bulunmak isteyebilirsin. Sezgilerinin yoğun olması hayata bakış açını doğru yönde yapılandırmanı ve kendini rahat ifade edebilmeni sağlamakta. İçinde bulunduğun sosyal gruplardan ve arkadaşlardan destek görebilirsin.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir