25 Şubat 2018 Burç Yorumları

Duygularımızın ve hassasiyetlerimizin yoğun olduğu bir gün. Kendimi kandırma eğilimindeyiz, hayallere kapılabilir ve bu hayallerden sert bir şekilde uyanabiliriz. Genel olarak da aldanma ve aldatılma riskine karşı dikkatli olmamızda yarar var. İkili ilişkilerde sorunlar yaşamamız mümkün, sevdiklerimizle tartışmalar yaşayabiliriz. Zihnimizi toplamakta, konsantre olmakta zorlanacağız ancak yaratıcılık ve sezgi gerektiren işler için uygun bir gün olabilir. Bugün aldığımız kararları uygulayamayabiliriz. Sorumluluklar duygularımızı açığa çıkarmamıza engel olabilir. 

Sevgili Koç; duygusal konularda kendini hassas hissedeceğin bir gündesin. Sanatsal ve yaratıcılık gerektiren her türlü konuda günün enerjilerini kullanabilirsin. İkili ilişkilerinde veya ailevi konularda duygusal baskı altında olman, fevri çıkışlar yapmana neden olabilir. Sağduyulu olman gerekmektedir.

Sevgili Boğa; sanatsal içerikli sosyal gruplar içerisinde yer alabilir ve duygularını rahatlıkla ifade edebilirsin. Fakat yakın çevrene karşı fazla duyarlı ve sorumluluk sahibi olman, kendi isteklerini bastırmana ve dengenin bozulmasına neden olabilir. İhtiyacın olmayan şeyleri satın alman, maddi anlamda bütçeni sarsabilir.

Sevgili İkizler; maddi konularda rasyonel davranmaman, sorunlarına çözüm bulmana engel olabilir. Eş veya ortağınla yapacağın görüşmeler bu konuda sorumluk bilincinde olmanı gerektirebilir.  İkili ilişkilerde yaşayabileceğin olası fikir ayrılıklarına dikkat etmeli, yapıcı olmaya gayret etmelisin.

Sevgili Yengeç; burcunda hareket etmeye başlayan Ay, yaşam enerjinin yükselmesine ve sezgilerinin artmasına, yeteneğini daha rahat sergilemene fırsat verebilir. Romantik ilişkilerinde duygu dolu keyifli zamanlar yaşanabileceği gibi, istek ve arzunun abartılması ve fevri çıkışlar zor anlar yaşamana da neden olabilir.

Sevgili Aslan; yalnız kalmak, dinlenmek, sezgilerine kulak vermek istediğin bir gündesin. Fakat arzu ve isteklerinin baskın olması, romantik ilişkilerini günün konusu haline getirebilir.  Sevdiklerinle aranda ego savaşları yaşanmaması için sağduyulu davranman ve sakin kalman gerekebilir.

Sevgili Başak; hafta sonunu sevdiğin insanlarla birlikte geçirmek, sosyal gruplar içerisinde bulunmak veya arkadaşlarını evinde ağırlamak isteyebilirsin. Fazla özverili ve duygusal davranman, sevdiklerinin daha fazla taleplerde bulunmasına neden olabilir. İlişkilerinin sağlanması için hizmet odaklı olmak yerine sevgi odaklı olmayı tercih edebilirsin.

Sevgili Terazi; hafta sonunu, yeteneklerini daha yaratıcı bir boyuta taşımak, yarım kalan işleri toparlamak ve sağlığınla ilgilenerek değerlendirmek isteyebilirsin. Bu gün yakın çevrenle yaşayabileceğin fikir ayrılığı asılsız bir haberden kaynaklı olabilir.  Sevdiklerini kırıp dökmek yerine, sakin kalmak belirsizlikleri çözebilir.

Sevgili Akrep; bugün çocuklarla ilgili konularla ilgilenebilir ve yaratıcılık gerektiren her alanda başarılı işler çıkartabilirsin. Akademik konularda bazı aksamalarla karşılaşabilirsin. Gün içerisinde yaşayabileceğin duygusal gerginlikler, romantik ilişkilerini de etkileyebilir. Düşünerek ve kelimelerini seçerek konuşman gerekebilir.

Sevgili Yay; Hafta sonu maddi konularda endişe hissedebilir, hırslı tavırlar sergileyebilirsin.  Aile üyelerine karşı duygusal yaklaşımlar sergileyebilir, kullanacağın kelimenin yanlış anlaşılması veya kendini yanlış ifade etmen, zor durumda kalmana neden olabilir.  Sağduyulu ve yapıcı davranışlar göstererek, sorunları çözebilirsin.

Sevgili Oğlak; yaratıcılığının arttığı bu dönemde, kendi iç sesini dinlemek senin için yararlı olabilir. Yaratıcı çalışmalar yapmak, düşüncelerini eyleme geçirmek için ideal bir gün. İkili ilişkilerinde veya her türlü iletişimlerinde olası kırgınlıklar yaşamamak adına dikkatli olman  gerekebilir.

Sevgili Kova; enerjinin içe dönük olduğu bir gün olabilir. Sakin kalmayı, dinlenmeyi, kişisel bakımınla ilgilenmeyi tercih edebilirsin. Gün içerisinde sağlığınla ilgili endişelerin, huzursuzlanmana ve günü mutsuz geçirmene neden olabilir. Endişeli tavrının, sevdiklerinle aranı bozmasına izin vermemelisin.

Sevgili Balık; zihinsel ve duygusal olarak yoğun bir gündesin. Yaratıcılığının, hayal ve vizyonunun güçlenmesi, sosyal alanda daha görünür olmana ve kazançlarını artırmana yardımcı olabilir. Bugün sevdiklerinin alınmaması için, bekledikleri ilgiyi göstermeyi unutmamalısın. Zamanı verimli kullanmak gerektiğini hissedebilirsin.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.