25 Ocak Günlük Burç Yorumları

Güne, dünün yorucu ve gerilimli enerjilerinden uzaklaşarak başlayacağız. Olaylara daha gerçekçi gözlerle bakacak ve üzerimize düşenleri yerine getirmek için daha soğukkanlı bir şekilde hareket edeceğiz. İş, kariyer, aile, düzen, mülk gibi konular ve bu konularla ilgili sorumluluklar gündemimizde olacak. Üzerimizde yoğun bir baskı hissedebiliriz. Akşam saatlerinde dinlenmek ve huzur bulmak isteyeceğiz. Günün enerjileri seni nasıl etkiliyor?

Koç

İş ve sosyal hayatınızda sorumlulukların ağır bastığı bir gün geçirebilirsin. Olaylara ciddi ve gerçekçi bir gözle bakman ve kontrolü elden bırakmaman gerekebilir. Üstlendiğin görevleri başarıyla yerine getirebilmen için iyi bir alt yapı oluşturmalısın. Kırgınlık yaşadığın bir ilişkide affedici olabilirsin.

 

Boğa

Yurt dışıyla ilgili konular, yüksek eğitim ya da yolculuklara dair işlerle meşgul olabilirsin. Görüşlerini kabul ettirmek senin için önemli olabilir, arkadaşlarınla ya da sosyal medyada fikir paylaşımlarında bulunabilirsin. Hayata bakış açının getirdiği sorumlulukları yerine getirmeye hazır olabilirsin.

 

İkizler

Finansal konularda sorumluluk getiren işler bugün seni uğraştırabilir. Parayla ilgili gelişmelerin seni endişelendirmesinden dolayı olayları fazla ciddiye alabilirsin. Kredi, vergi, sigorta gibi borç ve alacaklar hakkında gecikmeli de olsa girişimlerde bulunabilirsin.

 

Yengeç

Bugünü planlayan sen olmasan da uygulayıcısı sen olabilirsin. Karşındakilerin sana fazla sorumluluk yüklediğini düşünebilir, yük altına girmekten dolayı memnuniyetsiz olabilirsin. Fakat yine de uyumlu ve işbirlikçi davranabilecek, üstüne düşen görevleri başarıyla yerine getirebileceksin.

 

Aslan

İşteki sorumlulukların artmasıyla daha disiplinli olman gerekiyor. Planlı ve programlı ilerlemen sayesinde üstlendiğin görevleri başarıyla yerine getirebilirsin ama duygusal olarak depresif bir hale bürünebilirsin. Uzun vadeli ve sağlam bir alt yapı gerektiren projeler üstlenebilirsin.

 

Başak

Sana keyif veren konulara yönelmene rağmen sorumluluklarını aksatmamaya çalışabilir, sevdiklerinle zaman geçirirken düzenini kurmaya çalışabilirsin. Bugün hobi olarak başladığın çalışmalarla ilgili olumlu gelişmeler kaydedebilirsin.

 

Terazi

Hem ailenin hem de kariyerinin sorumluluklarını yüklenmekten rahatsızlık duymayabilir, programlı ilerlediğin takdirde hepsini de başarıyla sonuçlandırabilirsin. Yaşamınla ilgili girişimlerde bulunmadan önce sağlam bir hazırlık yapma döneminde olabilirsin.

 

Akrep

Zihinsel konsantrasyonun çok yüksek olduğu bugün hiçbir şey gözünden kaçmayacak. Toplantı, görüşme ve anlaşmalarda yük senin sırtında olsa da hepsinin üstesinden gelecek güce sahip olabilirsin. İkna yeteneğiyle olayları planladığın gibi yönlendirebilirsin.

 

Yay

Ekonomik konularda sorumluluk arttıkça ruh halinde depresif olabilir. Kazançlarını bir türlü istediğin seviyeye getirememenin endişesi seni uzun vadeli planlar yapmaya yöneltebilir. Bütçeni denkleştirebilmek için disiplinli olman ve biraz da kılı kırk yarman gerekiyor.

 

Oğlak

Burcunda ilerlemeye başlayan Ay; yaşamınla ilgili kararlar alarak harekete geçebileceğine işaret etmekte. Sorumluluklarının bilincinde olman uzun vadeli planlar yapmanı ve girişimlerde bulunmanı da beraberinde getiriyor. İlişkilerinde kontrolün sende olması, karşındakilerin yükünü de sırtlanmanı gerektirebilir.

 

Kova

Kendi içine döndüğün, yalnızlığa ihtiyaç duyduğun bir gün olabilir. Üretkenliğini artırabilmen için daha disiplinli ve programlı olmalı, sorumluluklarının üstesinden nasıl geleceğinle ilgili uzun vadeli bir plan hazırlamalısın. Kariyerine dair alt yapı çalışması yapabilirsin.

 

Balık

Gruplar içinde ve arkadaşlarınla birlikteyken hareketli olabilir, ekip çalışmalarında aktif rol üstlenebilirsin. Sevdiğin kişilere olan sorumlulukların artabilir, onları mutlu etmek için yüklerin bir kısmını sen alabilirsin. Bugün olaylara daha ciddi ve gerçekçi bir yaklaşım sergileyebilirsin.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.