25 Ocak 2019 Günlük Burç Yorumları

Haftanın en sosyal ve dengeli gününe başlıyoruz. Günü sevdiklerimizle birlikte geçirebilir, alışverişe çıkabilir, sinema, tiyatro, sergi gibi etkinliklere katılabiliriz. Bugün paylaşımcı, objektif ve genelde iyimser bir ruh halinde olabiliriz. Girişimlerimizde bizi destekleyen ve fikir veren kişilerle bir araya gelebilir, duygularımızı rahatlıkla kimseyi kırmadan ifade edebiliriz. Doğum haritana özel günlük burç yorumlarını okumak için Moyra uygulamasını indir. 

Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Koç; çalışma hayatında temponun yüksek olduğu bir gündesin. Oluşabilecek koşulları kendi denetimin altında tutmak için güçlü bir arzu duyabilir, hedef odaklı olabilirsin. Grup çalışmalarında ve partnerinle ilgili konularda dengeyi korumak için taviz vermen gerekebilir. Risk almaya açık bir süreçtesin.

Boğa Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Boğa; geleceğinle ilgili maddi ve manevi endişelerinden uzaklaşıp, özgüveninle birlikte mücadele etmeyi tercih edebilirsin. Kariyer hedeflerine kısa sürede ulaşmak için hareketlenmen ve daha çok kendini ifade etmen gerekebilir. Seyahat planlarında ufak tefek aksamalar mümkün.

İkizler Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili İkizler; özellikle romantik ilişkilerinde yoğun bir hareketlilik yaşanabilir. Yeni koşul ve gelişmelere uyum sağlamakta zorlanmayabilir, birçok konuda fikrini özgürce dile getirebilirsin. Satın almayı planladığın elektronik bir cihazı alman mümkün. Ancak ücreti seni biraz düşündürebilir.

Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Yengeç; aile içinde uyum ve huzuru önemseyebilir, anlayışlı ve affedici olabilirsin. Özellikle finansal içerikli sorunların yakınlarının desteğiyle çözüme ulaşabilir. Ancak geri ödeme konusunda planlı olman gerekebilir.  Kendini göstermek ve farklı yönlerini keşfetmek için uygun bir dönemdesin.

Aslan Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Aslan; bir projenin ya da ilişkinin sonuna gelmiş ve önemli bir karar vermek durumunda olabilirsin. Kimseyi yargılamadan en doğru ve mantıklı kararı verebilirsin. Yakınlarınla kuracağın sıcak ilişki, beklediğin fırsatların ayağına gelmesini sağlayabilir.

Başak Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Başak; senin için önemli bir konuyu veya birlikteliğini bir sonraki aşamaya taşımak isteyebilir, çok da cesaretli olabilirsin. Bu aralar işini ve gelirini büyütmek, geniş ve ferah alanlara yerleşmek için girişimde bulunabilir, eski tecrübelerinden faydalanabilirsin. Zaten devamlı koşuşturuyorum diyerek spor yapmayı ihmal etmemelisin.

Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Terazi; dünün kasvetli enerjilerini geride bırakarak, duygu ve düşüncelerinde uyumu yakalamış olabilirsin. Çocuklarla ilgili güzel bir oluşum, gününü renklendirebilir. Diğer bir taraftan sanatsal içerikli bir projen, büyük ilgi çekebilir. Romantik ilişkilerin kırılganlıklara yatkın olabilir.

Akrep Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Akrep; geçtiğin hafta içinde daha önce deneyimlemediğin farklı bir projeye katılma teklifi almış olabilirsin. Bugün bu konu üzerine yoğunlaşıp, fizibilite raporu çıkarmak isteyebilirsin. Maddi gücünü yeniden arttırma fırsatını değerlendirebilmek için iş temponda ve günlük rutinlerinde bazı değişimler yapmak durumunda kalabilirsin.

Yay Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Yay; İlişkilerinde ve yakınlarınla olan ortaklı işlerinde olumlu gelişmeler söz konusu olabilir. Girişken ve samimi tavırların gerek sosyal gerekse aşk hayatında hareketli saatler yaşatabilir. Günün ilerleyen saatlerinde ne istediğini tam olarak belirlemeli, kararlarında mantığını ve ciddiyetini koruyabilmelisin.

Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Oğlak; ufak tefek kazançlarından ziyade, sabit bir gelir elde edebileceğin bir iş fırsatıyla karşılaşman mümkün. Geleceğini şekillendirmek için güçlü istek ve arzu duyabilir, daha huzurlu ve konforlu yaşama planları içinde de olabilirsin. Ev ve aileni ilgilendiren konulara duyarlılığın artabilir.

Kova Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Kova; rutin dışına çıkıp, kişisel kararlarınla özgür bir gün geçirmek isteyebilirsin. Yurtdışı seyahati, vize işlemleri ve akademik konuları içeren alanlarda fırsatlara açık olabilirsin. Yaratıcılığını kullanıp, değişik fikirler üretmenin yanı sıra, karşındakilerini ikna etmekte ve onay almakta zorlanmayabilirsin.

Balık Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Balık; başkalarının maddi kaynaklarından yararlanıp destek alman veya kredi bulman ekonomik alanda yaşıyor olabileceğin krizi sonlandırabilir. Yeniden yapılandırabileceğin bütçende ayağını yorganına göre uzatmak ve risk almamak isteyebilirsin. Sağlığınla ilgili konularını ihmal edemeyeceğin bir dönemdesin.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.