25 Nisan Burç Yorumları

Bugün de yine hareketli bir gün bizi bekliyor, enerjimiz de yüksek olacak. Ancak dünün aksine bugün kendimizi mücadeleler içinde bulabilir, güç savaşları sebebiyle gerilim yaşayabiliriz. Öğle saatlerinde hırslarımıza yenik düşmekten ve aşırı tepkiler vermekten kaçınmalıyız. Akşam saatlerinde daha farkındalığımız yükselebilir, sakinleşip durum değerlendirmesi yapabilir, daha akılcı bir tutum sergilemek isteyebiliriz. Günün enerjileri seni nasıl etkiliyor?
Sevgili Koç; geçtiğimiz ay başlattığın girişimleri artık farklı bir etaba taşımaktasın. Finansal olarak içinde bulunduğun koşulları iyileştirmek için son hamlelerini yapabilirsin. Otorite konumundaki kişi ve kurumlarla olan işlerin üzerinde baskı yapması seni agresif hale getirebilir ve hırslandırabilir.

Sevgili Boğa; yurt dışı, eğitim, hukuk veya akademik çalışmalara dair konular içten içe seni huzursuz kılmakta. Performansını istediğin anlamda gösterememenin sıkıntısını ve agresifliğini yaşayabilirsin. Ayrıca finansal işlerde yaşamakta olduğun koşulları iyileştirmek için gerçekçi olman ve uzun vadeli düşünmen gerekebilir.

Sevgili İkizler; hedeflediğin konuya ulaşmak için gösterdiğin çabaların sonuna gelmiş olabilirsin. Kendi bildiğin yoldan şaşmadan ilerlemenin aslında pek fayda getirmemiş olduğunu anlayabilirsin. Finansal alanda ve duygusal paylaşımlarda dönüşmeni sağlayan durumlara tepki gösterebilirsin.

Sevgili Yengeç; ailevi bir konuyu veya üzerinde çalıştığın projeyi tamamlamak istemektesin. Ancak günün koşulları akıcı ilerlemende engel teşkil edebilir. İş birliği içinde olduklarınla veya büyüklerinle aranda güç çekişmeleri yaşayabilirsin. Beklenmedik şekilde ortaya çıkan gelişmelere karşı B planın olmalı.

Sevgili Aslan; yaşamakta olduğun koşullar bazı şeyleri değiştirmeni ve dönüştürmeni gerektirse de kendi fikrinde ısrarcı olduğun için aklında olan hedeflere ulaşamamış olabilirsin. Gün içinde son bir hamleyle tarzını yenilemek için gayrete girebilirsin. Bunun ne derece faydalı olacağı önümüzdeki günlerde belli olacak.

Sevgili Başak; finansal alanda ve duygusal paylaşımlarında oldukça zorlu bir süreçten geçtin. Bugün bazı şeyleri geride bırakmaktasın. Ancak yine de irdelemen gereken bazı noktalar var. Gün içinde yapacağın fikir alışverişleri veya yetkin kişilerle kuracağın diyaloglarla yeniden değerlendirme yapabilirsin.

Sevgili Terazi; geçtiğimiz ay başlayan iş birliği ve yakın beraberlikle ilgili farklı bir evreye doğru gitmektesin. Yaşadığın deneyimler ve yaptığın değerlendirmeler sonucunda koşulların sana neler getireceğiyle ilgili bazı kanaatlere ulaşmış olabilirsin. Bugün sana yapılacak baskılara karşı dirayetli ve mantıklı olman gerekebilir.

Sevgili Akrep; liderliğini ve yönetimini almış olduğun sorumlulukları tamamlama evresindesin. Gün içinde ortaya çıkan baskılı durumlar gelecekte yapacağın iş birliği planlarında değişiklik yapmana neden olabilir. Ayrıca bugün sağlığınla ilgili bir süredir aklında olan konulara son bir hamleyle eğilebilirsin.

Sevgili Yay; gerek aşkta gerekse de yaratıcı bir konuda seni zorlayan koşulları artık başka türlü ele almak isteyebilirsin. Karar değişiklikleri artık eski tarzını ve tavrını da sürdürmekten alıkoyabilir. Aynı zamanda hiç beklemediğin haber ve duyumlar alman da olasılıklar içinde.

Sevgili Oğlak; bazı bitişler ve sonlanmalar içinde olduğun günlerdesin. Sabah saatlerinde gelişmeler karşında kontrolü elde tutmak için bir mücadeleye girebilirsin. Ancak sonrasında ortaya çıkabilecekler beklenmedik bir gidişata neden olabilir. Özellikle geç saatlerde evde, aile içinde veya işe dair alanda hareketlilik söz konusu.

Sevgili Kova; bugünlerde yakın çevrenle olan ilişkilerin oldukça hararetli geçebilir. Aynı zamanda kendi düşünce ve fikirlerini de ifade etmekten kaçınmayabilir, hatta agresif davranmaya meyledebilirsin.  Fikir ayrılıklarına da açıksın. Bazı konularda karar aşamasında olduğundan laf söz alışverişine girebilirsin.

Sevgili Balık; yeteneklerini belli bir değer oluşturmak için seferber etmeye devam etmektesin. Ancak beklentilerinin tam anlamıyla yerine gelmemiş olması seni farklı bir yol izlemeye yöneltebilir. Gruplardan almak istediğin destek için güç gösterilerinde bulunabilirsin. Geç saatlerde umulmadık koşullara açıksın.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.