25 Nisan 2020 Günlük Burç Yorumları

Bu hafta sonuna güzel bir başlangıç yapıp büyük sürprizlerle bitirebiliriz. Gece yarısından hemen sonra son derce uyumlu ve manevi açıdan güçlü enerjilerle dolu olsak bile saat 10:20’ de Ay’ ın İkizler burcuna geçmesiyle birlikte iletişim trafiği hızlanacak. Muhtemelen yine evlerimizde izole olacağız ancak bilgi ve fikir paylaşımları hat safhada olabilir. Bir taraftan güçlü bir paylaşım trafiği varken bir taraftan da sesimizin bastırılmaya çalışılması ve ülke gündeminin hızla değişmesi mümkün. Bugün büyük dönüşümlerin gezegeni Pluto’ da geri harekete başlıyor. Önümüzdeki aylarda 2020 yılında yaşanan olayların ne gibi dönüşümlere yol açtığını bizzat deneyimlemeye başlayacağız.

Doğum haritana özel günlük burç yorumunu okumak için Moyra uygulamasını indir.

Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Koç; güne ne istediğini bilerek ve planlarını yapmış olarak başlayabilirsin. Fakat hemen ardından hedeflerini ve projelerini gruplar içinde arkadaşlarınla paylaşabilir; fikir alışverişinde bulunabilirsin. Düşüncelerin yakın çevren tarafından onaylanabilir, geleceğe yönelik programlar yapabilirsin.

Boğa Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Boğa; son birkaç gündür yaşamınla ilgili önemli farkındalıklar yaşamış olabilirsin. Bugün sabah saatlerinden itibaren harekete geçmek isteyebilirsin. Karar alırken ticari düşünebilir, araştırma ve analiz yapabilirsin. Üstlerinin ya da otoritelerin desteklemesiyle projelerin mali hesaplarını yapabilir; yeni kaynak arayışı içinde olabilirsin.

İkizler Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili İkizler; sabah saatlerinde tembellik yapabilir, atalet içinde olabilirsin. Fakat sonrasında burcunda hareket etmeye başlayan Ay; ile hem ilişkilerinle hem de hayatınla ilgili konularda kontrolü ele alabileceksin. Yabancı dostlarla görüşebilir; düşüncelerini geniş kitlelerle paylaşabilirsin.

Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Yengeç; biraz yalnızlığa ihtiyaç duyduğun bir döneme girmiş olabilirsin. Sabah saatlerinde işlerini bitirmeye odaklanabilirsin. Kontrolün dışında gelişen olaylara sağduyulu tepkiler vermeye çalışacak, önce iyice bir araştırma yapıp sonra karar alacaksın. Bilgisine güvendiğin kişilerin fikrini alabilirsin.

Aslan Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Aslan; sabah saatlerinde ilerleme kaydetmekte zorlansan bile sonrasında yakın ilişki de olduğun kişilerden, ortaklardan ya da iş birliklerinden alacağın destekle hedeflerine varman daha kolay olabilir. Fikir birliği yaptığın gruplar farkındalığa yol açabilir, kendini daha rahat ifade etmeni sağlayabilir.

Başak Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Başak; iş ve sosyal yaşamında aktif olacağın birkaç gün seni bekliyor. Bir ekip çalışması içinde yer alabilir, yeni projeler üretip, hedeflerini genişletebilirsin. Kariyerinle ilgili hedeflerini hayata geçirmek için uzmanlardan faydalanabilirsin. Duygularını ve düşüncelerini sağduyuyla ifade edebilirsin.

Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Terazi; birkaç gündür yaşanan gelişmeler duygusal krizlere yol açmış olabilir; ancak bugün hayatı biraz daha hafife alabilirsin. Orijinal fikirler üretme kapasiten yüksek olacağından başladığın işlerde başarılı olabileceksin. Medya, yüksek eğitim ya da yurt dışıyla bağlantılı işlerin, beklediğinden daha hızlı ilerleyebilir.

Akrep Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Akrep; oluşan şartlara uyum sağlamaya zorlandığın birkaç günün ardından içinde bulunduğun değişken şartlar huzursuzluk kaynağı olabilir, karar almakta zorlanabilirsin. Ortak kazançlar, prim, miras gibi hisseli paralarda doğru paylaşımı yapabilmek için objektif bir kişiye ihtiyaç duyabilir ya da ailenden yardım isteyebilirsin.

Yay Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Yay; sabah saatlerinde kısa süreli ertelemeler yaşasan bile öğleden sonra Ay’ın karşıt burcunda harekete başlamasıyla ilişkilerin canlanabilir. Görüşmelerde fikir birliğine vararak çıkabilir ya da danışmanlık hizmeti alabilirsin. Eşinle veya ortağınla iletişim içinde olabilir; karşı tarafın düşünceleri ve sözleri farkındalığını artırabilir.

Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Oğlak; bugün çalışma ortamında aşırı hareketlilik yaşayabilir, birkaç işe birden yetişmeye çalışabilirsin. Yazışma, rapor tutma, sözleşmelerle ilgilenebilir; hatta ofis taşınması yaşayabilirsin. Üretkenliğin yaptığın işten kazancının artmasını sağlayabilir, ekonomik şartlarını düzeltebilirsin.

Kova Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Kova; güne biraz yorgun ve bezgin başlasan bile öğleden sonra sevdiğin kişi ve çocuklarla vakit geçirebilir; eğitici ve seni geliştiren hobilere yönelebilir; arkadaşlar ile sosyal etkinliklere katılabilirsin. Bugün kendini rahatlıkla ifade edebilir, özgür ve bireysel kararlar alarak, isteklerinin peşinden gidebilirsin.

Balık Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Balık; anlayışlı, fedakar davranmana rağmen işleri düzene koyamamanın huzursuzluğunu yaşayabilirsin. Bugün kendi içine dönerek fikirler üretebilir, araştırmalar yapabilirsin. Ailenle fikir birliğine vardığın konularda girişimlerde bulunabilir, evde tadilata kalkışabilirsin.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir