25 Nisan 2018 Burç Yorumları

Sabah erken saatlerde sorumluluk bilincimiz gelişebilir. Elverişsiz şartlara rağmen mantıklı hareket etmemiz gerekecek. Güvenli bir ortam yaratabilmek için titiz ve detaycı davranabiliriz. Geçen haftalarda başladığımız girişimlerle ilgili ise ilerlemeler kaydedebiliriz. Aynı zamanda akşam saatlerinde ortaya çıkacak gerilim, vadedilen sözlerin tutulmamasına ve küçük çaplı sorunların yaşanmasına neden olabilir. Ayrıca kendimizi ifade etmek konusunda zorlanabilir, isteklerimizi dile getirirken sıkıntılar yaşayabiliriz.

Sevgili Koç; sabah saatlerinde biraz kararsız kalsan bile çalışma ortamında üstlendiğin görevleri başarıyla yerine getirebilirsin. Maddi konularda akılcı ve sağlam adımlar atabilir, doğru maliyet hesaplarıyla uzun vadeli yatırımlara yönelebilirsin. Titiz ve detaylı çalışmalarından olumlu sonuç alabileceksin.

Sevgili Boğa; kendini şanslı ve başarılı hissedebileceğin bir gündesin. Bugün hedeflerine varmak ve isteklerini ifade etmek daha kolay olacaktır. Aldığın kararları uygularken sevdiklerin ve aynı görüşü paylaştığın kişilerden destek alabilirsin. Romantik ilişkilerde geleceğe yönelik planlar içine girebilirsin.

Sevgili İkizler; sabah saatlerinde kafan karışsa bile sonrasında düşüncelerinde netleşebilir, ne istediğini bilerek hareket edebilirsin. Henüz açığa çıkmamış gizli niyetlerini gerçekleştirmek için güçlü kişilerden destek alabilirsin. Finansal konularla ilgili endişe ve kuruntularını giderebileceğin fırsatlarla karşılaşabilirsin.

Sevgili Yengeç; kendini ifade ederken, akılcı ve sakin bir dil kullanabilir, üstünde çalıştığın konulara odaklanabilirsin. Geleceğini planlarken, kişisel gelişimin için eğitim ya da danışmanlık alabilir, iş birliği içinde olduğun kişilerin desteğiyle, detaylı ve uzun vadeli programlar yapabilirsin.

Sevgili Aslan; kazançlarını artırmaya yönelik çabalarının karşılığını almaya başlayabilirsin. Detaylı ve planlı çalışmaların sonucunda uzun vadeli ve kariyer hedeflerine varabileceğin işler gerçekleştirmen mümkündür. Yeteneklerini kullanarak, finansal konularda isabetli kararlar alabilirsin.

Sevgili Başak; burcunda hareket etmeye başlayan Ay; girişimlerde bulunmak ve kendini ifade etmek için uygun fırsatları yakalamanı sağlayabilir. Hayatınla ilgili her konuda kontrolü elde bulundurarak, uzun vadeli kararlar alabilirsin. Hem sevdiklerinin hem de aynı görüşü paylaştığın kişi ve grupların desteği başarılı olmanı sağlayacaktır.

Sevgili Terazi; endişelerinden ve kuruntularından kurtulabileceğin fırsatlar yakalayabilirsin. Kontrolünde olmayan gelişmeler, uzun vadede senin lehine sonuç vereceği için telaşlanmamalı, geleceğe yönelik hesaplarını yapmaya devam etmelisin. Enerjin biraz düşük olduğu için fazla hareket etmek istemeyebilirsin.

Sevgili Akrep; bugün kurduğun işbirliklerinin ve danıştığın kişilerin faydasını görebilirsin. Geleceğini en ince detaylarına kadar planlayarak, akılcı adımlar atman uzun vadede kalıcı sonuçları olan girişimlerde bulunmanı sağlayacaktır. Grup faaliyetlerini organize etmen gerekebilir.

Sevgili Yay; kariyerine dair planladığın konuların olumlu sonuçlarını almanın tam zamanı. Detaylı ve akılcı tahminlerinin tuttuğunu görebilir, sağduyulu çalışmalarından dolayı başarıya ulaşabilirsin. Finansal konularda ilgili işlerde doğal bir yeteneğinin olması, iş ortamında güçlü kişilerin desteğini almanı sağlayabilir.

Sevgili Oğlak; bugün sevdiklerinin seni desteklemesiyle düşüncelerinde netleşebilirsin. Uzun vadeli hedeflerine varabilmek için detaylı planlar yapabilir, titiz çalışmalarının sonuçlarını alabileceğin fırsatlar yakalayabilirsin. Aynı görüşü paylaştığın kişi ve gruplar üzerinde etkili olabilir, saygılarını kazanabilirsin.

Sevgili Kova; içinde bulunduğun krizlere akılcı ve mantıklı çözümler üretebilirsin. Vergi, sigorta, miras, nafaka, kredi gibi işlerinde en doğru ve verimli hesapları yapabilir, uzun vadede başarılı sonuçlar alabileceğin girişimlerde bulunabilirsin. Yakaladığın fırsatlar gizli kalmış konuların açığa çıkmasını sağlayabilir.

Sevgili Balık; karşıt burcunda hareket etmeye başlayan Ay; kontrol sende olmasa bile, olayların lehine gelişebileceğine işaret etmekte. Üstünde çalıştığın anlaşmalar ya da sözleşmeler başarılı bir şekilde sonuçlanabilir. Karşındakilerin düşüncelerine kulak vermen, göremediğin detayları görmeni sağlayacaktır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.