25 Mayıs Burç Yorumları

Güne sakin enerjilerle başlayabiliriz fakat gün boyunca bir gerilim hissedebiliriz. Özellikle ilişkilerde yaşanabilecek güç çekişmeleri bizleri rahatsız edebilir. Kıskançlıktan ve aşırı hırslı davranışlardan kaçınmamızda yarar var. Kendimizin ve karşımızdaki kişilerin sınırlarını zorlayabiliriz. Yeni bir işe başlamak için çok uygun bir gün değil, mevcut işlere odaklanmalıyız. Aksilikler, gecikmeler yaşamımız mümkün, sakinliğimizi korumalıyız. Günün enerjileri seni nasıl etkiliyor?

Sevgili Koç; gününü eksik işlerini tamamlayarak geçebilirsin. Aynı zamanda ilişki ve iş birliklerinde seni zorlayan durumlara da açıksın. Akşam geç saatlerde gerçekleşecek Yeniay ile birlikte hız ve hareket kazanabilirsin. Eğitim, yolculuk, yakın çevre ve kardeşlerle ilgili yeni gelişmeler önümüzdeki ay gündemdeki konuların olabilir.

Sevgili Boğa; paraya ve ilişkilere dair bilinçaltını kurcalayan durumlar var. İçten içe hırslı ve tutkulu olabilirsin. Gün boyunca istediğin hızda ilerlemekte zorlanabilirsin. Ancak geç saatlerde gerçekleşecek Yeniay’dan sonra bu sıkışık durumlara maddi manevi yeni çözümler üretme fırsatın olabilir. Yeteneklerini daha iyi kullanabileceksin.

Sevgili İkizler; gizli tuttuğun konularla ilgili arka planda hazırlık yapabilirsin. Ancak akşam saatlerine kadar istediğin akıcılıkta ilerlemen zor olabilir. Burcunda gerçekleşecek Yeniay ile birlikte harekete geçme ve hamle yapma olanağını bulabilirsin. Finansal işler ve ilişkiler bugün üzerinde baskıya neden olabilir.

Sevgili Yengeç; hedefinde olan işlere odaklısın ancak günün sıkışık enerjilerinden dolayı rahatlık içinde olabilir; hızlı ilerleme kaydedemeyebilirsin. Akşam geç saatlerde gerçekleşecek Yeniay bilinçaltının derinliklerine yolculuk yapmana olanak sağlayabilir. Önümüzdeki günlerde seni yıpratan koşulları artık arkanda bırakmak için planlar yapabilirsin.

Sevgili Aslan; işe, aileye ve sosyal yaşama dair konular bugün seni bunaltabilir. Hamle yapmakta zorlanabileceğin gibi üstünde emek harcadığın işleri de ilerletmen kolay olmayabilir. Akşam saatlerindeki Yeniay’dan sonra hareket kazanabileceksin. Gruplar, dernek işleri ve takım çalışmaları yaşantına renk katacaktır.

Sevgili Başak; aklına koyduğun işleri istikrarlı ancak yavaş ilerletmen mümkün. Günün ilk yarısını tamamlanması gerekenlerle ilgilenerek geçirebilirsin.  Akşam saatlerinde gerçekleşecek Yeniay sonrasında iş, sosyal ve aile hayatında yeni gelişmelere açık olacağın bir ay seni beklemekte. Ayrıca bugün maddi manevi paylaşımlarda zorlanabilirsin.

Sevgili Terazi; parasal alandaki işler bugün seni fazlasıyla zorlayabilir. Beklediğin alacaklar veya ödenmesi gereken borçlarla ilgili kendini baskı altında hissedebilirsin. Akşam saatlerindeki Yeniay ile birlikte sana yeni ufuklar açacak gelişmeler içinde olabilirsin. Yurt dışı, eğitim ve hukuki konuların yanı sıra yeni iş birlikleri gündemini meşgul edebilir.

Sevgili Akrep; ilişki ve iş birliklerinde kaygı yaratan durumlar ve bazı sıkışıklıklar yaşayabilirsiniz. Akşam saatlerinde gerçekleşecek Yeniay sonrasında değişen enerjiler eşliğinde önümüzdeki günler senin için zihinsel ve finansal olarak oldukça yoğun geçebilir. Miras, prim ve kredilerle ilgili yeni gelişmeler yaşayabilir; duygusal paylaşımlarda ise ikilemde kalabilirsin.

Sevgili Yay; sorumluluklarını yerine getirmek ve eksik kalan işleri tamamlamak için sabah saatlerinde çaba içine girebilirsin. Gün boyunca zihnen ve ruhen yorulma ihtimalin yüksek. Akşam saatlerindeki karşıt burcundaki Yeniay’dan sonra ikili ilişki ve iş birliklerinin daha fazla yaşantına yön vereceği bir süreç başlamakta. Yeni başlangıçlar söz konusu.

Sevgili Oğlak; sabah saatlerinde işlerini istediğin gibi ilerletmen zor olabilir. Keyfini kaçırabilecek durumlarla karşılaşabilir ve üstesinden gelmek için uğraşabilirsin. Akşam geç saatlerde gerçekleşecek Yeniay ile çalışma hayatının, sağlık konularının öne çıkacağı bir ay seni bekliyor olacak.

Sevgili Kova; eve, yerleşime, gayrimenkule ve aileye dair konular günün ilk saatlerinde seni zorlayabilir. Üzerinde olan sorumlulukları yerine getirmek ve bazı şeyleri sonlandırmakla uğraşabilirsin. Gece gerçekleşecek Yeniay ile birlikte yaşantına hareket gelebilir. Aşk hayatın renklenebilir; keyifli zaman geçirmek hedefin olabilir.

Sevgili Balık; günün ilk yarısında bir süredir seni düşündüren konularda karar alabilir ve yeni bir sürece girebilirsin. Akşam saatlerindeki Yeniay hayatında bitiş ve başlangıçların yaşanacağına işaret etmekte. Önümüzdeki ay evin, yerleşimin ve ailenle ilgili alanda yeni koşulların oluşacağı gelişmeler olabilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.