25 Mayıs 2018 Burç Yorumları

Hali hazırda akışında giden işlerimiz beklenmedik bir şekilde sekteye uğrayabilir, arapsaçına dönebilir. Yakın çevremizden biriyle yapacağımız bir konuşma bizleri gergin hissettirebilir. Yine de nezaketli olmaya ve kırıcı davranmamaya çalışalım. Ayrıca gerek maddi gerek manevi konularda da temkinli olmamızda fayda var.

Sevgili Koç: bugün ikili ilişkiler ve ortaklıklar açısından gergin saatler geçirebilirsin. İş ve sosyal hayatındaki uyumu ve dengeyi sağlayabilmek için politik davranman gerekebilir. Ticari anlaşmalar ve maliyet hesaplarında başarılı olabileceğin bir gündesin, ikna edici ve akılcı söylemlerde bulunabilirsin.

Sevgili Boğa; çalışma hayatında istediğin koşulları sağlayamamanın getirdiği huzursuzluk içinde olabilir, iş arkadaşlarınla uyum içinde olmaya zorlanabilirsin. Ancak sana karşı gelişen muhalefeti bertaraf ederek çevrendekileri kendi düşüncelerin doğrultusunda ikna edebilirsin.

Sevgili İkizler; iş ve özel yaşantında hem zihnen hem de bedenen oldukça hareketli bir dönemden geçmektesin. İkna kabiliyetin, aklın ve sempatik tavırlarınla çevreni etkileyebilir; seni geliştirecek koşulları oluşturabilirsin. Fakat finansal sorumluluklar kendini baskı altında hissetmene neden olabilir.

Sevgili Yengeç; bugün karşındakilerin senden beklentileri kendini baskı altında ve engellenmiş hissetmene neden olabilir. Her konuda taviz vermeye zorlandığını düşünebilirsin. Ancak anlaşmalar ve iş birlikleri açısından hem destekleyici hem de kazançlarına olumlu yansıyacak koşullar içindesin.

Sevgili Aslan; kardeşlerinle ya da yakın çevrenle ilişkilerinde kendini özgür hissetmeyebilir, sorumluluğu sürekli sana attıklarını düşünebilirsin. İletişimde ya da yolculuklarda seni kısıtlayan gelişmeler olabilir. Fakat toplantı ve görüşmelerinde uzmanlığını gösterebilecek ve üstlerinin onayını alabileceksin.

Sevgili Başak; bugün birçok engele rağmen yeteneklerini kullanarak kazançlı çıkacağın gelişmeler yaşanabilir. Öncelikle harcamalarını dengede tutmakta zorlanabilir, yaptığın hesapların tutmayacağını düşünerek baskı hissedebilirsin. Fakat çok akılcı ve planlı davranarak sorunlara çözüm üretebilirsin.

Sevgili Terazi; gün içinde yaptığın planları, aldığın kararları uygulamakta zorlanabilirsin. Ailenin ya da hayatında ki otoritelerin taleplerini yerine getirmek için kendi isteklerinden vazgeçmen gerekebilir. Fakat gayrimenkuller ya da finansal konularla ilgili olumlu gelişmeler yaşanabilir.

Sevgili Akrep; içten içe ikili ilişkilerin veya iş anlaşmalarının getirdiği baskıyı hissedebilir; olayları kontrol edememenin getirdiği huzursuzluğu yaşayabilirsin. Fakat karşındakileri kendi isteklerin doğrultusunda ikna etmek için araştırmalar yapabilir ve fikir alışverişlerine yönelebilirsin.

Sevgili Yay; geleceğe dair planlarını gerçekleştirebilmek için iş birliklerine sıcak bakman gerekmektedir. Arkadaşlar veya içinde olduğun gruplarla ortak hareket etmen ekonomik baskılara neden olabilir.  Kendini yetersiz hissettiğin durumlarla karşılaşmana rağmen özellikle iş ortamında profesyonelliğini koruyabilirsin.

Sevgili Oğlak; bugün bulunduğun ortamlarda dengeyi sağlamak ve uyumlu ilişkiler kurmak zorunda kalabilirsin. Kendi gücünü göstermek istemene rağmen koşullar gereği taviz verebilirsin. Seni zorlayan bir süreçte olsan da romantik ilişkilerde yaşanan gelişmeler keyfini yerine getirebilir.

Sevgili Kova; herkesle uyumlu olmaya çalışırken kendini baskı altında hissedebilirsin. Kontrolün altında olmayan gelişmeler seni bunaltsa da ilişkilerden gelen destekle iyimserliğini muhafaza edebilirsin. Gizli kalmış konuların ya da kulislerin açığa çıkması senin lehine olabilir.

Sevgili Balık; ortak gelirlerle ilgili dengeli koşulların olmayışı seni huzursuz edebilir. Sigorta, kredi, vergi gibi konularda kurumsal firmaların baskısını hissedebilirsin. Sorunlara rağmen arkadaşlarınla ya da içinde bulunduğun gruplarla yapacağın fikir alışverişleri akılcı kararlar almanı sağlayabilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.