25 Mart Burç Yorumları

Sabah saatlerinde zamanımızı verimli bir şekilde kullanabilecek, sorumluluk bilinci ile yarım kalan işlerimizi tamamlayabileceğiz. Öğlede sonra ise sevdiklerimiz için zaman ayıracak ve onlarla ilgilenebileceğiz. Duygularımız yoğunlaşabilir, iç dünyamıza yönelmek ve kendimizi dinlemek isteyebiliriz. İlişkiler açısından olumlu enerjiler altında olacağız, ilişkilerde devam eden sorunları çözmek için iyi bir zaman olabilir. Günün enerjileri seni nasıl etkiliyor?
Sevgili Koç; günün ilk yarısında dışa dönük ve enerjik olabilir, gruplar içinde ve arkadaşlarla organizasyonlar yapabilirsin. Fiziksel görünüşünle ilgilenebilir, daha estetik olmak için çaba sarf edebilirsin. Öğleden sonra duygusal bir ruh haline bürünerek kendinle baş başa kalabilirsin.Sevgili Boğa; sabah saatlerini yapman gereken ancak eksik kalmış işlerini tamamlayarak geçirebilir, finansal bir denge oluşturabilirsin. Sonrasında ise dostlarınla arandaki duygusal bağları pekiştirebilir, gruplar içinde aktif olabilirsin. Sanat ve yaratıcılığın yüksek olduğu çalışmalara katılabilir; yardım amaçlı projelerde yer alabilirsin.Sevgili İkizler; yurt dışı, eğitim ve yolculukları içeren işlerinde danışmanlık alabilir, kararlarını revize edebilirsin. Günün ikinci bölümünde sosyal hayatın oldukça hareketlenebilir. Romantik ilişkilerde ya da arkadaşlarınla yaptığın planlarda hoş gelişmeler olabilir, beklentilerin karşılanabilir.

Sevgili Yengeç; son birkaç gündür finansal konularda aldığın kararların üstünden geçerek son düzenlemeleri yapabilir, önüne bakmaya başlayabilirsin. Öğleden sonra hassasiyetin ve duyarlılığın artabilir, dini ve felsefi konularla ilgilenmek isteyebilirsin. İş ve sosyal hayatında olumlu bir gidişat söz konusu.

Sevgili Aslan; karşındakilerle fikir alışverişlerinde bulunmak kararlarını sağlamlaştırmanı ve daha sağduyulu davranmanı sağlayabilir. Günün ilerleyen saatlerinde duygusallaşabilir, fedakârlık yapacağın durumlarla karşılaşabilirsin. Eski okul arkadaşlarınla bir araya gelebilirsin.

Sevgili Başak; son günlerin yorgunluğunu üstünden atamadan sabah saatlerinde ev ve aileye dair sorumlulukları da üstlenebilirsin. Fakat öğleden sonra ikili ilişkilere ve ortaklıklara daha fazla odaklanabilir, onların duygularına karşılık verebilirsin. Verdiğin borçları geri alabilir ya da finansal uzlaşma sağlayabilirsin.

Sevgili Terazi; sabah saatlerini telefon başında sosyalleşerek geçirebilir, sevdiklerinle ya da çocuklarınla bir arada olabilirsin. Günün ilerleyen saatlerinde bedeninin dinlenmeye ihtiyacı olabilir. Masaj, bakım gibi kendini rahatlatacak uğraşlara yönelebilirsin. İlişkilerde sevildiğini hissedebilirsin.

Sevgili Akrep; güne eksik ya da yarım kalan işlerini tamamlayarak ve evin için alış veriş yaparak başlayabilirsin. Öğleden sonra keyiflerine, hobilerine yönelebilirsin. Sevdiğin kişiyle aranda romantik ve duyarlı bir süreç yaşanabilir veya çocuğuna şefkatle yaklaşabilirsin.

Sevgili Yay; geçmişe dönmeni sağlayacak kişilerle bir araya gelebilir seni hem keyiflendiren hem de hüzünlendiren anılardan bahsedebilir, bitmemiş bir ilişkinin canlanmasını sağlayabilirsin. Sabah saatlerinde zihinsel konsantrasyonun iyi olmasına rağmen öğleden sonra enerjin düşebilir, hassasiyetin artabilir.

Sevgili Oğlak; güne ekonomik düzenini kurma planları yaparak başlayabilirsin fakat sonrasında iletişim trafiğin artabilir,çevrendekilerle diyaloğun gelişebilir. Kardeşler ve yakınlarınla ilişkilerin hareketlenebilir; karşılıklı anlayışın ve paylaşımın olduğu zamanlar yaşayabilirsin.

Sevgili Kova; bugün son kararlarını verip uygulamaya koyabilir, eksiklerini gidererek, hedeflerine doğru ilerleyebilirsin. Bütçenin dışında harcamalara karşı dikkatli olmalı; sevdiklerini mutlu etmek için yapılacak gereksiz alışverişlerden kaçınmalısın. Uzun süredir beklediğin haber gelebilir.

Sevgili Balık; günün ilk bölümünde kendi içine dönük ve enerjisi düşük halin ilerleyen saatlerde Ay’ın burcuna geçmesiyle birlikte değişiyor. Kendini daha rahat ifade edebilir; duygularını ortaya koyabilirsin. Yetenek gerektiren yaratıcı çalışmalar için uygun koşullar içindesin.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.