25 Mart 2020 Günlük Burç Yorumları

Ay; Koç burcunda ki ilerleyişini sürdürürken gelişmeler havada uçuşmaya devam edecek. Bir taraftan dış ülkelerle temas devam edecek ve dünya üzerinde mümkün olduğunca yardımlaşma hareketleri olacak bir yandan da her ülke kendi içinde bireysel kararlarla kendini korumaya almaya çalışacak. Her halükârda sınırlar yükseldiği için mültecileri de oldukça zor zamanlar bekliyor. Dünkü yeniay ülkemizde; toplumun gözü önünde olan kişilerini öne çıkaran alanında gerçekleşmişti. Sanırım bugün ve yarın bu kişilerle ilgili önemli gelişmeler ve haberler alacağız. Ancak cesaretimizi ve güdüsel mücadele ruhumuzu yitirmediğimiz içinde girişimler devam edecek. Gece yarısına doğru öfkelenmemize yol açan olaylar yaşanabilir, temkinsiz davranırsak şiddet ve saldırıya maruz kalabiliriz.

Doğum haritana özel günlük burç yorumunu okumak için Moyra uygulamasını indir.

Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Koç; güne enerjik, dinamik bir o kadar da sabırsız başlayabilirsin. Daha önce sürüncemede bıraktığın işlere sarılabilir; hırsla başarmak isteyebilirsin. Ancak karşına zorluklar veya otorite konumunda kişiler çıkabilir. Onları alt etmek için azimle ilerleyebilir; hedefine ulaşmak için adeta bir savaşçı gibi hareket edebilirsin.

Boğa Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Boğa; kendi içinde çatışmalar yaşayabilir, bir şeylere karşı çıkmak ve içinde bulunduğun koşulları değiştirmek için savaşma isteği duyarken diğer taraftan da temkinli ilerlemek gerektiğini düşünebilirsin. Kontrolün dışında gelişen durumlardan dolayı öfkelenebilirsin.

İkizler Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili İkizler; aslında enerjin ve cesaretin olmasına rağmen ne yapacağını bilemez durumda olmak senin öfkelendirebilir. Hırs ve başarma arzusuyla dolu olman seni motive edebilir. Ancak gerek arkadaşlarınla yaşadığın gerilimler gerekse elini kolunu bağlayan ve seni baskılayan durumlar harekete geçmeni engelleyebilir.

Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Yengeç; Yeni Ayın ardından eylemlerin daha görünür ve dikkat çeker bir hale gelebilir. İş ve sosyal hayatına yenilik getirecek ani hamlelerde bulunabilirsin. Ancak bireysel kararların oluşturduğu bu girişimler riskli durumlara neden olabilir. Sana sürekli temkinli olmanı söyleyen kişilerden bıkmış olabilirsin.

Aslan Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Aslan; yeni başlangıçlar yapmak; becerilerini ve yeteneklerini cesurca ortaya çıkarmak, çevrene sunmak isteyebilirsin. Yurt dışı, eğitim, medya ve yayıncılık alanındaki işlerden yana başarı şansın yüksek. Ancak ilerlemeni engelleyecek otorite konumundaki kişileri dikkate almalı; onları görmezden gelmemelisin.

Başak Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Başak; sağlıkla ilgili her konu gerilmene yol açmışken şimdi bir de ödemeler ve gerekli harcamalar seni iyice yorabilir. Bütün dünyanın yükünü tek başına omuzlarında taşıyormuş hissinden kurtulmalısın. Gelişmeler karşısında hırslı ve güdüsel adımlar atabilirsin.

Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Terazi; her türlü ilişki de kendini rekabet etmek zorunda hissedebilirsin. Karşındakilerin güdüsel; hatta kendi isteklerine odaklı halleri sana da yansıyabilir ve gerilime neden olabilir. Attığın her adımda başkalarına bağlı olmak, üstüne üstlük ailenin muhalefeti ve şartların ağırlığı durumu zorlaştırabilir.

Akrep Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Akrep; gündelik yaşamın da hareketsizliğe tahammül edemeyen biri olarak fazlasıyla bireysel kararlar alıp; yakın çevreni görmezden gelebilirsin. Ancak seni engelleyen otoritelerle rekabete ve güç savaşlarına girebilir; huzursuzluklar yaşayabilirsin. Yine de kendi bildiğini uygulamaktan kaçınmayacaksın.

Yay Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Yay; dünden beri için kıpır kıpır olabilir ve hayattan daha fazla keyif almak üzere harekete geçmiş olabilirsin. Ancak internet alışverişini abartabilir, harcamalarından dolayı sıkıntıya düşebilirsin. Yenilenme ihtiyacı hissettiğin için riskleri görmezden gelmemelisin.

Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Oğlak; yaşadığın yerle ilgili bir değişiklik yapmak, taşınmak ya da tadilata başlamak isteyebilirsin; ancak şu an şartların buna elvermeyebilir. Aslında bir süre için iş ve ev arasında gidip gelebilirsin. Hırsla ve fazla düşünmeye vakit ayırmadan hareket edebilir, seni engelleyen koşullarla da çatışmaya girebilirsin.

Kova Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Kova; bugün fikirlerini süzgeçten geçirmeden dile getirebilir; içinden geldiği gibi ifade edebilirsin. Zekanı ve bilgini ortaya koyacağın ortamlarda bulunabilir ve son söz senin olsun isteyebilirsin. Ancak kontrol dışı durumlar veya arka planda, otorite konumundakiler senin için tehdit oluşturabilir.

Balık Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Balık; kendi değerini kanıtlamak istediğin bir dönemdesin. Rekabetin olduğu ortamlarda cesaretle öne atılabilirsin. Ancak kararlarını almadan ve adımlarını atmadan önce nereye kadar risk alabileceğini görmelisin. Arkadaş gruplarında veya ekip çalışmalarında ciddi bir gerilim yaşanabilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.