25 Mart 2019 Günlük Burç Yorumları

Ateş enerjisinin yoğun hissedileceği şu birkaç gün içinde daha cesaretli hareket edebilir; risklere rağmen mücadeleye girmekten çekinmeyebilir; rekabetçi tarafımıza ön plana çıkarabiliriz. Gün boyunca etkisini sürdürecek Güneş ve Ay arasındaki olumlu kontak bizleri dinamik ve aktif kılacak; işlerin rahat akmasına olanak sağlayacaktır. Başlattığımız yeni girişimleri hevesle ilerletmek isteyecek; daha önce başlattıklarımızı ise bir üst seviyeye ulaştırmak isteyeceğiz. Bu pozitif etkilerin yanı sıra Balık burcundaki Merkür ile Neptün’ün kavuşumu zihinsel olarak bulanıklığa, kararsızlığa ve ikilemlere neden olabilir; gerçeklerden uzaklaştırabilir. Aklımızı karıştıran ve net olmayan koşullar nedeniyle ilerleyeceğimiz yolu görmekte zorlanabiliriz. Ancak bir yanıyla yaratıcı yönümüz artacağından hayallerimiz ve ideallerimize odaklanabilir; onları somuta çevirmek için çaba harcayabiliriz.

Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Koç; gece yarısından sonra yaşanan gerilimli enerjiler günün ilerleyen saatlerinde yerini iyimserlik ve neşeye bırakabilir. Görüş ve düşüncelerini çevrendekilerle paylaşabilir, yurtdışı seyahatleri, medya ilişkileri ya da yüksek eğitimle ilgili konularda daha önce başlattığın girişimlerle ilgili destekler alabilirsin.

Boğa Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Boğa; ilişkilere yoğunlaştığın birkaç günden sonra üstündeki baskıyı hafifletmenin yollarını arayabilir, kendini daha bağımsız hissedebilirsin. Finansal konularla ilgili girişimlerde bulunmak isteyebilirsin. Açığa çıkan sırlar ve gizli bilgiler seni heveslendirerek, cesaretlendirebilir.

İkizler Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili İkizler; çok yorucu geçen birkaç günün ardından öğle saatlerinde geleceğe dair hedeflerini gerçekleştirebileceğin fırsatlar yakalayabilir, karşındakilerin heveslendirmesiyle harekete geçebilirsin. Çalışma ortamında yaşanan gerilimi üstünden atmak için, yakın ilişkide olduğun kişilerin desteğini alabilirsin.

Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Yengeç; biraz gerilimin ardından bir süre için eylemlerine ara vermek ya da ertelemek isteyebilirsin ancak öğle saatlerinde üstündeki baskı yavaş yavaş dağılmaya başlayabilir, çalışma arkadaşlarınla daha fazla iletişim halinde olabilirsin. Kariyer hedeflerine varmak için aldığın destek girişimlerine hız kazandırabilir.

Aslan Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Aslan; birkaç gündür yaşanan gerilimli enerjiler öğlene doğru dağılmaya başlayacaktır. Yaşamdan daha fazla keyif alabileceğin organizasyonlar yapabilir, romantik ilişkilerde cesur adımlar atabilirsin. Risk almanı gerektiren eylemlerde fazla gözü kara davranabilir, duygularını rahatlıkla ifade edebilirsin.

Başak Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Başak; zihnen çok yorulmuş, yoğun konsantrasyondan dolayı kendini baskı altında hissetmiş olabilirsin. Fakat öğle saatlerinde neşen ve enerjin yerine gelebilir, özellikle gayrimenkul alım satımında cesur girişimlerde bulunabilirsin. Aile ilişkilerinde daha fazla paylaşımda bulunabilir, liderliği üstlenebilirsin.

Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Terazi; maddi manevi değerlerine yoğunlaşarak geçirdiğin birkaç gerilimli günden sonra günün ilerleyen saatlerinde daha dışa açık ve aktif olabilirsin. İletişim trafiğin hız kazanarak ortak organizasyonlar yapmanı sağlayabilir. Yakın ilişkide olduğun kişilerden alacağın destekle anlaşmalar yapabilir, iş birliklerinin faydasını görebilirsin.

Akrep Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Akrep; bugün uzun vadeli girişimler ve anlaşmalar üzerinde daha fazla düşünebilirsin. Fakat istediğin ilerlemeyi kaydedememen sabırsızlanmana neden olabilir. Ancak öğle saatlerinde ekonomik konular daha çok gündeme gelebilir. Kazançlarını artırmak için cesur ve risk içeren adımlar atabilir, seni heveslendiren destekler alabilirsin.

Yay Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Yay; sabah erken saatlerde ilişkilerden yana canın acımış olsa bile öğlene doğru burcuna geçen Ay, eski neşeni ve güvenini kazanacağına işaret etmekte. Birden gelişen programlara yetişmekte zorlanabilir, yaşamdan keyif alacağın eylemlerde bulunabilir, romantik ilişkilerden yana şanslı olabilirsin.

Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Oğlak; hedeflerine varmakta zorlanacağın bir gündesin. Arkadaşlarından beklediğin desteği göremeyebilir, kendini baskı altında hissedebilirsin. Biraz daha içine kapanabilir, duygularını kendine saklamayı tercih edebilirsin. Fakat aile içinde yaşanan hareketlilik liderliği ele almanı ve bazı sırları paylaşmanı gerektirebilir.

Kova Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Kova; güne huzursuz enerjilerle başlayabilir, beklediğin gelişmelerin olmamasından dolayı kendini kıstırılmış hissedebilirsin. Ancak hemen ardından toplumsal sorumlulukların artabilir daha keyifli ve hareketli olabilirsin. Arkadaşlarınla bir araya gelerek, fikir alış verişinde bulunabilir, ani yapılan programlarla girişimlerde bulunabilirsin.

Balık Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Balık; görüş ve düşüncelerinden emin olamadığın bir gündesin. Fakat öğle saatlerinde enerjin yükselebilir, duygularını daha rahat ifade edebilirsin. Gelirlerini artırmak için atacağın adımlarda destekler alabilir, iş ve sosyal hayatındaki hedeflere varabilecek girişimlerde bulunabilirsin.

Doğum haritana özel günlük burç yorumlarını okumak için Moyra uygulamasını indir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.