25 Kasım 2019 Günlük Burç Yorumları

Haftaya yoğun duygularla, tutkulu bir ruh haliyle başlıyoruz.Her şeyden önce hislerimizi fazla abartmamalı ve risk alarak büyük tepkiler vermemeliyiz. Bugün atacağımız adımlar bir başlangıca değil de sonlanmaya yol açabilir, dikkatli olmalıyız.

Doğum haritana özel günlük burç yorumunu okumak için Moyra uygulamasını indir.

Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili koç; finansal durumunu etkileyen gelişmelerle haftaya başlayabilirsin. Bu alanda istikrar sağlaman zor olsa da kendini veya ortak kaynaklarını güvende hissettiren insanlardan fikir ve destek alabilirsin. Yaratıcılığını ve zekânı kullanarak köklü çözümler üretmek de mümkün. Keyfi ve ani harcamalardan kaçınmanda fayda var.

Boğa Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Boğa; görüş ve düşüncelerin yakın ilişkide olduğun kişiler tarafından da destek görebilir. Plan yapmak konusunda zorlanmayacak, sevdiğin kişilerle ortak hareket etmekten karlı çıkacaksın. Ancak yeni adımlar atmak, sözleşme imzalamak için uygun şartların oluşması için biraz daha beklemende fayda var.

İkizler Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili İkizler; Bugün eline geçebilecek fırsatları akıllıca kullanmalısın. Zira şu ara ilgi çeken konuşmalarınla karşındaki insanları ikna edebilir, onların fikirlerinin değişmesini sağlayarak ortaklı işlerinde olumlu gelişmelere imza atabilirsin. Hem beden hem de ruh sağlığın açısından kendini kontrol altında tutmanda fayda var.

Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Yengeç; aşk hayatındaki hızlı gelişmeler duygularını harekete geçirebilir ve hayat dinamiklerini sorgulayarak önemli kararlar alma aşamasına yaklaşmış olabilirsin. Kararsızlıkların çalışma hayatını da olumsuz etkileyebilir, hızlı davranmaya çalışmalısın. Sezgilerine kulak verebildiğinde sana yardım etmek için bekleyen insanları fark edebilirsin.

Aslan Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Aslan; haftaya aile içinde aldığın bazı kararları hayata geçirmek ve birtakım sorumlulukları üstlenerek başlayabilirsin. Eğer çocuğun varsa onunla ilgili bir karara varmadan önce derin bir araştırmaya girmen gerekebilir. Gün genelinde motivasyonun düşük olsa da hem keyifleneceğin hem de şaşıracağın haberler duyabilirsin.

Başak Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Başak; zihinsel konsantrasyonunun yüksek olduğu bir haftaya başlıyorsun. Yakınlarınla ilgili veya araştırmaya yönelik konularda başarılı ve çözüm odaklı olman mümkün.  Satış, pazarlama ve reklam gibi alanlarda sağduyun devrede olsa bile sezgilerinden yardım alabilir, sana destek olabilecek kişilerle bir araya gelebilirsin.

Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Terazi; kazançlarınla ilgili değerlendirmeler yapabilir, ertelediğin başvuruları, alacak ve borçları tahsil edebilir, ticari bir girişimde bulunmak için zihninde planlar yapabilirsin. Finansal alanda kararlı adımlarla ilerlemene rağmen şu ara değişken koşullar sebebiyle kafanın karışacağı durumlarla karşılaşabilirsin. Yakınlarından fikir almak seni rahatlatabilir.

Akrep Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Akrep; hala burcunda hareket eden Ay, başarı ve isteklerini elde etme arzunu tetiklemekte. Özellikle ikili ilişkilerinde ve yakınlarınla ilgili mevzularda tüm kontrolü elde tutma arzusunda olabilir, aşk hayatını doludizgin yaşamak isteyebilirsin. Girişimde bulunacağın işlerde ve yapacağın konuşmalarda etkili olabileceğin bir gündesin.

Yay Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Yay; haftaya akışta kalarak, gözlemci olarak ve sezgilerini dinleyerek başlayacak, kimin dost kimin düşman olduğunu daha rahat görebileceksin. Arkandan dönen dedikodular canını sıksa da bu konuya fazla takılmayacak, yeteneklerini araştırma yönünde kullanacaksın. Zira sezgilerin yeteneklerine ilham verecek.

Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Oğlak; şu sıralar, yeni ve farkındalığını arttıran bilgiler karşına çıkabilir ve kişisel yeteneklerini daha çok göstermek isteyebilirsin. Hedeflerine ulaşmak için her şeyin aynı kalması gerektiğini düşünüyor olsan da çevrende fikrini değiştirecek insanlar olabilir ve değişimden fayda da görebilirsin.

Kova Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Kova; bugün şartlar beklenmedik yönde değişebilir ancak güvendiğin ortamları bulman ya da yaratman senin için hiç de zor olmayacak. Analizci yönün ve araştırmacı bakış açınla çevrendekilerinin sorunlarını anlayabilir, olası krizleri yönetip, yeni projelerde yer alabilirsin. Sorumlu ve olgun yaklaşımlarınla başarıyı yakalaman mümkün.

Balık Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Balık; eylem ve aksiyon içeren bir haftaya başlayabilirsin. İthalat ve ihracat, tanıtım ve pazarlama, eğitim ve seyahate yönelik isteklerini gerçekleştirmek için uygun şartların oluşmaya başladığını görebilirsin. Olgun ve güçlü kişilerden alacağın destek ve senin de her zamankinin aksine tutarlı ve kararlı davranışın şartları lehine çevirecek.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir