25 Kasım 2018 Günlük Burç Yorumları

Oldukça hareketli ve sürprizli bir sabaha uyanabiliriz. Mantıklı düşünmeyi bir kenara bırakıp duygularımızın bize yön verdiği gibi ilerlemeyi tercih edebiliriz. Sezgilerimiz, iç sesimiz ve hislerimiz bize yol gösterebilir. Bir yandan duyarlı, hassas ve sevecenken diğer bir yandan endişe ve kaygılarımız artabilir. Ailemiz, sevdiklerimiz, bizleri manen tatmin eden konular, vatana ve evimize ait temaların daha bir fazla vurgulanacağı durumlar yaşayabiliriz. Doğum haritana özel günlük burç yorumlarını okumak için Moyra uygulamasını indir. 

Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Koç; dünün belirsizlik içeren, bir o kadar da hareketli temposundan çıkıp, sakinlik ve huzur isteyebilirsin. Gün içerisinde evin ve ailene dair konularla meşgul olman mümkün. Ruhunun derinliklerine inerek gerçek duygularınla yüzleşebilir, en çok neye ihtiyacın olduğunu belirleyebilirsin. Hayallerine giden yolda bir adım daha atabilirsin.

Boğa Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Boğa; etkisinde kalabileceğin ilginç bir rüya ile güne başlayabilir veya yakınlarından sürpriz bir haber alabilirsin. Bu aralar finansal konularda rahatlama yaşaman ve birtakım fırsatlarla karşılaşmam mümkün. Ancak keyfe keder harcama yaparak duygusal davranabilir, ufak tefek maddi kayıplara uğrayabilirsin.

İkizler Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili İkizler; kendini karşındaki insanlara ifade etmekte zorlanabilir, zaman zaman içgüdüsel davranabilirsin. Bu günlerde söylediğin sözler beklenmedik tepkilere yol açabilir. Duyguların hırsına yenik düşmene neden olabilir. Sakin ve temkinli davranman halinde iş birliği içinde olduğun insanlardan gelebilecek fırsatları yakalayabilirsin.

Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Yengeç; bugün hafta genelinde yaşamış olduğun deneyimlerden yola çıkarak bazı farkındalıklar içerisinde olabilir, kendine iş ve sosyal hayatında yeni bir yol haritası belirleyebilirsin. Başlamış olabileceğin yeni bir eğitimi ya da girişimi yarıda bırakmak yerine, mücadele edip fırsatları değerlendirmelisin.

Aslan Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Aslan; bilinçsiz harcamalar yapma eğiliminde olabileceğin bir gün olabilir. Şans ve diğer benzeri oyunlarda mantığını bir kenara bırakarak, risk almaya yatkın olabilirsin. Sosyal, özel ya da ailevi konularda içten içe huzursuzluk hissedebilirsin. Akşam saatlerinde özel bir durumunun açığa çıkmasıyla, sinirlerine hâkim olmakta zorlanman mümkün.

Başak Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Başak; bugün olaylara tarafsız bakman, senin dışında gelişen olaylardan kaynaklanan duygusal baskıyı hissetmeni engelleyebilir. Uzun süredir beklediğin bir konunun sonuca varması, seni ve aileni sevindirebilir. Günün ilerleyen saatlerinde kendini yanlış ifade etmen, sevdiklerinle aranı açabilir.

Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Terazi; yeni bir projenin içinde olmanın verdiği heyecanla güne başlayabilirsin. Olayları akışa bırakmadığın, geleceğe yönelik plan ve projelerini destekleyen konuları araştırdığın bir gün olabilir. İyi niyet çerçevesinde söylediğin sözler, yakınlarının kırılmasına neden olabileceği için söylemlerine çok dikkat etmen gerekebilir.

Akrep Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Akrep; sabah saatlerinde seyahat planlarındaki değişiklik, programını yeniden düzenlemeni gerektirebilir. Hobi olarak başladığın bir alanı yeni bir kazanç kapısı haline getirmek isteyebilir, çevrendeki insanlardan etkilenebilirsin. Bu aralar yasal ve hukuksal işlerini boş vermemelisin.

Yay Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Yay; özgüvenli ve risk almaya yatkın olduğun bir gün geçirebilirsin. Büyük vizyonlarına odaklandığın şu günlerde iyimserliğinin kurbanı olmamaya bakmalı, hayattan ne istediğini net olarak belirleyebilmelisin. Günü kurtaran projeler yerine, uzun vadeli işlerin peşini bırakmamalı, kendini maddi ve manevi güvende tutmaya çalışmalısın.

Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Oğlak; bugün kendini doğru ifade ettiğinden ya da karşındaki insanları doğru anladığından emin olmanda fayda var. Zira olası anlaşmazlıklar seni de sevdiklerini de üzebilir. Yaşayacağın ruhsal farkındalık, geçmişin ağırlığından kurtulmana yardımcı olurken, yeni ilerlemek istediğin yolu da aydınlatacaktır.

Kova Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Kova; gün içinde programında dalgalanmalar olabilir, planlarını uygulamakta zorlanabilirsin. Beceri ve yeteneklerin hakkında soysal çevrenden duyabileceğin birtakım dedikodular sabrını zorlayabilir. Çevreni genişletmen ve hayata pozitif bir şekilde bakman, hedef ve ideallerine ulaşmanı kolaylaştırabilir.

Balık Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Balık; içsel çekişmelerinin yanı sıra oldukça duygusal bir hafta geçirmiş olabilir, seni motive edecek insanlarla beraber olmak isteyebilirsin. His ve duygularını açık açık dile getirme niyetinde olsan da sözlerini özenle seçmeye dikkat etmelisin. Önümüzdeki günlerde kariyerinle ilgili bir gelişmeye çok sevinebilirsin.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.